Wróć   TheSims.PL - Forum > Pozostałe gry > Inne gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 09.01.2004, 14:55   #21
Nilka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Moim zdaniem nie będzie lepsze bo będzie można kierować tylko dwoma osobami i do tego parą. Tylko oni i nikt więcej. To trochę ogranicza.
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 09.01.2004, 15:06   #22
galazek
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Niezależnie oid tego, czy "Singles" będzie lepsze czy gorsze, i tak TS2 osiągnie większy sukces, bo to w końcu kontynuacja najlepiej sprzedającej się gry wszechczasów
  Odpowiedź z Cytatem
stare 09.01.2004, 15:46   #23
(xXx)
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

no.........hmm ale to widać że TH2 nie równa sie poz względem grafiki do Singels .....al tu najwarzniejsza jest grywalność... a z tego co wiem w singels-ach będą większe możliwości niż TH2 ..ale napewno KAŻDY fan The Sims (1) napewno zakupi tą gre (o ile sprzęt to udzwignie i czy finanse będą spore bo gra nie zapowiada sie na tanią..)
  Odpowiedź z Cytatem
stare 09.01.2004, 17:12   #24
Littletiger
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Originally posted by (xXx)@Jan 9 2004, 04:46 PM
no.........hmm ale to widać że TH2 nie równa sie poz względem grafiki do Singels .....al tu najwarzniejsza jest grywalność... a z tego co wiem w singels-ach będą większe możliwości niż TH2 ..ale napewno KAŻDY fan The Sims (1) napewno zakupi tą gre (o ile sprzęt to udzwignie i czy finanse będą spore bo gra nie zapowiada sie na tanią..)
Grałeś w obie gry że osądzasz która ma lepszą grafikę? Screeny często przekłamują prawdę.
O ile mi wiadomo obie gry będą się troche różnić, nie będzie ani lepszej, ani gorszej, będą inne.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 09.01.2004, 20:56   #25
(xXx)
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Littletiger, co ty się mnie tak uczepiłeś??
Hm grafikę porównuje po screenach.. A różnice wyraźnie widać....
..Wiem, że porównać gier przez screeny się nie da, ale jeśli obie gry wyjdą w niezmienionej formie..To pod względem grafiki TH2 odpada...
Może, że gry są inne, ale bardzo do siebie podobne.....Ale masz w tym racje, że nie ma ich, co porównywać, która jest lepsza w tym się zgadzam ^_^
  Odpowiedź z Cytatem
stare 10.01.2004, 07:44   #26
Shawnee
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

A ja nie kupię bo mnie do tej ry nieciągnie a pozatym nielubie jak ktoś od kogoś coś odgapia, w tym przypadku Singles jest odgapione od The Sims
  Odpowiedź z Cytatem
stare 10.01.2004, 08:30   #27
galazek
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Originally posted by Karola001@Jan 10 2004, 08:44 AM
a pozatym nielubie jak ktoś od kogoś coś odgapia, w tym przypadku Singles jest odgapione od The Sims
To, że obie gry należą do jednego gatunku, to jeszcze nie znaczy, że Singles jest plagiatem Popatrz np. na RTS-y, czy strategie - one wszystkie opierają się na jednym schemacie, ale wiele z nich wnosi coś nowego do gatunku (najczęściej niewiele, ale zawsze...)
  Odpowiedź z Cytatem
stare 10.01.2004, 08:33   #28
Shawnee
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

no wiesz gałązku
The Sims było jedyną i niepowtarzalną grą i tak było fajnie. a za kilka lat bedzie i ze 100 podobnych gier.
Ja tam wole moje simy
  Odpowiedź z Cytatem
stare 10.01.2004, 08:36   #29
galazek
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Originally posted by Karola001@Jan 10 2004, 09:33 AM
no wiesz gałązku
The Sims było jedyną i niepowtarzalną grą i tak było fajnie. a za kilka lat bedzie i ze 100 podobnych gier.
Ja tam wole moje simy
A ja się z tego cieszę, bo (pewnie) każda następna będzie trochę bardziej realistyczna, z lepszą oprawą graficzną i jednym słowem lepsza od simów
Ale o The Sims na pewno nie zapomnę
  Odpowiedź z Cytatem
stare 10.01.2004, 09:10   #30
(xXx)
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

The sims jest jedną z najbardziej kultowych gier w historii ...więc o sims-ach będzie sie jeszcze pamietało przez dobre kilka lat...tak somo było z DOOM-em
albo chociaż by z Quake. a Singels napewno nie osiągnie takiej popuraności jak TH bo po 1-rwsze ta gra będzie miała ograniczenia wiekowe (pewnie od 18) ale jedyną żeczą w której singels będzie miał nad Sims-ami przewage (oprucz grafiki oczywiście) to chyba cena... jak Th2 będzie kosztowała 140 zł (może troche mniej może troche więcej..) a singels pewnie od 75zł-99zł ..tak jest z takimi grami..
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:51.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023