Wróć   TheSims.PL - Forum > Pozostałe gry > Inne gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 14.08.2004, 17:18   #41
Irma_Lair
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Mała_simko1
Gdsy w Shreku 2 jest ta dynia,wcześniej ,są te małe.Musisz je podnieść i rzucić na tamtą dużą.
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 14.08.2004, 17:57   #42
Halo
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Originally posted by Halo@Aug 12 2004, 06:02 PM
BUUUUUUUUUUUUUUUUUUU..................
Nie mogę przejść Halo combat evolved jestem w 5 misji!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jestem przy stastku z zdychającym marines a sam siedze w czołgu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nie ktoś mi pomoże!!!!!!!!
Buuuuuuuubbbbuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
  Odpowiedź z Cytatem
stare 16.08.2004, 12:34   #43
Fool
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

halo musisz wysiasc z czolug i pomalowac plot ktory stoi 30 metrow przed toba :>
  Odpowiedź z Cytatem
stare 16.08.2004, 14:10   #44
Gregoriev
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Jak przejść w Beach LIfe 5 plansze o nazwie "Ach te baby"
prosze o pomoc.
Odpowiedzi przysyłajcie na mój [email protected]
  Odpowiedź z Cytatem
stare 21.08.2004, 12:00   #45
--->KUBUSIAXEK<---
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Mam bardzo wielką prożbe .
Gram w Gta III i jestem w portoland i znam już wszystko i znalazłem i zecz w tym ze mi sie niechce robić misje ale chce przejachać przez most który j4est rozwalony na środlku. aha jakby co to ja niem play stion 2 . Aha jeżeli jest jakiś kod albo jakaś żecz żeby przejachac na drugą strone to bardzo bym prosił podajcie mji ja!!!!!!!
  Odpowiedź z Cytatem
stare 22.08.2004, 17:57   #46
Lillian
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Mam wielki problem z Black&White.Jestem na piątym poziomie i nie wiem co dalej!!!!!!!W poradniku z Clicka pisze,że wioska z przeciwległej części wyspy zostanie przykryta tarczą ochrony duchowej.Źródłem energii są 3 magiczne kamienie oraz tańczący wokół nich ludzie,ale u mnie ta wioska nie została przykryta tarczą ochrony duchowej.(Chodzi mi o tą wioskę.Gdy ustawisz swą świątynie tak że patrzysz na nią wpros,obróć kamerę w prawo)To wioska na wzgórzu.Jest ona chyba wioską rzymską)Zbudowałam tam małą osadę,by powiększyć strefę wpływu,ale to na nic.Dalej piszą że mam wysłać zwierzaka by przeniósł ta ncerzy o kilka metrów i tarcza duchowa zniknie!Ale gdy tylko chcę tam przejść,to Nemezis strzela piorunem i ognistymi kulami w mego zwierzaka.I bidula pada!Nie mam pojęcia co zrobić!Pomoooooocy!!!!

Dobre rady proszę pisać tu lub na pm.

Pooooommmmmuuuuużżżżżccccciiiiieeeee!!!!

Bo mój zwierzaczek się coraz bardziej kórczy!!
  Odpowiedź z Cytatem
stare 31.08.2004, 16:58   #47
She-chan
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Originally posted by Mathea@Jul 17 2004, 11:48 AM
Mam problema z gra haverst moon...moze to niejest problem ale pytanko...bo dostalam konia...zima...i co mu dawac jesc???i czemu on jest caly czas na dworze???nie chce by byl chory...
Nic mu nie dajesz i on tam bedize sobie siedizał na tym pwoietrzu. NI eldugo dostaniesz siodło i bedizes zmogła do konia wrzucac plony zamiast do tego boxa bedize szybciej
  Odpowiedź z Cytatem
stare 31.08.2004, 16:59   #48
She-chan
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Originally posted by Mathea@Jul 17 2004, 11:48 AM
Mam problema z gra haverst moon...moze to niejest problem ale pytanko...bo dostalam konia...zima...i co mu dawac jesc???i czemu on jest caly czas na dworze???nie chce by byl chory...
Nic mu nie dajesz i on tam bedize sobie siedizał na tym pwoietrzu. NI eldugo dostaniesz siodło i bedizes zmogła do konia wrzucac plony zamiast do tego boxa bedize szybciej
  Odpowiedź z Cytatem
stare 06.09.2004, 15:26   #49
monabia
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

[/QUOTE]Mam wielki problem z Black&White[QUOTE]

Pierwszy kamień możesz przenieść ręką.Jak ja grałam wzięłam chowańca ustawiłam żeby wziął człowieka Nemezis strzelał piorunami ale szłam dalej i wkońcu udało mi się dojść.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 06.09.2004, 15:37   #50
Black Raven
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

od kilku ładnych lat gram w Diablo I ale razem z siostrą dałyśmy radę przejść tylko do jaskini bo tam zawsze napadnie nas zgraja niebieskich stworów plujących piorunami albo czerwonych walących ogniem i jeśli jest takich już siedmiu - już nasz gracz pada trupem. Oczywiście gramy też bez czarów i wychodzi na to, że czarami też trzeba grać

1. Czy ktoś już doszedł do piekła?
2. Jakie czary są najefektowniejsze?(nie ważne ile many zżera - miewamy jej dużo)
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:53.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023