Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 1 > The Sims 1: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 03.04.2005, 14:47   #1
rafalk9
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie HoHo

Gdy ściągnołem sobie sztuczny śnieg ze strony to jak go dałem w domu to wszystkie simy w domu pływaly
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 03.04.2005, 16:23   #2
LindSay
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał rafalk9
Gdy ściągnołem sobie sztuczny śnieg ze strony to jak go dałem w domu to wszystkie simy w domu pływaly
SZTUCZNY ŚNIEG???Wow!!! Z jakiej stronki ściągnąłeś??? He, he, he...z tym że pływały simy to było niezłe...
  Odpowiedź z Cytatem
stare 05.08.2007, 15:50   #3
ola-misia
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: same Filipy

Cytat:
Napisał Acantha
ja na poczatku mialam Simsy po angielsku a potem za pomoca programu zmienilam na polski. I cos sie chyba zle przetłumaczylo bo teraz wszystkie simy z miasta i dzielnicy showbiznesu maja na imie Filip...nawet panie. A zwierzeta- Luna. I teraz nie wiem kto jest na topie bo w tej gazetce tez same Filipy. Dołujace :]

yh.... tez tak mam xd
  Odpowiedź z Cytatem
stare 04.03.2005, 13:04   #4
LindSay
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał simoleonka
kiedyś robiłam se takie jaja, wpisywałam kod move objects on i wkładałam do basenu np. policjantke, strazaka, dziewczynke co roznosi gazet itd. daje spowrotem na tryb zycia a tu strazak zapadł sie pod ziemie widac było tylko jego głowe i górną część tułowia tak jak by pływał ale on nie pływał tylko szedł spowrotem po chodniku.... hahah dobre to
Niom, ja też tak czasem robię...Kiedyś jak była u mnie gwiazda na balandze, to miała już sobie pójść, bo przyjechała limuzyna. No i ja skasowałam limuzynę a gwiazda została i mieszkała nadal z moimi simami!!!!Po prostu sobie jadła, spała..
  Odpowiedź z Cytatem
stare 22.03.2005, 13:58   #5
4*łapki
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

To co ja miałam kiedyś z pożarem to........Zapaliły mi się 3 samochody jeden był mojej simporterki - Ashli -srebrny seat miałam też BNW i jakieś czerwone autko w paski bez dachu mój barek z automatami do coli się spalił i w ogóle mój McDonald którego sobie ściągnełam z netu . Wszystko się pali a moje simy się kłócą baba wymachiwała grabiami i potem popchneła tego pechowca mojego ulubionego simka nazywał się Robert do ognia! :1smutny: ;( Idiotka z niej za kare zrobiłam jej ylko na parceli lodówke.
Ten gość był bardzo miły i lubiany przez wszystkich ale ta szmata musiała go pchnąć w pożar

I w dodatku u mnie sprzątaczka pływała w ciuchach bo mniałam jadalnie na basenie a robot chodził se po wodzie

Ostatnio edytowane przez 4*łapki : 22.03.2005 - 14:00
  Odpowiedź z Cytatem
stare 04.05.2005, 19:16   #6
gruszka.
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Nie było to dziwne ale troche się zdziwiłam zadzwonił mi telefon i był napis: "Masz hulajnoge?" Albo "Namierzyliśmy cię przygotuj się" albo raz grałam sobie spokojnie w rodzinke i akurayt jedli obiadek i dzwoni telefon odbiera dziecko Natalia i jest komunikat " Sim Natalia odeszła chodź ciałem jest daleko to duszą zawsze z nami" I zachwilkę zniknęła z pasku rodziny!
  Odpowiedź z Cytatem
stare 05.05.2005, 12:29   #7
Cheeza
Guest
 
Postów: n/a
Grin

:laugh: A u mnie było tak : Zbudowałam mały pietrowy domek posrodku działki a naokoło zrobiłam basen ze zjezdzalnia, trampolinami no i oczywiscie drabinkami Zjeżdżalnie były tak zamontowane z dwóch krańców działki i jak przychodziła sprzątaczka lub ogrodnik to slzi do najbliższego przyrzadu no i plum :laugh: skakali, przeplywali i wychodzlil :laugh: smieszna sytuacja jest z policjantem, strażakiem, komornikiem, roznosicielem pizzy, i złodziejem :laugh: Polecam :laugh:
  Odpowiedź z Cytatem
stare 01.11.2011, 12:14   #8
mariciui
 
Zarejestrowany: 01.11.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 19
Reputacja: 10
ThumbsUp Odp: Simy są różne.

przypomniała mi się sytuacja w domku pana Kozłowskiego który nawiasem mówiąc nie był zbyt towarzyski. ja wtedy dopiero zaczynałam grać i zaprosiłam Belle (Majkę?) do domu. wszystko było spo puki nie zgłodniała no to ja podałam jej coś ale nie zaprosiłam do stołu i się dziwie czemu nie je oczywiście drzwi były czymś zastawione i nie mogła wyjść. była śpiąca więc postawiłam jej łóżko potem bo niechciała tego co jej podałam to lodówkę no i w końcu zginęła.
a ja takie : że wchat?
mariciui jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 23.01.2004, 17:46   #9
Nindë
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

A u mnie sie zdazlo ze sim mial prace naukowca......No i jak przyjechal z pracy byl taki komunikat: Ze moj sim cos zrobil i wydrukowali to w gazecie i bylo napisane ze ta gazta wyplaca mu 100000000000 Tyle zeralbo i wiecej a potem bylo napisane ze gazeta oszukuje....BUUUU
  Odpowiedź z Cytatem
stare 24.01.2004, 12:49   #10
Julias
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Mi sie rz zdrazylo ze simka posadzila w ogrodku warzywa.
Gdy weszla do domu...warzywa zniknely!
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 2 (0 użytkownik(ów) i 2 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:47.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023