Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 1 > The Sims 1: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 27.06.2004, 22:16   #501
Zong
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cóż.. Postaram coś sobie przypomnieć.
CIEMNA GWIAZDA odc.6
...nienawidzę.
-Och ty... Ty...- Aneta nie umiała wyrazić słowami swych odczuć. Weszła do swej limuzynki i pojechała do swej willi.

***
Następnego dnia rano- sobota , dzień wolny od pracy- Aneta leżała na swym łóżku i relaksując się czekaja na gazety. Nagle weszła Kasia.
-Przepraszam- powiedziała- Ja.. no ja... mam dopiero 16 lat i przez ciebie muszę zarabiać na rodzinkę- starego ojca, matkę i dwójkę 2- letniego rodzeństwa.
- Ty? A rodzina?-spytała Aneta
-Mama była aktorką, ale ty jej wzięłaś sławę i ona straciła nadzieję.
- Przebaczam ci-rzekła Aneta, ale wciąz czuła, że to chyba nieprawda- Podwiozę cię w poniedziałek. A teraz idź do swojego domu.
Kasia odeszła i w tej chwili Aneta dostała gazety. Wzięła Głos rozrywki SimCity- najlepszą gazetę o showbiznesie. Główny temat brzmiał:
A."Powrót gwiazdy-Anety Thomson"
B."Na wiosnę ukaże się nowy serial "K jak Kłamstwo"-odtwórca głównej roli-Aneta Thomson
C."Czarnoskóra piękna modelka- Katarzyna Kowalska"
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 28.06.2004, 10:04   #502
Basieńka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Zdrówko wróciło ale wena uciekła... ah... szkoda... Ale czemu nikt nie pisze??? Brać sie do roboty!!!!!!!!

P.S.
Zonq super!!!
  Odpowiedź z Cytatem
stare 28.06.2004, 17:06   #503
dona
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Noi mój odcinek:

Odcinek8ostatni

Tak minęły juz dwa miesiące Ania nie pezjmowała sie tym co oni o niej muwią ,ale wciąz czuła sie okropnie.
Zdobyła wielką sławę ale wciąż miała jakieś przeciw stawienia losu.
Jej zycie takie było.
Matka siedziała w więzieniu,a ojciec ozenił sie z sąsiadką.
Wszystko potoczyło sie dobrze ,ale nie do końca.
Gdy Ania ozeniła sie z Mariuszem okazało sie ze
Panie zaproszone gadały:
-...taki tupet ,coś takiego, jak on mógł zrobić jej costakiego, przeciez ona była poządna na wszystkich...
-Dokładnie -przutakiwała druga kobieta ,ciotka Mariusza.
Ania zastaniawała sie tym co jest ale,przecież.
Po mięsiącu okazało sie ze Ania ma urodzić dziecko i prosze urodziła syna i dbało o sławę i o syna i o swoją miłość.
Była bardzo szczęsliwa i nagle w gazecie pojawiło sie :
[SIZE=7]Nie do wiary "wypadek ,który wszystko zniszczył[/SIZE]
W czoraj w małym wypadku domowym zgineła pięka,udzciwa ,miła i popularna i lubiana gwiazda Anna M.....wszyscy sa wcząsnięci i rozpatrzeni.......
Przypominamy ze Anna M. miała dziecko ,które osierociła Pan Mariusz jej mąz
niechcę podjąć sie opieki nad dzieckiem i domem ,potrzebuje opieki psychologa.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 29.06.2004, 18:02   #504
Basieńka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Widze że ktoś tu musi tchnąć troche nowości, świerzości i życia. W takim razie zgłaszam sie na ochotnika! "Między murem, a granicą" odc. 16.

...Iga zaczęła gorączkowo myśleć "cóż to ma znaczyć, jak ja mała zaledwie 14 letnia dziewczyna może pokonać dorosłą kobietę??? Czyżbym miała jakąś moc? Tak. Moc, której ona nie zna. Przecież to proste. Tylko jak... jak użyć tej mocy. Myśl, Iga, myśl!!!" -powtarzała w duchu te słowa.
- Arek czemu ciebie tu niema? CZemu teraz... kiedy jesteś mi potrzebny?!?!?!?!
- Iga co ty wygadujesz? -spytała zdziwiona matka.
Marta zaczęła sie do nich zbliżać. Wciąż miała ten ironiczny uśmiech na twarzy. Stanęła między nimi.
- Którą mam zabić pierwszą? Co? Może ciebie Iga? Nie. Lepiej zajmę sie moją ukochaną siostrzyczką!
"Przydał by mi się nóż" -pomyślała Iga. Ku jej zdziwieniu w ręku miała nóż. -"Ale z kąd...? Lepszy był by pistolet." -W drugiej ręce miała pistolet. -"Przecież ja nie umiem strzelać..."- W tej chwili poczuła jakby przeszłą wszystkie kursy i licencje na strzelanie. -"A więc to jest ta moc!".
Marta stała do niej tyłem. Chciała zabić jej matkę. Iga wycelowała prosto w tył jej głowy. Pociągnęła za spust i...

CDN

Tym razem nie dam wam wybierać!
  Odpowiedź z Cytatem
stare 29.06.2004, 21:07   #505
Zong
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Może chociaż jedna osoba zadecyduje?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 30.06.2004, 19:35   #506
Basieńka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Zong C. A teraz ja:
"Między murem, a granicą" od.17 (ostatni) pod tytułem "Ostateczność"

...usłyszała tylko huk i blade, jaskrawe światło. Otworzyła oczy. Była w bladej sali szpitalnej. Obot niej leżała mama.
- Mamo! Co się stało? Gdzie Klara? Gdzie pani Ekret? Gdzie Marta?
- Ohh... Iga! Musisz odpoczywać! Pani Ekret leży na intensywnej terapi. Marta nie żyje, a Klara... - głos mamy sie załamał, pociekła jej łza po policzku.
- Mamo! NIE!!! Tylko nie mów że klara też nie... -nie mogła dokończyć, słowo "nie żyje" stanęło jej w gardle.
- Ale Iga? Jak ty to zrobiłaś?
- Co?
- No nie pamiętasz?
- Wiem tylko że myślałam o nożu potem o broni i to co chcyałam miełam w ręku... czy... czy ja strzeliłam?
- Ależ skąd! To było coś więcje. Coś czego nie da się opisać. A potem przeniosłaś nas tutaj.
Do gabinetu weszła policja i jakiś prawnik.
- Pani Iga? A pani jest jej matką, tak? Muszą nam panie coś wyjaśnić. Czy wiecie coś, panie, o śmierci Marty Donson???
- Niestety ale tak.- powiedziała spokojnie mama Igi.
- Ona nas chciała zabić! Ona najpierw zabiła tate, a teraz Klare i chciała mame! -powiedziała Iga.
- Właśnie, a pani Ekret jest jedną z jej ofiar która przeżyłą i leży na intensywnej terapi.
- Dobrze. Skontaktujemy się z paniami. -powiedział prawnik i dodał- ma pani ładną fryzure.
Mama Igi się zarumieniła.

2 lata później pobrali się.

5 lat później.
Iga weszła do łazienki i zobaczyła tam napis na lustrze zapisany czyjąś krwią:"Nie postarałaś sie wtedy"
-AAAAAAAAAAAAAAa!!!!!!!!!!!!!!! -i zasłabła.

Myśle że wam sie podoba.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 30.06.2004, 19:52   #507
likagirl
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Super, podoba mi się Zong-C
  Odpowiedź z Cytatem
stare 30.06.2004, 20:03   #508
Zong
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

CIEMNA GWIAZDA odc.7
..."Czarnoskóra piękna modelka-Katarzyna Kowalska". Ostatnio w dzielnicy showbiznesu przyjeczała młoda Kasia. Od razu została modelką. Niestety, o swojej rodzinie nie chce rozmawiać. Ostatnio pokazała kolekcję "Kostiumy kąpielowe" Clauda Verona, zczego najlepszy był "Kostium na chłodne dni"...
Aneta już nie chciała dalej czytać, przewróciła kartkę.
"Najlepsze gwiazdy"
1.Aneta Thomson ocena:10/10
2.Kasia Kowalska ocena:9/10
3....
Aneta nie mogła tego czytać. Wrzuciła gazetę do kosza.
-Proszę pani, gość do pani.-powiedziała służąca
-Niech wejdzie.
-Dzień dobry, Aneto.
-Witaj, Paul.
-Mam propozycję filmu "Magiczne dni". Oczywiście dostaniesz główną rolę.
-Dobrze. Kiedy zaczynają kręcić film?
-Za 6 miesięcy. Podpisz się.

***
Poniedziałek rano, dzielnica shoebiznesu. Kasia i Aneta wysiadają z samochodu. Ostatmnio zaprzyjaźniły się. Nawet nie zauważyły, że im Paparazzi robi zdjęcie jak rozmawiają.
***
"Aneta Thomson przyjacielska-sen czy jawa?"-tak brzmiał artykuł na pierwszej stromnie.
-Daję słowo, te gazety są coraz głupsze-mówiła Aneta do siebie.

***
Aneta coraz częściej zastanawiała się, czy nie powinna byc lepsza. Niedawno okazało się, że jest w ciązy-5 miesiąc. Niedługo zacznie kręcić film i ukaże się serial "K jak Kłamstwo". Jednocześnie jej mąż - jak dowiedziała się od służących, kiedy Aneta jest w pracy, on przebywa u Kasi. Kasia miała ostatnio inne godziny pracy niż Aneta. Aneta chciała o tytm wszystkim pomówić z Kasią. Poszła do niej. Gdy zbliżyła się do okna zobaczyła tomka(który rzekomo jest u kolegów). Była zdziwiona i zła, że mąż ją okłamał. Na dodatek on:

A.Rozmawiał czule (flirtował, mówił ciepłe słówka)z Kasią
B. Przytulał czule Kasię
C. Całował namiętnie Kasię
  Odpowiedź z Cytatem
stare 30.06.2004, 21:06   #509
likagirl
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Zong-C ^_^ A ja mam pisać?A wlasciwie to o czym ja pisalam..hmm...
  Odpowiedź z Cytatem
stare 30.06.2004, 21:13   #510
Zong
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Originally posted by likagirl@Jun 21 2004, 12:48 PM
Basieńka ale odpowiedzi sa tylko od a do c, nie ma d A ja wybieram u Ciebie A

"Przynęta" odc.11

To był policjant.Zerknął jednym okiem na nią i zatrzymał się.Kate patrzyła na niego.Próbowała wstać lecz nie umiała.Policjant wytrzeszczył oczy i odbiegł.Po chwili zniknął w porannej mgle.Dziewczyna poczuła śmierdzacy oddech na swojej szyii.Odwróciła się.Zobaczyła bestie, żadną krwi.Chciała uciekać, byc daleko z tąd.Zamknęła tylko oczy i czekała na to co się stanie.Bestia polożyła reke na jej głowie.Nagle Kate znowu miala zdrową noge.Wstała.Bestia zaryczała i zadrapała ją lekko pazurami na ręce.Ale to ją nic nie bolało.Dziewczyna szybko pobiegła a bestia za nią.Wydawało się że to już koniec.Kate nie miala siły biegnać dalej.Upadła na gorący beton (na drodze) i czuła się jakby słońce ja topiło.Bestia nadbiegła szybko i..

a.zadała jej śmiertelny cios
b.trochę ja podrapała i odbiegła
c.niezwracając na nią uwagi, odeszła
likagirl, to twój ostatni odcinek(który napisałaś)
proszę, dokończ
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:02.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023