Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims Fotostory
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 13.10.2012, 09:58   #41
Katherine
 
Avatar Katherine
 
Zarejestrowany: 13.09.2012
Skąd: Poznań
Wiek: 25
Płeć: Kobieta
Postów: 374
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Moonlight Falls by myrtek

Nie wiem czemu, ale Damien Kojarzy mi się z Tylerem Z The Vampire Diaries.
(Jak ledwo obejrzałam nowy odcinek, to zaraz wszystko mi się kojarzy z tym serialem xD)

Czy Damiena robiłaś jakoś tak po naprawieniu gry? ( Jeśli ja wg. naprawiłaś..)
Cudny odcinek, wielka szkoda że nie masz zdjęć, ale mam nadzieję że jeszcze kiedyś się pojawią ;D.
Katherine jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 13.10.2012, 11:14   #42
Skylinn
 
Avatar Skylinn
 
Zarejestrowany: 30.08.2012
Płeć: Kobieta
Postów: 312
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Moonlight Falls by myrtek

Damien jest całkiem, całkiem

Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś dasz radę zrobić Moonlight Falls ze zdjęciami
__________________
Im więcej wiesz, tym więcej pozostaje do poznania i wciąż tego przybywa.

Ostatnio edytowane przez Skylinn : 13.10.2012 - 11:33
Skylinn jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 13.10.2012, 14:09   #43
anie_1981
 
Avatar anie_1981
 
Zarejestrowany: 09.04.2009
Wiek: 42
Płeć: Kobieta
Postów: 4,282
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Moonlight Falls by myrtek

Historia bardzo fajna Nawet wiem jakim mutantem jest Damien... Dziewczyna trafiła na niezłego obiboka...

Na czym w ogóle polega problem z grą? U mnie to jest tak, że owszem gra ma bugi (raczej drobne ostatnio odpukać) i przycinki (pewnie mam za dużo modów + ta gra tak ma ). Ale problemów z uruchomieniem jej nie miałam nigdy, a problem z błędami zapisów i wyłączaniem się gry dawno mam za sobą... Do niedawna to nawet byłabym skłonna powiedzieć, że te przycinki mogą być spowodowane kompem, który jednak już te 2-2,5 roku ma, ale pożyczyłam od kumpla grę "akcji" z ubiegłego roku i gra śmiga na najwyższych obrotach... Ja już nie pamiętam kiedy przeinstalowywałam grę, bo ostatnio to nawet po instalacji nowego dodatku nie muszę jej przeinstalowywać, co dla mnie jest dużym zaskoczeniem, pozytywnym oczywiście. Mam taką metodę, że instaluję podstawkę, na nią najnowszą łatkę, a potem hurtem wszystkie dodatki, w kolejności wydawania. Kiedyś instalowałam po kolej łatki z płyt, każąc instalatorom aktualizować grę, ale to jest mniej wygodne, a efekt jest identyczny. Nie widzę różnicy w funkcjonowaniu gry.
anie_1981 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 13.10.2012, 14:35   #44
nmin
 
Avatar nmin
 
Zarejestrowany: 17.10.2009
Skąd: Poznań
Wiek: 36
Płeć: Kobieta
Postów: 970
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Moonlight Falls by myrtek

Fajnie, że dodajesz chociaż sam tekst. Czytać też lubię, ilustracje nie są mi potrzebne (choć oczywiście wiem, że nie na tym polega OJSG). Mnie te szczegółowe opisy nie przeszkadzają, sama ledwo się kontroluję, żeby pisać zwięźle i na temat

Wiedziałam od razu, że Damien pojawi się w kolejnych odcinkach, widać było, że zbliżenie na niego na boisku nie jest przypadkowe, no i chyba jest nadprzyrodzony, sądząc po oczach z pierwszego odcinka (chyba, że tylko mi się wydaje, że są jakieś takie wilkołacze/wampirze).
__________________
nmin jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 13.10.2012, 15:13   #45
Sqiera
 
Avatar Sqiera
 
Zarejestrowany: 14.04.2012
Skąd: z Ziemi Obiecanej
Płeć: Kobieta
Postów: 889
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Moonlight Falls by myrtek

a mnie się (póki co) z twoją historią kojarzą dwa filmy, ale nie będę mówić jakie i koniec jednego byłby fajny dla tej historii ale koniec drugiego już niekoniecznie... mam nadzieję, że historia z tymi filmami to czysty przypadek

aha i zapomniałabym... póki co nie lubię Damiena, tylko i wyłącznie przez swoje imię .Nie znam żadnego fajnego Damiana, wszyscy to totalne bubki, palanty itd. więc i temu twojemu będzię ciężko przekonać siebie do mnie ... no ale ja to ja, ważne żeby Faye nie wpadła w żadne kłopoty przez niego bo nie chciałabym jej powiedzieć: "A nie mówiłam"


Myrtku kochany, jak dla mnie możesz pisać nawet bez zdjęć... nawet jak cię przeniosą do innego działu (oby nie) to i tak Cię znajdę i będę czytać
__________________

Ostatnio edytowane przez Sqiera : 23.10.2012 - 20:08
Sqiera jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 17.10.2012, 19:31   #46
iness92
 
Avatar iness92
 
Zarejestrowany: 24.08.2012
Płeć: Kobieta
Postów: 142
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Moonlight Falls by myrtek

Mrytku, dobrze wiesz, co myślę o Twojej historii. <3!!!
G E N I A L N E!

Czytałam to już kilka razy, i za każdym coraz bardziej się wciągam. CZekam na nexta!
__________________
______________________________

''Już tyle słońc wzeszło tylko jeden raz,
Już z tylu stron zapłonęły ognie gwiazd,
Już tyle miejsc zapomnienia pokrył kurz,
Wiem, co to jest, lecz się nie zatrzymam już.''
iness92 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 23.10.2012, 19:56   #47
Myrtek
 
Avatar Myrtek
 
Zarejestrowany: 07.01.2012
Skąd: Kotlina rozpusty
Wiek: 25
Płeć: Kobieta
Postów: 633
Reputacja: 15
Domyślnie Odp: Moonlight Falls by myrtek

Cześć!

Mam dobrą wiadomość!
Jako, że mój najukochańszy tatulek ma wszędzie znajomości, moja gra ocaleje.
Jeśli pewien pan znajdzie wkrótce czas, może się wyrobi do weekendu i za kilka dni pojawi się Moonlight Falls oraz aktualizacje poprzedniego odcinka!
Zapewne nieco się zmieni, bo nie dałam rady odzyskać downloadsów, ale większość Packages mam oraz mam w zakladkach zapisanych kilka naprawdę świetnych stron z dodatkami!

Przepraszam, że to tak długo trwało. No i myślę, że od teraz odcinki zaczną się pojawiać regularnie, ale zapewne z nieco mniejszą (niewiele) ilością tekstu (szkoła i moje chore ambicje )
Mam nadzieję, że mi to wybaczycie i nie zaprzestaliście darzyć sympatią mojej twórczości.

Skoro jesteśmy przy oficjalnym komunikacie, pragnę podziękować wam za wszystkie miłe - mniej lub bardziej - komentarze, opinie i szczegółowe oceny. Szkoda tylko, że nie ma więcej tak obszernych komentarzy, ponieważ lubię wiedzieć co mam poprawić.
Wiem, że przeginam, że to nie FS, a ja to zbyt poważne traktuję, ale nie byłabym sobą, gdybym nie zrobiła czegoś perfekcyjnie. Z uporem maniaka będę pisać długie opisy, szczegółowe i ostrykać ogrom zdjęć. No ja to po prostu kocham!

Chewbacca - no cóż, każdego interesuje co innego. Ja po prostu musiałam napisać, że rozbebłała ziemniaki. Chodziło mi o to, że Faye po prostu nie ma co ze sobą, jest znudzona.

nmin - och, Ty Sherlocku! Ćśśś...

Serdecznie polecam również OJSG od iness92 - dziewczyna serio nieźle pisze!

A teraz prośba do was, moi ukochani czytelnicy! (ci zarejestrowani i nie)
Pięknie proszę, by ktoś polecił mi jakieś autka wyglądające dość realistycznie oraz ubrania, dodatki etc. Tylko z zaufanych stron.
A tu moje GjeGje, jak coś: 11028203

No i administracja nie będzie już mieć mi za złe

Również wkrótce zapraszam was, do moich tematów poświęconych tworzeniem simów i domów

Ostatnio edytowane przez Myrtek : 23.10.2012 - 21:37
Myrtek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 23.10.2012, 20:00   #48
easey
 
Avatar easey
 
Zarejestrowany: 18.03.2012
Skąd: jajecznica
Płeć: Kobieta
Postów: 968
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Moonlight Falls by myrtek

jes jes jes

więc czekam na nastepny odcinek!
easey jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 23.10.2012, 20:25   #49
Katherine
 
Avatar Katherine
 
Zarejestrowany: 13.09.2012
Skąd: Poznań
Wiek: 25
Płeć: Kobieta
Postów: 374
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Moonlight Falls by myrtek

Cieszę się bardzo!

Tu są fajne autka:
http://www.freshprincecreations.com/sims3downloads.htm

(jakby co klikasz downloads, sims 3, cars i tam są)
Katherine jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 23.10.2012, 21:20   #50
Laselight
 
Zarejestrowany: 17.09.2011
Skąd: Naddniestrze
Płeć: Kobieta
Postów: 2,335
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: Moonlight Falls by myrtek

Cytat:
Napisał myrtek Zobacz post
Cześć!

Mam dobrą wiadomość!
Jako, że mój najukochańszy tatulek ma wszędzie znajomości, moja gra ocaleje.
Jeśli pewien pan znajdzie wkrótce czas, może się wyrobi do weekendu i za kilka dni pojawi się Moonlight Falls oraz aktualizacje poprzedniego odcinka!
Zapewne nieco się zmieni, bo nie dałam rady odzyskać downloadsów, ale większość Packages mam oraz mam w zakladkach zapisanych kilka naprawdę świetnych stron z dodatkami!

Przepraszam, że to tak długo trwało. No i myślę, że od teraz odcinki zaczną się pojawiać regularnie, ale zapewne z nieco mniejszą (niewiele) ilością tekstu (szkoła i moje chore ambicje )
Mam nadzieję, że mi to wybaczycie i nie zaprzestaliście darzyć sympatią mojej twórczości.

Skoro jesteśmy przy oficjalnym komunikacie, pragnę podziękować wam za wszystkie miłe - mniej lub bardziej - komentarze, opinie i szczegółowe oceny. Szkoda tylko, że nie ma więcej tak obszernych komentarzy, ponieważ lubię wiedzieć co mam poprawić.

Wiem, że przeginam, że to nie FS, a ja to zbyt poważne traktuję, ale nie byłabym sobą, gdybym nie zrobiła czegoś perfekcyjnie. Z uporem maniaka będę pisać długie opisy, szczegółowe i ostrykać ogrom zdjęć. No ja to po prostu kocham!

A teraz prośba do was, moi ukochani czytelnicy! (ci zarejestrowani i nie)
Pięknie proszę, by ktoś polecił mi jakieś autka wyglądające dość realistycznie oraz ubrania, dodatki etc. Tylko z zaufanych stron.

No i administracja nie będzie już mieć mi za złe
Ad. 1 Cieszę się , że gra ocaleje. Tak ma być.
Ad. 2 Następnym razem się rozpisze.
Ad. 3 Nie przeginasz. Tak , to nie dział Fs , ale to nie znaczy , że jest zakaz tworzenia historii.
Ad. 4 Pisze z telefonu i dam tutaj adresy.
www.raonjena.com , www.peggyzone.com , www.newseasims.com , anubis360.blogspot.com - fryzury przerobione ; www.all-about-style.com/sims3 , capitalsims.blogspot.com , www.thesimsresource.com [tutaj trzeba uważać , nie wszyscy robią dobrze] ; nasże forum [działy kreatorow i download] , mysims3blog.blogspot.com
Ad.5 Modzi ci nie mają za złe. Przecież nie lamiesz regulaminu. To , że wstawilas jeden odcinek w formie tekstowej to nic takiego
chyba , że modzi uważają inaczej
__________________
Laselight jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
fotostory, lovestory, myrtek, opowiadanie


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 4 (0 użytkownik(ów) i 4 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:49.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023