Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 1 > The Sims 1: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 26.02.2004, 20:37   #41
Saper_X
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

No no no... niemal szczęśliwe zakończenie dramatycznego rozwoju akcji. Wspaniała ta Telenowela. Poczekajcie na moją. A propo mojej historii to komu ona tak właściwie się podobała, bo nie wiem czy jej kontynuacja ma sens? :unsure:


Oto powtórka:

Cytat:
ODCINEK 1:
Pewna dziewczyna o imieniu Melisa Marton mieszkała w małym domu ze swoim bratem Michaelem. Oboje nie znali swoich rodziców, wychowywali się w domu dziecka. Michael poszedł na studia aktorskie i okazało się, że chłopak ma prawdziwy talent. Melisa chcąc pomóc mu awansować ćwiczyła razem z nim poszczególne sceny. Czasem nawet szyła dla niego kostiumy. Ona również miała talent aktorski, ale nikt tego nie zauważał, ponieważ dziewczyna była bardzo nieśmiała. Chłopak grał jedną z głównych ról w filmie „Sztuka Kreatywności” opowiadającym o modelkach, aktorach i biznesmenach. Zaledwie po nakręceniu 84 odcinków, reżyser zrezygnował z dalszego kręcenia, a ponieważ film był bardzo popularny, zaczęto szukać kogoś kto byłby zdolny go zastąpić. Wybór padł właśnie na Michaela. I tak zaczyna się cała historia.

ODCINEK 2:
Kilka dni później Michael wrócił z pracy i powiedział do Melisy:
- Cieszę się z tej nowej posady i dziękuję Ci za wszystko co dla mnie zrobiłaś.
- Nie przesadzaj. Przecież wiesz, że zawsze chętnie Ci pomogę – Odparła Melisa.
- Mam dla Ciebie niespodziankę. – Powiedział Michael. Melisa nie odpowiedziała.
- Chciałbym, żebyś zagrała w filmie, który reżyseruję.
- Rety! Chyba nie mówisz poważnie! Przecież ja się nie nadaję. – Odpowiedziała zaskoczona Melisa.
- Ależ oczywiście, że się nadajesz. To właśnie dzięki Tobie jestem kim jestem.
Teraz przyszła pora na rozpoczęcie twojej kariery. Tylko nie mów że NIE.
- Przecież wiesz, że ja nigdy bym Ci nie odmówiła.
- Nasz samochód przyjeżdża jutro o godzinie 8:00, więc musimy wcześnie wstać.
Z przyjemnością zapoznam Cię z ekipą. Na pewno ich polubisz, oni Ciebie też.
Zrobiło się późno. Melisa i Michael poszli spać nie jedząc nawet kolacji. Dziewczyna była tak przejęta, że nie mogła spać, zaś jej brat spał jak suseł. Wkrótce zadzwonił budzik, wstali dokładnie o godzinie 6:00. Chłopak był wypoczęty, Melisa zmęczona i nadal niepewna
...

Czy mam pisać dalej???
Bo jak nikt nie będzie chciał to jaki to będzie miało sens...?
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 27.02.2004, 07:50   #42
Simuś
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Pewnego dnia w simkowie odbył się ślub Anny Wotson i Marka Greka. Marek przyjął nazwisko żony ponieważ niepodobało mu się swoje. A więc możemy zacząć historiię państwa "Wotsonów". Po ślubię Anna wraz z mężem wybierali dom, z zawodu Marek był biznesmenem więc mogli kupić piękne duże mieszkanie i tak właśnie zrobili, rok po ślubie pojawiło się ich małe szczęście Julia przez pierwszy miesiąc wszystko było jak w bajce lecz pewnego razu Julia dostała niespodziewanego ataku. Marek z Anną zawieźli Julię do szpitala jednak spóźnili się, przed szpitalem dziecko umarło. Anna z Markiem pogrążyli się w żałobie. Anna co raz częściej powodowała pożar gdy gotowała, Marek nie pracował więc nie mogli mieszkać w tym dużym domu więc przeprowadzili sie do dwó pokojowego mieszkania. Przez to że Marek przestał przyjeżdżac do roboty wyrzucono go. Mała kuchnia, nie pozwalała Annie na zbyt duże luksusy. Więc kiedy gotowała obiad wybuchł jej ostatni w życiu pożar, Marek akurat zbierał puszki. Gdy ujżał cały dom w ogniu od razu zadzwonił po straż pożarną i pogotowie. Jednak to i tak za późno Anna spaliła się żywcem. Wyprawiono jej skromny pogrzeb. Marek z tęsknoty za Anną zaczął pić i pić. Został pijakiem i w tedy właśnie w jego życie w kroczyła .......

Ciąg dalszy nastąpi
Podobało się
  Odpowiedź z Cytatem
stare 27.02.2004, 08:07   #43
dona
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

"Przyjaciółki " Szukały Kasi lecz jej nie zlalazły.
Magda znęczona wróciła do domu ,w domu czekała na nią mama :
-Co sie stało i dlaczego tak pózno wróciłas ?-zapytała mama Magde
-Wczoraj z olą widzielismy Kamila nowego chłopaka Kasi całował sie z Moniką-oznajmiła Magda.
-Och....... Ale teraz ić sie połuz spac -powiedział mama
-Dobrze -odparła Magda .
-Następnego dnia-
ddddrrrrrr-dzwoni telefon do domu Magdy
-HAlo- odebrała Magda
-Czesc tu Ola kasia sie znalazła musimu do niej pojechać-powiedziała Ola
-Naprawdę no to jedziemy_powiedział Magda.
-O.K.-powiedziała Ola .
Dojechały na miejsce i pocieszyły Kasie wspulnymi wakacjami na plazy i kazały jej zapomniec Kamila.
KONIEC ODCINKA 4

P.S mam nadzieję ze sie podoba wam .
  Odpowiedź z Cytatem
stare 27.02.2004, 09:09   #44
Alicja Z.
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

spoko są wszystkie tlenowele , Saper X mi sie twoja podoba.......
Natomiast co do mojjej simki.
Wkrótce zamieszkała razem z barmanem , który się do niej wprowadził, siostra i swoim synkiem.Wszytko było dobrze dopóki barman nie okazał się alkoholikiem i draniem. Bił simke , kiedy jej siostra była w pracy a kiedy ta wracała simka mówiła że jest wszytko w porządku. Simka dzielnie znosiła te wszystkie upokorzenia.Dopóki on chciał uderzyć jej synka...Wtedy simka nie wytrzymała zabrała telefon dziecko i uciekła do łazienki.Zamkneła się i zadzwoniła po policję.Przyjechała jej siostra i zamkneła go wraz z innymi policjantami. Siostra o mało nie spaliła sie ze wsdydu że mieszkała z kriminalistą i kobiecym bokserem. Simka musiała na jutro stawic sie w dzielnicy show-biznesu, ale był problem wszędzie ,dokłanie we wszystkich gazetach pisało co się stało.Simka nie mogła odgonic się od papparzich........Weszła do biura i usłyszała (CDN)
  Odpowiedź z Cytatem
stare 27.02.2004, 09:38   #45
Simuś
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Wkroczyła Ela była to piękna kruczo czarna kelnerka. Marek zakochał się w niej, przestał pić i pewnego ciepłego wieczoru zaprosił ją na kolację (zostało mu jeszcze 100000 simoleonów ze sprzedaży domu). Okazało się że Ela mieszka koło niego i tylko dorabia jako kelnerka. Rozmawiali tak całą noc w końcu pożegnali się ciepłym pocałunkiem. Z rana Marek sprawdził oferty prac i znalazł tam coś dla niego "Znana gwiazda Julia Sopelstone poszukuje agenta". Chłopak przebrał się w garnitur, i zadzwonił po taksówkę właśnie obok przechodziła Ela więc ją przywitał. Simka była ubrana w płaszcz, kiedy ją przytulał nie poczuł żadnego ubrania. Taksówka miała przyjechać za godzinę, więc pogawędzili troczę -pip!pip!
To była taksówka szybko pożegnał się z Elą i pojechał. Julia mieszkała w wielkiej willi. Była miła zadawała pytania a Marek znał na nie odpowiedzi -Masz tę posadę!-
Ucieszył się, zaczyna jutro o 8:35. Wskoczył do taksówki i pojechał zobaczył Elę to nie możliwe całuje się z jakimś obcym facetem i jest ubrana w bikini! Co za wstyd. Wrócił do domu po denerwowany...........

Koniec cz.2
Podoba się????
  Odpowiedź z Cytatem
stare 27.02.2004, 10:10   #46
MaRtAaA
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Chce wam sie takie opowiastki pisac? Mi by sie nie chcialo, bo ja z natury leniwa jestem. Chociaz wyobraznie macie niezla...
  Odpowiedź z Cytatem
stare 27.02.2004, 12:11   #47
Nindë
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Wyobraznie?? ja ta historie napisalm na autentycznych faktach..Imiona sa te same choc zmienilam nazwiska...
  Odpowiedź z Cytatem
stare 27.02.2004, 13:11   #48
Alicja Z.
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

ja też!!(oczywiscie simowa)sorx że tak mało słówek
  Odpowiedź z Cytatem
stare 27.02.2004, 14:04   #49
MaRtAaA
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Dobra, dobra zwracam honor Nie no fajne opowiastki... hmmm z zycia wziete gites
  Odpowiedź z Cytatem
stare 27.02.2004, 15:36   #50
Alicja Z.
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

no masz szczęscie i dzieki za pomoc w tyum no jak to było.... <_< hehe nie pamietam, ale na szczęście miałam Total Comander..
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:41.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023