Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > Opowiadamy jak sobie gramy
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 14.08.2012, 17:22   #31
Cytryśnia
 
Avatar Cytryśnia
 
Zarejestrowany: 10.12.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 1,062
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: Kwjat Kalafjora

no nareszcie wyczuwam "odrodzenie" czekam na kolejne odcinki (bo tak na prawdę od dawna je śledzę)
Cytryśnia jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 14.08.2012, 18:43   #32
kalafjor
 
Avatar kalafjor
 
Zarejestrowany: 09.09.2007
Skąd: Santa Bożena
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,442
Reputacja: 16
Domyślnie Odp: Kwjat Kalafjora

Witam w temacie Gold Chocolate i Marmoladę!
Cieszę się, że Wam się to podoba! Ja również świetnie się bawię grając w Dolinie Glicynii!

Korzystając z okazji chciałbym ogłosić, że dzisiaj moje miasto świętowało
pierwszą rocznicę urodzin!!!

Imprezy jeszcze nie było, ale Leon Wilczek już szykuje listę gości! Na pewno możecie liczyć na kilka zdjęć z jubileuszu! Tymczasem wrzucam jeszcze jedno zdjęcie, z Sylwestra u państwa Hajduk, czyli pierwszej rodziny (po pani burmistrz), która zamieszkała w Dolinie Glicynii!

1. Blondynka w białej sukni to aktorka Faustyna Krechowicz.
2. Facet z przodu, który bije brawo to Andrzej Nowik.
3. Pan w szarym garniturze i kobieta hałasująca garnkiem (widać ją w lustrze) to państwo Olaf i Marysia Serafin.
4. Oraz oczywiście gospodarze, pani o długich i brązowych włosach i jej mąż (zasłania sobie uszy, również widoczny w lustrze) Marzena i Przemek Hajduk.

Do zdjęcia wkradł się również mistrz drugiego planu, czyli doręczyciel chińszczyzny. XDD

Dziękuję Marmoladzie, za pomoc z odnalezieniem daty powstania miasta!
kalafjor jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 14.08.2012, 18:49   #33
Liv
Moderatorka Emerytka
 
Avatar Liv
 
Zarejestrowany: 12.12.2007
Skąd: Million miles away
Płeć: Kobieta
Postów: 5,603
Reputacja: 53
Domyślnie Odp: Kwjat Kalafjora

@up: o chłopie, to zdjęcie jest takie ostre, że chyba zamiast programu do obróbki wyostrzałeś je żyletką!
Sto lat dla solenizanta!
Mi pod koniec lutego stukną 4 lata!!!


Cytat:
pan Arek zmarł na tajemniczą chorobę

U mnie burmistrz - też Arek - zginął w wypadku samochodowym. Ci to mają pecha
Cytat:
Ludmiłę Chrabąszcz
Dać to obcokrajowcowi do przeczytania - bezcenne xD
Cytat:
którzy rozmnożyli Rafaela i przybłędę Sarę
xDDD!
Biedna Sara
Cytat:
- Zeżarłaś karmę dla kota?!
Była głodna, nie dali jej jeść i oto efekty!
Biedaczka
Cytat:
nikt po niej nie płakał
Jesteś okrutny!

No i simy niczego sobie! Mogłeś pokazać panią Chrabąszcz
A co do przekierowania na MTS, to myślałam, że będzie to raczej odnośnik do jakiegoś tematu na forum xDD
Czekam na więcej historii z Twojej zwariowanej gry

Ostatnio edytowane przez Liv : 14.08.2012 - 18:53
Liv jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 14.08.2012, 19:01   #34
Cytryśnia
 
Avatar Cytryśnia
 
Zarejestrowany: 10.12.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 1,062
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: Kwjat Kalafjora

tak tak tak! Uwielbiam śluby, urodzinki, narodzinki, sylwestry i inne przyjęcia z niecierpliwością będe czekać na zdjęcia a no i dziękuję za powitanie ;D

P.S. zawsze służę pomocą w odnalezieniu akt powstania xD
Cytryśnia jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 14.08.2012, 21:17   #35
Kamil
 
Avatar Kamil
 
Zarejestrowany: 26.08.2011
Skąd: BP
Płeć: Mężczyzna
Postów: 247
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Kwjat Kalafjora

Świetnie piszesz Bardzo mi się podobają historyjki tych rodzin i z pewnością będę zaglądać
PS: Zgadzam się z innymi, że twoje teksty powalają xD
Kamil jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 14.08.2012, 21:25   #36
Malin
 
Avatar Malin
 
Zarejestrowany: 09.12.2008
Skąd: moje własne Idaho
Płeć: Kobieta
Postów: 1,035
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Kwjat Kalafjora

O bosh, jak ja kocham ten temat, to nie masz pojęcia <3 Uwielbiam wszystko, co piszesz i wstawiasz, a nazwiska mnie po prostu rozwalają. Przez Ciebie mam ochotę zacząć nazywać moich Simów jakimiś niezwykłymi polskimi imionami i nazwiskami *.* I chyba naprawdę spróbuję.
Dobrze było zobaczyć, jak wyglądają Hoffmanowie, szkoda tylko, że Ludmiły zabrakło, no ale nie można mieć wszystkiego.
Mam nadzieję, ze niedługo wstawisz kolejną część z życia Zuzi, chcę zobaczyć, jak wygląda Marta no i czy Sobiesław Macierzanka przejrzy w końcu na oczy.
(sz)czekam niecierpliwie.
Malin jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 15.08.2012, 16:59   #37
kalafjor
 
Avatar kalafjor
 
Zarejestrowany: 09.09.2007
Skąd: Santa Bożena
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,442
Reputacja: 16
Domyślnie Odp: Kwjat Kalafjora

Witam Kamila w moich progach!

Dziękuję Wam wszystkim za komentarze! Aż chce się grać!
Nie wiem, co Wy się tak przyczepiliście do tej koleżanki z pracy. Coś bardzo ją lubiliście, chociaż nie była znana. XD
Sprostowanie co do imienia kotki. Przybłęda miała na imię Nina.
Jak na razie musicie dać mi odsapnąć i spokojnie umeblować dom Zuzanny. Zostawiamy na chwilę flirciarę i zahaczamy o Hoffmanów! Ostatnio grałem nimi trochę więcej niż zwykle.

Część II

Cecylia w końcu definitywnie pogodziła się ze śmiercią męża. Stwierdziła, że nie jest jeszcze taka stara i może się rozerwać i nie przejmować się tym co było. Razem z Ludmiłą wybrały się więc do SPA i kosmetyczki, żeby zmienić odrobinę wygląd.
Jak to mówią - gdy kobieta ścina włosy wkrótce zmieni swoje życie. W przypadku pani Hoffman chyba tak jest. Przyzwyczaiła się jednak do czarnej sukienki więc kupiła podobną. Czerwone buty nadają weselszego wyglądu.
Panna Chrabąszcz za to, zerwała z prostymi włosami, które razem z jej wcześniejszym zestawem wyglądały jak z urzędu.
Obie kobiety są zadowolone ze swojego wyglądu!




Zmiana wyglądu już kilka dni później okazała się dobrą decyzją. W gości przyszedł Leon Wilczek. Grając w pokera chyba wpadł w oko emerytce. On - samotny wdowiec. Ona - stara panna. Chyba coś z tego będzie. Leon zawsze chciał mieć rodzinę, ale los nigdy mu nie ułatwiał zrealizowania tego marzenia. Przeżył piękne chwile z Joanną. Adoptowali nawet syna Augusta. Ale ona musiała odejść. Wkrótce i dziecko go opuści, bo wybierze się na studia.
Jak na razie są po kilku randkach. Przeżyli już ze sobą niejeden pocałunek, doszło też do czegoś więcej. Czas pokaże, czy nie był to przelotny romans.
Tutaj Ludmiła ogrywa Leona w pokera. Biedak nie ma już żetonów.


Cecylia trochę zazdrosna o to, że panna Chrabąszcz już kogoś znalazła zastanawiała się czy i ona ma szanse kogoś złapać.
Nie jestem już taka młoda. Czy jest ktoś w okolicy ktoś, kto jest dla mnie? Nebraska za młody, wystraszyłby się mnie. Sobiesław nie w moim guście i słyszałam na mieście, że ma gejowskie zapędy... Nie wytrzymałabym gdyby mój mężczyzna okazał się homo! Okropne upokorzenie, na które nie mogę sobie pozwolić! Hmmm... A może Matejko? Nieee... Wszystkie kobiety w mieście do niego wzdychają, a po za tym on chyba jest z Martyną. Nie mogłabym być z chłopakiem przyjaciółki... Ech... - rozmyślała pewnego popołudnia.
W między czasie Cecylia znalazła sobie nową przyjaciółkę w pracy i osiągnęła maksymalne zainteresowanie Filmem i Literaturą oraz Muzyką i Tańcem. Jej pierwsza książka "Pamięć i Zapomnienie" ukazująca ją w trakcie żałoby po mężu rozchodziła się wspaniale chociaż została wydana bardzo dawno temu.
Oprócz tego, to Hermia - kotka Ludmiły wróciła do domu! Została przyprowadzona przez krowę z kampusu... XDD

Zapraszam do komentowania! Jak Wam się podoba nowy image współlokatorek? Co Wam się nie podoba?

Kotka wróciła do domu dzięki Liv, która pomogła mi się uporać z błędem gry. Mimo, że Hermia została przyprowadzona do domu nie było jej na parceli. :C

Ostatnio edytowane przez kalafjor : 15.08.2012 - 17:06
kalafjor jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 15.08.2012, 19:04   #38
rudzielec
 
Avatar rudzielec
 
Zarejestrowany: 31.03.2010
Skąd: Z siedziby Fantastycznej Czwórki.
Wiek: 14
Płeć: Kobieta
Postów: 2,223
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Kwjat Kalafjora

Nowy wygląd obu pań jest całkiem ok
Tekst o gejowskich zapędach, już chyba na zawsze pozostanie w mojej głowie xD
Chętnie bym go wykorzystała w odcinku Fantastycznej Czwórki, ale muszę mieć Twoją zgodę
Trochę krótko, no ale lepsze to niż nic

Uzbrajam się w cierpliwość i czekam na ciąg dalszy :3
__________________
Mój profil na WATTPAD
rudzielec jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 15.08.2012, 20:01   #39
Kamil
 
Avatar Kamil
 
Zarejestrowany: 26.08.2011
Skąd: BP
Płeć: Mężczyzna
Postów: 247
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Kwjat Kalafjora

Dzięki za powitanie Cecylia bardzo ładnie wygląda. Tak jak kobieta a nie plastik O i gratuluję bestsellerowej książki!
Kamil jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 15.08.2012, 20:50   #40
Malin
 
Avatar Malin
 
Zarejestrowany: 09.12.2008
Skąd: moje własne Idaho
Płeć: Kobieta
Postów: 1,035
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Kwjat Kalafjora

Wow, Cecylia jest bardzo ładna, nie spodziewałam się! Ta fryzura bardzo jej pasuje. Ludmiła również bardzo fajnie wygląda, aczkolwiek proponowałabym jej strzelić jakiś kolor na te siwe włosy, trochę by ją to odmłodziło Strasznie mi się spodobała ta swego rodzaju rywalizacja pań o to, która szybciej ułoży sobie życie. I ta zazdrość Cecylii, lol Leon Wilczek pasuje do Ludmiły, choćby pod względem wieku. Mam nadzieję, że uda im się stworzyć jakiś trwalszy związek, oboje na to zasługują, zwłaszcza Ludmiła, która do tej pory była sama. Przemyślenia Cecylii na temat kawalerów z Doliny - bezcenne! xDDD Ale rzeczywiście powinna sobie kogoś znaleźć, a nie wiecznie żyć w żałobie. Jest młoda, piękna, zasługuje na szczęście, więc niech się rozgląda, tylko niech za bardzo nie wybrzydza No i oczywiście bardzo się cieszę, że zaginiony kotek wrócił do domu i nie musi się więcej błąkać gdzieś po okolicy.
Tekst o gejowskich zapędach za każdym razem mnie totalnie rozbraja xD Jesteś mistrzem po prostu <3
Proszę, wstawiaj więcej zdjęć i tekstu, proszę, błagam!
Już się doczekać nie mogę kolejnej części!
Malin jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 3 (0 użytkownik(ów) i 3 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:29.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023