Wróć   TheSims.PL - Forum > Inne > TheSims.pl - archiwum > Konkursy - Archiwum
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Zobacz wyniki ankiety: Która praca podoba Ci się najbardziej?
Praca nr 1 14 25.00%
Praca nr 2 23 41.07%
Praca nr 3 19 33.93%
Głosujących: 56. Nie możesz głosować w tej sondzie

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 30.08.2014, 14:20   #1
Pink Panther
 
Avatar Pink Panther
 
Zarejestrowany: 05.04.2013
Wiek: 25
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,884
Reputacja: 25
Domyślnie Bitwa o Dom - wersja Simowa: PÓŁFINAŁ - GŁOSOWANIE I OGŁOSZENIE WYNIKÓW

Oczywiście głosowanie na swoją pracę oraz ujawnianie autorów jest zabronione

Praca nr 1

Praca nr 2
Praca nr 3

Wyniki zostaną ogłoszone po zamknięciu ankiety. Do finału przejdzie 2 uczestników - odpadnie więc autor 1 pracy z najmniejszą ilością głosów. W przypadku remisu decyzję podejmie jury.

Ostatnio edytowane przez Pink Panther : 30.08.2014 - 14:25
Pink Panther jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 30.08.2014, 14:56   #2
FresH
 
Avatar FresH
 
Zarejestrowany: 02.05.2012
Płeć: Mężczyzna
Postów: 248
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Bitwa o Dom - wersja Simowa: PÓŁFINAŁ - GŁOSOWANIE I OGŁOSZENIE WYNIKÓW

Moje serce podbiła pracą numer 2, świetna interpretacja słowa "magia". Trzymam za Ciebie kciuki, mam nadzieję, że wygrasz.
FresH jest offline  
stare 30.08.2014, 15:09   #3
La Tortura
 
Avatar La Tortura
 
Zarejestrowany: 27.12.2011
Skąd: Łódź
Wiek: 27
Płeć: Kobieta
Postów: 1,303
Reputacja: 23
Domyślnie Odp: Bitwa o Dom - wersja Simowa: PÓŁFINAŁ - GŁOSOWANIE I OGŁOSZENIE WYNIKÓW

mój faworyt to praca numer 3! Doskonale rozumiem co autor miał na myśli. Mam w pokoju te lampki na choinkę i za każdym razem, gdy je włączam czuję magię wokół siebie! Do tego ta roślinność i idealny kolor ścian. Podziwia i trzymam kciuki!
__________________

La Tortura jest offline  
stare 30.08.2014, 15:29   #4
Cytryśnia
 
Avatar Cytryśnia
 
Zarejestrowany: 10.12.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 1,062
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: Bitwa o Dom - wersja Simowa: PÓŁFINAŁ - GŁOSOWANIE I OGŁOSZENIE WYNIKÓW

W każdej pracy brakuje mi magii. Dlaczego nie można było stworzyć przytulnego kącika dla kościdli, czy przywieźć pamiątek ze starożytnego Egiptu? Albo obrazy ze starożytności - procesty palenia czarownic Najwięcej "magii" było w pracy trzeciej, ale tam w ogóle nie widziałam kamienia xD nie mam pojęcia gdzie jest ta ściana poza tym w uproszczeniu był tam tylko telewizor i kanapa. Ostatecznie wybrałam pracę numer dwa, bo jest zieleń, kamień i na upartego ciekawie zinterpretowana magia
__________________
Majestatyczność
Cytryśnia jest offline  
stare 30.08.2014, 15:35   #5
Caesum
Administrator
 
Avatar Caesum
 
Zarejestrowany: 26.05.2005
Skąd: Warszawa
Wiek: 29
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,488
Reputacja: 81
Domyślnie Odp: Bitwa o Dom - wersja Simowa: PÓŁFINAŁ - GŁOSOWANIE I OGŁOSZENIE WYNIKÓW

Głosuję na pracę numer dwa, bo jest zieleń, kamień, od biedy magia, a przy tym wszystko jest w miarę przytulne i ciekawe. Uwielbiam w niej również dobór mebli, biel i jasne drewno świetnie tu pasują.
Praca numer jeden ciekawa, ale strasznie zimna, a te czarne meble to pomyłka. Praca numer trzy bardzo fajna, ale nie widzę w niej zieleni. Jakieś tam roślinki, okej, ale głównym motywem tutaj jest raczej fiolet. Do tego w obu pracach nie czuć magii w ogóle. Klimacik mają, owszem, ale nie magii.
Caesum jest offline  
stare 30.08.2014, 17:31   #6
Meryam
Archeolog Renesansu
 
Zarejestrowany: 15.06.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 2,259
Reputacja: 39
Domyślnie Odp: Bitwa o Dom - wersja Simowa: PÓŁFINAŁ - GŁOSOWANIE I OGŁOSZENIE WYNIKÓW

Zdecydowanie trójka <3 Chyba jako jedyna praca zawiera w sobie "magię". Ale wszystkie prace na niesamowitym poziomie <3
__________________

Meryam jest offline  
stare 30.08.2014, 17:37   #7
eyvee
 
Avatar eyvee
 
Zarejestrowany: 16.02.2011
Skąd: Z Fantazjolandii
Wiek: 35
Płeć: Kobieta
Postów: 1,062
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Bitwa o Dom - wersja Simowa: PÓŁFINAŁ - GŁOSOWANIE I OGŁOSZENIE WYNIKÓW

Mnie najbardziej urzekła praca nr 1. Po prostu przepiękna! - oczarowała mnie od razu, wspaniałe meble, połączenie kolorów, ten wspaniale zrobiony kominek z kamienia, dekoracje, to "coś", jakby ktoś mi strzelił w głowę . Z chęcią chciałabym pomieszkać w takim przytulnym, rodzinnym i magicznym dla mnie domku <3
eyvee jest offline  
stare 30.08.2014, 17:42   #8
Sqiera
 
Avatar Sqiera
 
Zarejestrowany: 14.04.2012
Skąd: z Ziemi Obiecanej
Płeć: Kobieta
Postów: 889
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Bitwa o Dom - wersja Simowa: PÓŁFINAŁ - GŁOSOWANIE I OGŁOSZENIE WYNIKÓW

Widzę, że prace idą łeb w łeb, ale co się dziwić, sama miałam problem z wybraniem najlepszej, ale ostatecznie moje serce podbiła praca numer 1.
__________________
Sqiera jest offline  
stare 30.08.2014, 20:15   #9
marandile
 
Avatar marandile
 
Zarejestrowany: 18.06.2005
Skąd: Kraków
Wiek: 29
Płeć: Kobieta
Postów: 1,404
Reputacja: 14
Domyślnie Odp: Bitwa o Dom - wersja Simowa: PÓŁFINAŁ - GŁOSOWANIE I OGŁOSZENIE WYNIKÓW

Dwójka <333 Wspaniałe zdjęcia, klimat, dodatki... No miodzio ogólnie.
Numer 1 też nieźle, ale brakuje mi jakiegoś dopieszczenia, nastrojowego oswietlenia, no i usuniecia swiecenia bialych elementow. I jakos brak mu charakteru
Z kolei 3 wyróżnia się od reszty prac, jest ciekawa, ale ściany i ozdoby ścienne, do tego te lampki i łoś... trochę się to gryzie moim zdaniem i burzy spójność, wprowadza chaos. No i ta rzekomo kamienna sciana... no w zyciu bym nie zgadla ze to kamien...

Ogólnie troche sie rozczarowałam, że nikt nie urządził podziemnej, nastrojowej, pełnej zakurzonych ksiąg i antyków pracowni czarownicy
__________________
flesh covers
the bone and the
flesh searches
for more than
flesh


http://forum.thesims.pl/showthread.php?p=1812431

Zapraszam na mojego bloga, gdzie od teraz będzie się trochę działo
marandile jest offline  
stare 30.08.2014, 22:27   #10
Everlasting
 
Avatar Everlasting
 
Zarejestrowany: 16.09.2012
Skąd: Gdańsk
Płeć: Mężczyzna
Postów: 432
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Bitwa o Dom - wersja Simowa: PÓŁFINAŁ - GŁOSOWANIE I OGŁOSZENIE WYNIKÓW

Wybór był bardzo ciężki ;o
Pierwsza praca jest rewelacyjna, elegancka, dopracowana - mieszkałbym Słowa "Kamień" i "Zieleń" pasują tu jak ulał, gorzej jest jednak z magią :<
Dwójka - ideał Zrobione tak dobrze, że fotele z stylizowanego na starocie zestawu nie gryzą się z modernistycznymi kanapami Bardzo ciekawa interpretacja słowa magia
Trzecia praca mi się średnio podoba Zieleni oprócz kilku kwiatków w ogóle nie ma, tak samo z kamieniem Jednak zdjęcia robione w nocy są bardzo nastrojowe
Wszystkie prace są reprezentatywne i estetyczne, ale z trzech profesjonalnych pomieszczeń moje serce zdobyła praca numer 2.
__________________

Ostatnio edytowane przez Everlasting : 30.08.2014 - 22:30
Everlasting jest offline  
 

Tagi
bitwa o dom, głosowanie, ogłoszenie wyników, półfinał


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 03:53.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023