Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims Fotostory
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 07.02.2013, 14:09   #41
Malin
 
Avatar Malin
 
Zarejestrowany: 09.12.2008
Skąd: moje własne Idaho
Płeć: Kobieta
Postów: 1,035
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: I love you, i kill you.

Oooo, Mileena Już teraz wiem, że to będzie moja ulubiona postać. Mam tylko nadzieję, że nie masz zamiaru odmieniać jej charakteru gdzieś przy końcu ;> Ona musi być zła. Albo umrzeć. Innej opcji nie ma. No, ale na razie się jeszcze tym nie martwię. Teraz ciekawi mnie, kiedy dopnie swego i uda jej się pozbyć tego koszmarnego uzębienia.
Świetnie czytało mi się scenę między szamotaniną Mileeny i Kitany, wręcz mogłam ją sobie wyobrazić, a przez chwilę nawet widziałam prawdziwą walkę, jak w grze xD Bardzo mi się podoba jej motyw w tym FS, strasznie mnie ciekawi, jak rozwiniesz ten wątek.
Chemia między Sub Zero a Kitaną jest niesamowita, daje się ją wyczuć podczas czytania. Te spojrzenia, dreszcze przy dotyku... Drugi odcinek i już jej życie ratuje! Superbohater! Fajnie mieć takiego obrońcę ;> Czuję mega romans w powietrzu. No i mam nadzieję, że następnym razem nie zamrozi mojej Mileeny
Zaczyna się powoli rozkręcać, było trochę akcji i ciekawych motywów. Chciałabym poznać tego opętanego Hanzo. No i mocno intryguje mnie ten eliksir wskrzeszenia... Weny życzę! I czekam na dalszy ciąg

edit:
czerwonowłosa - dobrze napisałaś! ;d

Ostatnio edytowane przez Malin : 07.02.2013 - 14:12
Malin jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 07.02.2013, 14:30   #42
Laselight
 
Zarejestrowany: 17.09.2011
Skąd: Naddniestrze
Płeć: Kobieta
Postów: 2,335
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: I love you, i kill you.

Nie mam weny na komentowanie, ale spróbuję napisać coś z sensem.

Zacznę może od Mileeny, która jest bardzo ciekawą postacią. Ciekawi mnie dlaczego chciała coś zrobić Kitanie.

Co do Sub Zera i Kitany. Czuję, że będzie romansik. Bardzo pasują do siebie. Do tego Sub ją uratował.

I dobrze napisałaś czerwonowłosa.

e. zadowolisz się takim krótkim komentarzem (bez skojarzeń) ?
__________________

Ostatnio edytowane przez Laselight : 07.02.2013 - 17:28
Laselight jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 07.02.2013, 17:23   #43
Cytryśnia
 
Avatar Cytryśnia
 
Zarejestrowany: 10.12.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 1,062
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: I love you, i kill you.

Ostatnio fotostory bardzo ożywa O_o

Widzę, że akcja się rozkręca ^.^ We wcześniejszym komentarzu chodziło mi o maskę Mileeny :3 Bardzo mnie ona zaciekawiła, ona i jej uzębienie
W pewnym momencie czytało mi się bardzo przyjemnie, a rzadko takie momenty mi się zdarzają Cieszę się, że tak często dodajesz odcinki.... Nie mam weny na pisanie komentarzy, więc.... Czekam na dalszą część

Aha, ja jakoś nie za bardzo widzę Kitany i Sub Zero :/
__________________
Majestatyczność

Ostatnio edytowane przez Cytryśnia : 07.02.2013 - 19:53
Cytryśnia jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 07.02.2013, 17:37   #44
Mile
 
Avatar Mile
 
Zarejestrowany: 19.04.2012
Skąd: Papeete
Płeć: Kobieta
Postów: 618
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: I love you, i kill you.

Coraz bardziej mi sie podoba ta opowieść. Cieszę się, że tu zajrzałam.
Kitana pięknie się uczy pod okiem Sub Zero. Widzę, że iskrzy miedzy nimi. Nie wiem czy to najlepsza partia dla księżniczki, w końcu to tylko wojownik i jeszcze nie wiadomo, czy on pochodzi ze szlacheckiego rodu. Może być mały mezaliansik.
Całe szczęście był na miejscu w tak niebezpiecznej sytuacji i Kitanę uratował. Nie wiem do końca czy zabił jej agresorkę, czy tylko na chwilę zamroził. Oby już z nią skończył. Nie podoba mi się ta cala Mileena i nie mowie o jej kontrowersyjnej urodzie.

Zdjęć nie jest za dużo, mogę powiedzieć, że dla mnie za mało, są świetne, bardzo podoba mi się ta kolorystyka. Szczególnie fiolety Mileeny i odcienie niebieskiego a właściwie turkusu na zdjęciach gdy wojownicy są w mundurach ( to chyba są ich oficjalne mundury nie znam się ) przy pięknym wodospadzie.

Czekam na nową część. Rozpisuj się, wychodzi ci to doskonale. pozdrowionka.
__________________
Mile jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 07.02.2013, 18:22   #45
rudzielec
 
Avatar rudzielec
 
Zarejestrowany: 31.03.2010
Skąd: Z siedziby Fantastycznej Czwórki.
Wiek: 14
Płeć: Kobieta
Postów: 2,223
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: I love you, i kill you.

Cytat:
Napisał Malin Zobacz post
Oooo, Mileena Już teraz wiem, że to będzie moja ulubiona postać. Mam tylko nadzieję, że nie masz zamiaru odmieniać jej charakteru gdzieś przy końcu ;> Ona musi być zła. Albo umrzeć. Innej opcji nie ma. No, ale na razie się jeszcze tym nie martwię.
Mileena ma bardzo dużo fanów, tzn. nie chodzi mi o forum, ale o taką ogólną Mortalową społeczność jest bardzo ciekawą postacią, która pojawia się w Mortal Kombat od drugiej części gry, która wyszła w 1993 roku, czyli będzie to już 20 lat ale to zleciało! TUTAJ możesz sobie poczytać o Mileenie :3
a co do losów Mileeny z FS, to możesz być spokojna, do końca pozostanie sobą

Cytat:
Napisał Malin Zobacz post
Teraz ciekawi mnie, kiedy dopnie swego i uda jej się pozbyć tego koszmarnego uzębienia.
prawdopodobnie już niedługo, znając Mileenę i jej charakterek :>

Cytat:
Napisał Malin Zobacz post
Świetnie czytało mi się scenę między szamotaniną Mileeny i Kitany, wręcz mogłam ją sobie wyobrazić, a przez chwilę nawet widziałam prawdziwą walkę, jak w grze xD Bardzo mi się podoba jej motyw w tym FS, strasznie mnie ciekawi, jak rozwiniesz ten wątek.
starałam się opisać scenę tak, jak ją sobie wyobrażałam, zdradzę jeszcze, że to nie pierwsze starcie pomiędzy dziewczynami :3

Cytat:
Napisał Malin Zobacz post
Chemia między Sub Zero a Kitaną jest niesamowita, daje się ją wyczuć podczas czytania. Te spojrzenia, dreszcze przy dotyku... Drugi odcinek i już jej życie ratuje! Superbohater! Fajnie mieć takiego obrońcę ;> Czuję mega romans w powietrzu. No i mam nadzieję, że następnym razem nie zamrozi mojej Mileeny
no chemia jest, musi być tylko problem jest jeden, Kitana ma "pecha" do facetów z ciężkimi charakterami, najpierw owy Hanzo, który namieszał jej nie tylko w głowie, ale i w życiu, a teraz Sub Zero, który jest dosłownie oziębły jeśli chodzi o okazywanie jakichkolwiek uczuć
co do ratowania życia... chciałam coś napisać, ale się powstrzymam, bo w następnym odcinku wyniknie z tego całkiem ciekawa sytuacja
a co do zamrażania, to powinnaś się cieszyć, że Sub nie zabił Mileeny xDD
Cytat:
Napisał Malin Zobacz post
Zaczyna się powoli rozkręcać, było trochę akcji i ciekawych motywów. Chciałabym poznać tego opętanego Hanzo. No i mocno intryguje mnie ten eliksir wskrzeszenia... Weny życzę! I czekam na dalszy ciąg
nawet sobie nie wyobrażasz jak bardzo mnie korci, żeby napisać chociaż jedną maleńką wskazówkę na temat tego kim jest Hanzo
no ale za niedługo wszystko stanie się jasne :>
bałam się trochę, że ktoś odgadnie po tym odcinku, któż to jest, więc jeśli ktoś odgadnie, to niech zostawi to dla siebie proszę!
a co do eliksiru, to również wyjdzie z tego niezłe zamieszanie, ale to w kolejnych odcinkach :3

Cytat:
Napisał Malin Zobacz post
edit:
czerwonowłosa - dobrze napisałaś! ;d
cieszę się, bo nie byłam pewna

Cytat:
Napisał Laselight Zobacz post
Zacznę może od Mileeny, która jest bardzo ciekawą postacią. Ciekawi mnie dlaczego chciała coś zrobić Kitanie.
Mileena bardzo by chciała zamienić się z Kitaną miejscami, że się tak wyrażę :>
Cytat:
Napisał Laselight Zobacz post
Co do Sub Zera i Kitany. Czuję, że będzie romansik. Bardzo pasują do siebie. Do tego Sub ją uratował.
a chciałabyś taki romansik czy nie?

Cytat:
Napisał Laselight Zobacz post
e. zadowolisz się takim krótkim komentarzem (bez skojarzeń) ?
no pewnie, wystarczy :3

Cytat:
Napisał Cytrynowa Wiśnia Zobacz post
Ostatnio fotostory bardzo ożywa O_o
tez to zauważyłam xD

Cytat:
Napisał Cytrynowa Wiśnia Zobacz post
Widzę, że akcja się rozkręca ^.^ We wcześniejszym komentarzu chodziło mi o maskę Mileeny :3 Bardzo mnie ona zaciekawiła, ona i jej uzębienie
no ząbki ma piękne, nieprawdaż?
Cytat:
Napisał Cytrynowa Wiśnia Zobacz post
W pewnym momencie czytało mi się bardzo przyjemnie, a rzadko takie momenty mi się zdarzają Cieszę się, że tak często dodajesz odcinki.... Nie mam weny na pisanie komentarzy, więc.... Czekam na dalszą część
bardzo mi miło czytać coś takiego
komentarz nie musi być długi, ale fajnie jest go dostać, bo wtedy wiem, że ktoś czyta
Cytat:
Napisał mile18 Zobacz post
Coraz bardziej mi sie podoba ta opowieść. Cieszę się, że tu zajrzałam.
Kitana pięknie się uczy pod okiem Sub Zero. Widzę, że iskrzy miedzy nimi. Nie wiem czy to najlepsza partia dla księżniczki, w końcu to tylko wojownik i jeszcze nie wiadomo, czy on pochodzi ze szlacheckiego rodu. Może być mały mezaliansik.
och no może być, ale zauważ, że na jej wcześniejszy związek z "szalonym Hanzo", który skończył się nieszczęśliwie, jej matka przyzwoliła
Cytat:
Napisał mile18 Zobacz post
Całe szczęście był na miejscu w tak niebezpiecznej sytuacji i Kitanę uratował. Nie wiem do końca czy zabił jej agresorkę, czy tylko na chwilę zamroził. Oby już z nią skończył. Nie podoba mi się ta cala Mileena i nie mowie o jej kontrowersyjnej urodzie.
hehe, nie, Sub Zero nie zabił Mileeny, to mogę zdradzić
Mileena będzie bardzo mieszać, więc póki co musi być

Cytat:
Napisał mile18 Zobacz post
Zdjęć nie jest za dużo, mogę powiedzieć, że dla mnie za mało, są świetne, bardzo podoba mi się ta kolorystyka. Szczególnie fiolety Mileeny i odcienie niebieskiego a właściwie turkusu na zdjęciach gdy wojownicy są w mundurach ( to chyba są ich oficjalne mundury nie znam się ) przy pięknym wodospadzie.
z tymi mundurami, to dobrze zgadłaś, można je tak w sumie nazwać
cieszę się, że zdjęć nie za dużo i kolorystyka odpowiednia, chociaz do końca zadowolona nie jestem, bo photobucket trochę psuje mi kolory na fotach
Cytat:
Napisał mile18 Zobacz post
Czekam na nową część. Rozpisuj się, wychodzi ci to doskonale. pozdrowionka.
kolejna część już niedługo, dziękuję i również pozdrawiam

śliczne dzięki dziewczyny za komenty
__________________
Mój profil na WATTPAD
rudzielec jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 07.02.2013, 19:43   #46
Desire
 
Avatar Desire
 
Zarejestrowany: 25.12.2009
Skąd: woj. łódzkie
Płeć: Kobieta
Postów: 268
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: I love you, i kill you.

Widzę, że nie tylko ja nie mam weny na komentarze, ale postaram się coś napisać.
Mileena ma śliczne ząbki
Wyczuwam chemie pomiędzy Kitana, a Sub Zero.
Ciekawe jak wygląda wybawca Kitany bez maski.
Coraz bardziej ciekawi mnie to FS. Fotki są świetne.

Czekam na kolejny odcinek i również życzę weny.

Ostatnio edytowane przez Desire : 07.02.2013 - 19:45
Desire jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 07.02.2013, 21:03   #47
Libby
Administrator
 
Avatar Libby
 
Zarejestrowany: 17.01.2006
Skąd: z kabiny F-14 Tomcat
Płeć: Kobieta
Postów: 3,862
Reputacja: 15
Domyślnie Odp: I love you, i kill you.

Cytat:
Napisał rudzielec Zobacz post
nawet wiem z jakich xd
Skąd wiesz ?


Czerwonowłosa - dobrze napisałaś.
Jeśli chodzi o odcinek to coś zaczyna się dziać...
Najbardziej uderzyło mnie to:

Cytat:
Napisał rudzielec Zobacz post
Odwróciła się za siebie i zmrużyła oczy.
Albo odwróciła się, albo spojrzała za siebie . To tak prawie tak jakby cofnęła się do tyłu .

Sub Zero bohaterem... Od początku węszyłam jakiś romansik między nim a Kitaną. W końcu treningi męsko - damskie bywają niebezpieczne.
Mileena też jest ciekawą postacią .
Ciekawe, czy Hanzo ma coś wspólnego z Ermac'iem .
Ciekawi mnie, czy w Twoim FS pojawi się Kano...
Spadam, ostatnio jestem nie do życia... :/
__________________
Libby jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 08.02.2013, 19:09   #48
Gold_Chocolate
 
Avatar Gold_Chocolate
 
Zarejestrowany: 05.05.2009
Skąd: Najmilsze miasto.
Wiek: 26
Płeć: Kobieta
Postów: 773
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: I love you, i kill you.

no więc ostrzegam na wstępie, że to nie będzie zbyt rozwinięty komentarz
Zaczęło się coś dziać,a ta ostatnia scena była naprawdę świetna.
No i uratował ją <3 i taki fajny dialog na końcu, lubię to ^^
Fajnie się rozwijają te wszystkie relacje między nimi, widzę, że tu i tam zaczynają się intrygi, a to zawsze jest fajne. Oczekuję dalszego rozwijania się relacji, bo wiesz. ^^
Super,super,super I zdjęcia są cudowne
__________________
Gold_Chocolate jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 09.02.2013, 08:16   #49
Meona
 
Avatar Meona
 
Zarejestrowany: 04.11.2009
Skąd: gdzieś
Płeć: Kobieta
Postów: 702
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: I love you, i kill you.

Zapowiada się całkiem nieźle, jestem ciekawa jak dalej będą wyglądały losy Mileeny. Spodobała mi się ta postać. Czekam na jakiś romans, bo jestem pewna, że się pojawi. Mam nadzieję, że szybko dodasz następny odcinek.
__________________
[IMG]http://i61.************/b6v96w.png[/IMG]
Meona jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 09.02.2013, 12:22   #50
rudzielec
 
Avatar rudzielec
 
Zarejestrowany: 31.03.2010
Skąd: Z siedziby Fantastycznej Czwórki.
Wiek: 14
Płeć: Kobieta
Postów: 2,223
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: I love you, i kill you.

Cytat:
Napisał Suzzy Zobacz post
Mileena ma śliczne ząbki
no tak, Mileena ogólnie jest śliczna
Cytat:
Napisał Suzzy Zobacz post
Wyczuwam chemie pomiędzy Kitana, a Sub Zero.
no chemia jest :3 coś się dziać musi, ale cały czas różowo nie będzie, jak to u mnie zresztą bywa
Cytat:
Napisał Suzzy Zobacz post
Ciekawe jak wygląda wybawca Kitany bez maski.
jesteś pierwszą która zapytała :>
odpowiem, że o wyglądzie Suba będziecie się mogli przekonać w czwartym odcinku
Cytat:
Napisał Suzzy Zobacz post
Czekam na kolejny odcinek i również życzę weny.
dziękuję! :3


Cytat:
Napisał Libby Zobacz post
Skąd wiesz ?
bo kiedyś pisałam coś na temat Ermaca w BR
Cytat:
Napisał Libby Zobacz post
Albo odwróciła się, albo spojrzała za siebie . To tak prawie tak jakby cofnęła się do tyłu .
poprawię
Cytat:
Napisał Libby Zobacz post
Sub Zero bohaterem... Od początku węszyłam jakiś romansik między nim a Kitaną. W końcu treningi męsko - damskie bywają niebezpieczne.
no co Ty nie powiesz? :>
Cytat:
Napisał Libby Zobacz post
Mileena też jest ciekawą postacią .
everybody loves Mileena!
Cytat:
Napisał Libby Zobacz post
Ciekawe, czy Hanzo ma coś wspólnego z Ermac'iem .
już snujesz domysły?
Cytat:
Napisał Libby Zobacz post
Ciekawi mnie, czy w Twoim FS pojawi się Kano...
nie wiem szczerze mówiąc, zależy jak pociągnę FS

Cytat:
Napisał Gold_Chocolate Zobacz post
Zaczęło się coś dziać,a ta ostatnia scena była naprawdę świetna.
No i uratował ją <3 i taki fajny dialog na końcu, lubię to ^^
Fajnie się rozwijają te wszystkie relacje między nimi, widzę, że tu i tam zaczynają się intrygi, a to zawsze jest fajne. Oczekuję dalszego rozwijania się relacji, bo wiesz. ^^
ten dialog i tak był jeszcze taki lekki, w porównaniu do tego co będzie się działo później
intrygi zawsze są na czasie xD
i wiem, dlaczego oczekujesz dalszego rozwoju relacji, pamiętam!

Cytat:
Napisał Meona Zobacz post
Zapowiada się całkiem nieźle, jestem ciekawa jak dalej będą wyglądały losy Mileeny. Spodobała mi się ta postać. Czekam na jakiś romans, bo jestem pewna, że się pojawi. Mam nadzieję, że szybko dodasz następny odcinek.
tak jak napisałam wyżej, everybody loves Mileena xD
romans będzie, mogę również zdradzić, że bardzo ognisty, choć słowo "ogień" mi tu kompletnie nie pasuje
odcinek może będzie wieczorem, postaram się wyrobić z fotkami


dziękuję za komentarze dziewczyny
__________________
Mój profil na WATTPAD
rudzielec jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
rudella xd, rudzielec


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 5 (0 użytkownik(ów) i 5 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:45.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023