Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Problemy z grą
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 07.11.2004, 20:10   #21
Myszaqu
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Kaśka15 .. nie rób dziewczynie nadziei ... przy Rivie to nawet Sims 1 wyglądały i chodziły nieciekawie .... Po prostu szkoda czasu i nerwów ... Miałem wątpliwą przyjemność ujrzeć w działaniu TS2 na duronie 1.2 w połączeniu z GF2MX i 256 RAM ... o ile ładowanie można przeboleć, o tyle animacji rzędu 5-10 klatek na sekundę (wszystko na low) wybaczyć się nie da. :\
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 07.11.2004, 20:16   #22
MonioXa
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Halo
Zestaw doskonały - płynne działanie gier:
Procesor:
Pentium 4 HT 3,2 GHz FSB 800-1330zł
Płyta głowna:
Intel 875P, gniazdo Socket 478, DDR 400, SATA-700zł
Pamięć Ram:
DDR 1024mb /400-900zł
Dysk twardy:
160 GB 7200 obrotów,SATA-520zł
Karta graficzna:
GeForce 6800 mx ultra extreme z 256mb-3000zł
Karta dzwiękowa:
Hercules XP Game Theater 7.1-570zł
Monitor:
19-calowy-1090zł
Głośniki:
zestaw 5.1-350zł
Napęd CD/DVD:
COMBO DVD/RW 16x/52x-210zł
Mysz:
PS/2 wysokiej jakości z pokrętłem-80zł
Obódowa:
ATX midi tower cicha-300zł
Stałe elementy:
Klawiatura Windows PS/2-20zł
Stacja dyskietek 3,5 cala-30zł
Wentylator (typ odpowiedni do procesora)-50zł
Windows XP profesional-700zł
Cena zestwau:
8130zł.
Naturalnie jak robić upagarde kompa to lepiej zrobić całość!!!
O dalsze informacje proszę pisać na GG albo PM.
Heh chciałabym mieć takiego kompa XD Tylko mam pytanko, jeśli chodzi o RAM. Moze sie orientujesz ile kosztuje 1024mb ale nie DDR (bo niby mój komp jej nie obsługuje - tak mówi mamcia ) Bo planuje rozbudowe pamieci ram, no i ile mam kupić żeby mi ts2 dobrze w miare chodziły. Oto moje parametry kompa (mi ts2 chodzi dosyć sprawnie, tylko w miłowie i weronie się strasznie tnie)
Procesor:
Duron 850 MHz
Płyta głowna:
eee nie pamiętam, też jakaś stara :lol:
Pamięć Ram:
128 MB RAM
Karta graficzna:
GeForce 2 100/200 (czy cosik takiego)

Heh nie śmiać się, bo ten komp ma 4 lata XD
  Odpowiedź z Cytatem
stare 08.11.2004, 15:58   #23
AeroSpeed
Guest
 
Postów: n/a
Cool Ojejq....

Myszaqu ma rację. Nie lubie się powtarzać ale jak mus to mus:

Jeśli masz kartę graficzną nieobsługiwaną przez grę, The Sims 2 uruchomi się w trybie renderowania programowego. Ten tryb pracy charakteryzuje się wolniejszym działaniem gry i obniżoną jakością grafiki.

No chyba nie musze tłumaczyć powyższego....nie widzę innej możliwości jak zmiana karty graficznej, ale niestety nie tylko - przydaloby sie jeszcze troche ramu i lepszy procek
  Odpowiedź z Cytatem
stare 08.11.2004, 16:16   #24
-KaThe-
Guest
 
Postów: n/a
Arrow :p

Myszaqu!!! No to Cię zaskoczę: Ja mam Rive tnt2, a moja kumpela ma Geforca. Jak miałysmy TS1 to u mnie chodziło płynniej!!! Szybciej się zapisywało itp. wiem, że riva jest bardzo słabą kartą, a geforce jest dużo lepsza. po prostu to chyba zależało od systemu (ja miałam win98) od RAMu itp. W każdym razie chcę powiedzieć, że na rivie tnt2 można grać w TS2. Ja też zainstalowalam TS2 i grałam przez jakiś dzień. Nawet grało się względnie późnie się pojawiło to "aplikacja zostanie zamknięta (...)"!!! więc Sharon: jakoś pójdzie z tą grą. będzie wolno, ale ważne że będzie!!! Ja już grałam na rivie więc wiem
  Odpowiedź z Cytatem
stare 08.11.2004, 16:19   #25
Halo
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał MonioXa
Heh chciałabym mieć takiego kompa XD Tylko mam pytanko, jeśli chodzi o RAM. Moze sie orientujesz ile kosztuje 1024mb ale nie DDR (bo niby mój komp jej nie obsługuje - tak mówi mamcia ) Bo planuje rozbudowe pamieci ram, no i ile mam kupić żeby mi ts2 dobrze w miare chodziły. Oto moje parametry kompa (mi ts2 chodzi dosyć sprawnie, tylko w miłowie i weronie się strasznie tnie)
Procesor:
Duron 850 MHz
Płyta głowna:
eee nie pamiętam, też jakaś stara :lol:
Pamięć Ram:
128 MB RAM
Karta graficzna:
GeForce 2 100/200 (czy cosik takiego)

Heh nie śmiać się, bo ten komp ma 4 lata XD
heh.....
Co prawda na moim konfigu smsy działają ze wszytkim na maxa i jest ok!!!
Teraz nie mam możliwości rozbódowy kompa poniewarz lepszego nie ma!!!
Przynajmniej na ten windows przy 2000mb windows wariuje!!!
Powidz na jakiej płycie głownej chodzi ram!!
Bo od p.3 da się wbudować (w zależności ile masz slotów.)
Bo ja mam 4 sloty w każdym po 256 i tak mam 1024mb tyle możesz załadować do kompa to kosztuje coś około 500-800zł
  Odpowiedź z Cytatem
stare 08.11.2004, 16:28   #26
Misia
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

marza ale to nie jest temat o procesorze mojego kompa i wymianie kompa xP mialam kiedys 98 i przeformatowalam na XP wiec.. xP


Myszaqu nie rob ze mnie idiotki. Gdyby mi nie dzialaly Simsy jedynka to bym nie wydawala 150 zl na Simsy 2. Tylko ze Simsy jeden dzialaja mi swietnie ;p


czy moze mi ktos NORMALNIE wytlumaczyc, biorac pod uwage ze sie na tym kompletnie nie znam co mam wymienic, ile to bedzie kosztowalo i gdzie mam to zrobic?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 08.11.2004, 16:28   #27
Shady
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał -Sharon-
kupilam TS2 i nie da sie w to grac. Instalacja przeszla bez najmniejszych problemow. Ale jak wlaczylam najpierw bardzo dlugo sie wsyztsko ladowalo, okolica itp. w tworzeniu rodziny to samo, w meblowaniu bylam juz wsciekla, ale jak wlaczylam gre i byo jeszcze gorzej... one zeby wykonac jeden ruch potrzebuja conajmniej pol minuty! w to sie nie da grac! poza tym czy to normalne, ze jak chce wprowadzic rodzine do domu to na ekranie pojawia sie obraz 'Rodzina: jakas tam' i czekam wtedy 20 minut? chyba nie ;/ dlaczego tak sie dzieje?
stawiam na to ze masz slabego procesora z 300,400 a karta wporzo bo ci chodzi wiec..moze ram?jak juz
  Odpowiedź z Cytatem
stare 08.11.2004, 16:40   #28
-KaThe-
Guest
 
Postów: n/a
Arrow Ram............

Cytat:
Napisał Quicksilver
stawiam na to ze masz slabego procesora z 300,400 a karta wporzo bo ci chodzi wiec..moze ram?jak juz
tak, tak.... karta graficzna jeszcze przeżyje:/ ale Ramu masz za mało. Na win 98 jest mniejsze wymaganie RAM, ale 128 to za mało:/
  Odpowiedź z Cytatem
stare 08.11.2004, 16:48   #29
Fizzly
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał MonioXa
Heh chciałabym mieć takiego kompa XD Tylko mam pytanko, jeśli chodzi o RAM. Moze sie orientujesz ile kosztuje 1024mb ale nie DDR (bo niby mój komp jej nie obsługuje - tak mówi mamcia ) Bo planuje rozbudowe pamieci ram, no i ile mam kupić żeby mi ts2 dobrze w miare chodziły. Oto moje parametry kompa (mi ts2 chodzi dosyć sprawnie, tylko w miłowie i weronie się strasznie tnie)
Procesor:
Duron 850 MHz
Płyta głowna:
eee nie pamiętam, też jakaś stara :lol:
Pamięć Ram:
128 MB RAM
Karta graficzna:
GeForce 2 100/200 (czy cosik takiego)

Heh nie śmiać się, bo ten komp ma 4 lata XD
Wnioskuję, że masz jeszcze starą płytę... Wiesz co, nie warto kupoac już SDRAM'u według mnie. Lepiej zmienić płytę i wraz z tym masz DDR'y, które sa bardziej wydajne! Kość 128DDRAM kosztuje ~170zł.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 08.11.2004, 16:55   #30
Shady
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

a poco zmieniac czesci od razu nowego kompa strzelic mi sary komp jeszcze popruje ale nie dlugo kupuje nowego
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:39.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023