Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 1 > The Sims 1: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 01.08.2004, 17:38   #41
sushina
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ja tez mam pytanie. Zrobilam ten magiczny nektar według przepisu i moja simks zmieniła sie w ducha. Ale jak zrobilam ten magiczny biszkopt to nic sie nie działo. Dlaczego?
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 01.08.2004, 17:48   #42
Megi
 
Avatar Megi
 
Zarejestrowany: 28.02.2004
Skąd: Equal in love
Postów: 321
Reputacja: 9
Domyślnie

Cytat:
Originally posted by Akselandra@Aug 1 2004, 12:46 PM
Mam tą dziwną ffasolę. Do pewnego momentu rosta, a teraz przestała. Ma jakieś 3/4 monitora. Ona rośnie jeśli się dużo czaruje czy musi upłynąć dużo czasu??
P.S. klikam na nią i nic się nie dzieje więc jeszcze jest za mała.
Co zrobić żeby urosła??
musisz czarowac i czarowac nie ma innego sposobu ona sama rosnie nie masz zbytnio na niej wplywu .Czaruj a bedzie dobrze
__________________
nothing more.!

____in the night, no control

Megi jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 01.08.2004, 19:19   #43
sushina
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Czy ktos mi odpowie?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 01.08.2004, 21:05   #44
bloodwave
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Originally posted by sushina@Aug 1 2004, 08:19 PM
Czy ktos mi odpowie?
hm...u mnie to ten biszkopt czasami po zjedzeniu zamienia mi głowe w głowe osła ^_^ a tak to nic nie robi .......
  Odpowiedź z Cytatem
stare 01.08.2004, 21:42   #45
Akselandra
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Jak wypiję nektar to też jestem duchem, a jak zjem biszkopt to mam głowę osła trochę to głupio wygląda, ale śmiesznie. Można zrobić zdjęcie i podpisać "Pokaż swoją twarz, prawdziwą twarz"

Co do fasoli to mi rosnąć nadal nie chce chociaż czaruję ile się da, nawet te czary, które mi nie potrzebne to i tak używam. Wyrosła mi druga i jak narazie rośnie, ma jakieś 1/2 ekranu.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 03.08.2004, 13:19   #46
sushina
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

U mnie po wypiciu nektaru też zamieniali sie w ducha, ale ten biszkopt robilam juz kilka razy i nic sie nie działo
  Odpowiedź z Cytatem
stare 03.08.2004, 21:10   #47
Akselandra
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Sprzedałam obie moje fasole i mam je gdzieś, niech nie rosną jak nie chcą, ale kryształy mogłyby mi wyrosnąć. Buuuuuu... ja chcę kryształy!!
  Odpowiedź z Cytatem
stare 03.08.2004, 21:22   #48
Foczki
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Mój dorosły sim ma wszystkie czary, a mały simek tak samo wszystkie czary. Wszystkie kryształki, 2 fasolki, 3 pelargonie na energię słoneczną i 5 korzeni.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 03.08.2004, 21:54   #49
Lillian
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Moje dwa dorosłe Simy mają odkryte wszystkie zaklęcia.Ich dziecko też wszystko ma poodkrywane.Mam 5 fasol(są w dechę!Zwłaszcza gdy są naprawdę duże!),11 kryształów,7 czy 9 pelargonii(już nie pamiętam ile tych kwiatków mam)
no i 7 korzeni.Wszystko jest wyrośnięte.A tak na marginesie, to już tych nagród nie mam gdzie trzymać,bo mam ogromniasty dom.A nie sprzedam tych nagród,bo chcę żeby mi moja siostra zazdrościła.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 04.08.2004, 08:07   #50
Nindë
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Originally posted by Akselandra@Aug 3 2004, 09:10 PM
Sprzedałam obie moje fasole i mam je gdzieś, niech nie rosną jak nie chcą, ale kryształy mogłyby mi wyrosnąć. Buuuuuu... ja chcę kryształy!!
Zeby miec krysztaly i inn rzeczy6 magiczne trzeba duzo czarwoac...Najlepiej odkryc wszytkie zaklecie i potem ciagle czarowac..W koncu sie jakis pojawi..
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 6 (0 użytkownik(ów) i 6 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:11.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023