Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 4 > The Sims 4: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 02.12.2011, 14:45   #1
caalam
 
Avatar caalam
 
Zarejestrowany: 13.07.2009
Płeć: Kobieta
Postów: 865
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Jakie będzie The Sims 4? Co powinno poprawić EA?

wydaję mi się, że na 4 część będziemy musieli długo czekać. przede wszystkim musimy poczekać, aż skończą im się pomysły na dodatki do 3.
chciałabym, żeby część czwarta była bardziej realistyczna. wsiadanie do samochodu, na rower, większy wybór pracy. przydałaby się możliwość przeprowadzenia się do innego miasta. ogólnie, żeby centrum simowego miasta było bardziej realistyczne.
w 3, dopóki nie przyjdę - nie ma ludzi. również podgląd tego co robią nasze simy w pracy, pory roku, realistyczne simy (chodzi mi głównie o skiny, które tworzą gracze - są zdecydowanie lepsze od maxisowskich), kluby, osiedla, zwierzaki...
jedyne co powinni zostawić to cechy, bo nareszcie mogłam stworzyć takiego sima jakiego chciałam. co prawda, mogą w 4 dorzucić więcej cech - nie narzekałabym.
caalam jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 02.12.2011, 15:53   #2
Probs
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Jakie będzie The Sims 4? Co powinno poprawić EA?

Pewnie że będziemy długo czekać. EA nie wydaje gier jak co roku np. Call of Duty ... 8 części - przecież to się robi nudne !!! Oni wydają jedną część The Sims raz na kilka lat i zawsze czymś zaskakują. Duża ilość zmian zawsze jest mile widziana oraz jeszcze bardziej rozbudowany świat z każdą częścią.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 02.12.2011, 16:38   #3
Ejak
 
Avatar Ejak
 
Zarejestrowany: 13.06.2010
Płeć: Mężczyzna
Postów: 667
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Jakie będzie The Sims 4? Co powinno poprawić EA?

Cytat:
Napisał Probs Zobacz post
Pewnie że będziemy długo czekać. EA nie wydaje gier jak co roku np. Call of Duty ... 8 części - przecież to się robi nudne !!! Oni wydają jedną część The Sims raz na kilka lat i zawsze czymś zaskakują. Duża ilość zmian zawsze jest mile widziana oraz jeszcze bardziej rozbudowany świat z każdą częścią.
Już widzę, jak rozbudowują super świat.

Wszystkie zmiany, które podaliście, gdyby zostały zrealizowane, to gra by była "gra roku".
__________________
The boy that you loved,
is the man that you fear.
Ejak jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 02.12.2011, 16:49   #4
Gio
 
Avatar Gio
 
Zarejestrowany: 28.01.2008
Płeć: Mężczyzna
Postów: 3,273
Reputacja: 15
Domyślnie Odp: Jakie będzie The Sims 4? Co powinno poprawić EA?

Zgadzam się z Probsem, że Simsy to gra, która wychodzi bardzo rzadko (raz na 5 lat), a multum dodatków przedłuża jej żywotność na rynku. I simsy nie zostaną NIGDY grą roku, bo skierowane są do młodych odbiorców, dlatego twórcy nie mogą sobie pozwolić na niektóre rzeczy. Simsy mają być proste, przejrzyste, na niezbyt wymagający komputer - taka jest misja tej gry, z której autorzy nigdy nie zrezygnuję. A że przydałoby się trochę więcej urozmaiceń to rzecz jasna To samo niektórzy mówili przy dwójce i co? - doszły misje, kariery i wiele fajnych możliwości. Jak tak będą dokładać, to TS10 będzie geniuszem
__________________
Evil is a Point of View
Gio jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 02.12.2011, 20:21   #5
Levkoni
 
Avatar Levkoni
 
Zarejestrowany: 21.05.2009
Skąd: Warszawa
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,023
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Jakie będzie The Sims 4? Co powinno poprawić EA?

Gio, ja się z tobą nie zgadzam, że seria skierowana jest do młodszych odbiorców. Nigdy w życiu! Spójrz na zagraniczne reklamy, na różne elementy w grze. Gra ma być dobra dla WSZYSTKICH, takie są jej założenia i dla tego jej cukierkowatość i zbytnia prostota powinny zniknąć bo są zaprzeczeniem tych założeń. To nie tajemnica, że wielu ludzi nie przyznaje się do grania w TS, a gra w nią... Liczny mówią same za siebie, miliony sprzedanych egzemplarzy, a pomyślcie ile zostało ściągnięte nielegalnie...

Ja akurat bardzo mocno czekam i liczę na TS4. Owszem, rozbudowywanie TS3 swoją drogą, ale powiedzmy sobie szczerze, wielu elementów nie da już się zmienić w niej, jak choćby grafiki... A ja chcę tego realizmu właśnie w tej grze. Pamiętam świetny filmik zapowiadający TS2. Ten, który pokazywał perypetie pewnej rodzinki w salonie, gdzie dzieciaki wywołały pożar, wieszały się na żyrandolu itd. Tak mniej więcej powinna wyglądać właśnie ta gra I gdyby tak została fajnie zrobione TS4 to jak dla mnie i 10 lat może być nie wydawane TS5 albo i dłużej, tylko dodatku rozbudowujące grę. Bo szczerze to nie uśmiecha mi się co 4 czy 5 lat ciągle wymieniać tej gry. Mam ochotę grać w jedną część, ulepszać swoje rodziny itd.

Gio i jeszcze mówisz o tym, że gra powinna być prosta, przejrzysta i na każdy komputer. I masz rację, jednak urealnienie gry nie wpłynie raczej na jej prostotę gdyż to nadal będzie "klik i interakcja". A co do komputera. Zobacz na takie Mass Effect, pierwsza część. Grafika jest na prawdę ładna nawet dziś, szczególnie postacie i ich animacja. A gra nie jest wymagająca sprzętowo. Gdyby nawet taka grafika, czy podobna, mimo że ma już kilka lat, została zaimplementowana do TS4, nie obraziłbym się w żadnym wypadku
__________________
Zmieniłem nick z Absolem na Levkoni.

Ostatnio edytowane przez Levkoni : 02.12.2011 - 20:26
Levkoni jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 04.12.2011, 06:45   #6
megasimolxd
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Jakie będzie The Sims 4? Co powinno poprawić EA?

Również uważam, że TS3 jest mało dopracowana. Tak naprawdę to trochę lepsza kopia TS2, sami zobaczcie te same dodatki tylko w trochę lepszej wersji. Znalazłem super filmiki macie je tutaj. Tak powinny wyglądać Simsy na dzisiejsze czasy: http://www.youtube.com/watch?v=tPM3g...eature=related
http://www.youtube.com/watch?v=reKeJ2cJTjk


Który filmik Wam się bardziej spodobał? Mi osobiście ten na wzór GTA4

Ostatnio edytowane przez megasimolxd : 04.12.2011 - 06:52
  Odpowiedź z Cytatem
stare 04.12.2011, 10:26   #7
Levkoni
 
Avatar Levkoni
 
Zarejestrowany: 21.05.2009
Skąd: Warszawa
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,023
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Jakie będzie The Sims 4? Co powinno poprawić EA?

Cytat:
Napisał megasimolxd Zobacz post
Również uważam, że TS3 jest mało dopracowana. Tak naprawdę to trochę lepsza kopia TS2, sami zobaczcie te same dodatki tylko w trochę lepszej wersji. Znalazłem super filmiki macie je tutaj. Tak powinny wyglądać Simsy na dzisiejsze czasy: http://www.youtube.com/watch?v=tPM3g...eature=related
http://www.youtube.com/watch?v=reKeJ2cJTjk


Który filmik Wam się bardziej spodobał? Mi osobiście ten na wzór GTA4
Ja bym powiedział, że ogólnie TS3 jest lepszą i bardziej rozbudowaną TS2, ale dodatki ma dużo gorsze... ubogie bardzo, a Zwierzaki chyba jedynie są najlepsze w całej serii. A propos tych filmików, pierwszy przedstawia grę Cities XL, gdyby tak miasta w TS4 wyglądały, byłoby cudnie A drugi to tak jak zauważyliście, GTA IV. W ogóle w GTA właśnie kocham to, że tak realistycznie przedstawione są miasta i ruch, Simsy mogą brać z tego przykład!
__________________
Zmieniłem nick z Absolem na Levkoni.
Levkoni jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 04.12.2011, 11:31   #8
Gio
 
Avatar Gio
 
Zarejestrowany: 28.01.2008
Płeć: Mężczyzna
Postów: 3,273
Reputacja: 15
Domyślnie Odp: Jakie będzie The Sims 4? Co powinno poprawić EA?

Cytat:
Napisał Absolem Zobacz post
Ja bym powiedział, że ogólnie TS3 jest lepszą i bardziej rozbudowaną TS2, ale dodatki ma dużo gorsze... ubogie bardzo, a Zwierzaki chyba jedynie są najlepsze w całej serii. A propos tych filmików, pierwszy przedstawia grę Cities XL, gdyby tak miasta w TS4 wyglądały, byłoby cudnie A drugi to tak jak zauważyliście, GTA IV. W ogóle w GTA właśnie kocham to, że tak realistycznie przedstawione są miasta i ruch, Simsy mogą brać z tego przykład!
Po pierwsze: gdyby miasta w trójce wyglądały tak jak w Cities XL 2011 (akurat mam tą grę na komputerze) to - fakt - z daleka wyglądają przecudnie, ale wystarczy przybliżyć, żeby zobaczyć np. "kartonowe" samochody, nie mówiąc już o kreaturach chodzących po ulicach, z założenia mających przypominać ludzi. Jak dla mnie taki kierunek nowej serii odpada całkowicie.
Co do drugiego fake'a, no to oczywiście GTA V, a nie IV , ale to nie ma do simsów co porównywać. To jest inna klasa, skierowana dla wymagających graczy. A Simsy są dla wszystkich (jak Absolem słusznie zauważył) i nie liczcie na refleksy na samochodach, czy super szczegółowe otoczenie. Wątpię, żeby wprowadzili nawet mimikę twarzy na poziomie LaNoire: http://www.youtube.com/watch?v=W7rIyM-2vi0
Ta gra nie może być zbyt realna, posiadając na opakowaniu znaczek 12+!
__________________
Evil is a Point of View
Gio jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 05.12.2011, 07:46   #9
M3Lcik
 
Avatar M3Lcik
 
Zarejestrowany: 19.11.2011
Skąd: zTęCzOwEjDoLiNy
Płeć: Kobieta
Postów: 287
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Jakie będzie The Sims 4? Co powinno poprawić EA?

Coś nie chce mi się wierzyć,że TS4 miałoby byc lepsze :/ Moim zdaniem zrobią niewielkie udoskonalenia a gracze dalej będa przeklinać błędy w grze,kiepskiej jakosci dodatki,brak rozwiniętych interakcji dla simów.

Osobiście wole by zaczeli dopracowywać nowe dodatki do TS3 a nie wymyślali jak tutaj zbuc kolejną fortune,bo ludzie faszą się na byle co i oni to dobrze wiedza. Owszem cudownie by było pograc w coś nowego,gdzie miasta są większe,można jezdzić z jednego do drugiego,Simy nie skrzeczałyby tylko dlatego że na ich drodze leży coś co normalny człowiek omija a oni nie mogą i wogóle wiele wiele więcej. Jednak nie mydel sobie oczu. TS3 miało być rewolucją a wyszło....no może nie do końca hit...

Co tyczy się gry online...tez fajnie byłoby grac z kimś,ale z drugiej strony jak ktos wczesniej zauwazył,głupio by wyglądało jakbym stworzyła sobie rodzine,wszysctko cacy pięknie,nie gram tydzień,potem siadam,patrze a tam....Moji simowie są emerytami,pohajtanymi z jakimiś obcymi Simami,mają beznadziejną prace,rodziny i wogóle.Brrr a krew w żyłach mrozi...
__________________
Relax, it's just the game!♛


MOJE SIMY

M3Lcik jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 05.12.2011, 11:28   #10
simka334player
 
Avatar simka334player
 
Zarejestrowany: 02.05.2010
Skąd: Strangetown
Płeć: Kobieta
Postów: 117
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Jakie będzie The Sims 4? Co powinno poprawić EA?

Nareszcie doczekałam sie tego wątku o TS4.
Prezczytałam bardzo uważnie wszystkie posty i zgadzam sie ,że simsy to gra dla każdego znaczy cos innego i każdy oczekuje czegoś innego.
Gdy mialo wyjść TS3 i po przeczytaniu różnych mylnych jak sie potem okazało informacji, oczekiwałam czego miedzy The SimCity a TS2.
I rozczarowałam sie okrutnie.
Nie można powiedzieć ,że TS3 to lepsze TS2. Nic podobnego- to niewypał!
Za wyjatkiem "otwartego miasta", TS2 było o wiele lepsze.Dlatego tak czekam na TS4.
Absolem napisał o swoich oczekiwaniach... strasznie ich dużo i, napewno każdy z nas, simmerów, mógłby umieścic podobną listę życzeń zaleznie od swojego temperamentu.
Wszystko to bardzo fajnie ,ale dla mnie prawdziwą rewolucją była by różnica we wzroście simów. Bo TS3 dała nam grubość, teraz czas na wzrost. I to jest wyzwanie.
Jeśli chodzi o mnie EA musi poprawić przede wszystkim wygląd simów, ale ni myśle tu o CAS, bo ze sliderami śćiagnietymi z sieci, wygladają całkiem przyzwoicie. Ale tylko w CAS. Włączysz ich do gry i robia sie koszmarne.
Nie wiem jak to jest teraz z budowaniem miasta bo po Karierze przestałam w TS3 grać, ale ja sobie tak marzyłam, że zbuduję sobie takie SimCity i potem wpuszczę tam moje simy.
A wersja online, moim zdaniem, nie pasuje do tej gry.
Może jak ma być taka tematyczna jak Średniowiecze czy Wymarzone Podróże, ale normalan simowa gra.... nie to chyba nie to.
Nie chciałabym kolejnego udziwnienia moich ukochanych simów.
__________________
Live long and prosper
simka334player jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:35.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023