Wróć   TheSims.PL - Forum > Pozostałe gry > Inne gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 22.08.2007, 08:57   #21
DagazGackt
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Silkroad Online

A ja kiedyś byłam uzależniona totalnie os Silka ale koło 40 lvl mi przeszło Za dużo lagów i disconnectów. Pozatym wszystkie questy polegały na tym samym a ile można chodzić i tłuc po prostu potwory Teraz gram w Guild Wars jednak do silka może powróce. Tym bardziej że podobno połączyli z Europą?
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 23.08.2007, 11:10   #22
wildthing
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Silkroad Online

ta, teraz jest silk euro ;d
  Odpowiedź z Cytatem
stare 23.08.2007, 11:53   #23
DagazGackt
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Silkroad Online

A różni sie czymś poza wyglądem od tego poprzedniego? Bo może bym znowu pograła.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 23.08.2007, 15:58   #24
wildthing
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Silkroad Online

dgackt, nie gram w silka, raz weszlam zainteresowana grą na jej strone i przeczytalam o wersji euro, wiec nie jestem w stanie Ci nic powiedziec - wybacz ^^'
  Odpowiedź z Cytatem
stare 25.08.2007, 10:47   #25
The FerG
 
Zarejestrowany: 19.12.2005
Płeć: Mężczyzna
Postów: 562
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Silkroad Online

Ja też w to kiedyś grałem ach.... fajne czasy :smirk:
Ale stasznie długo aż tak to w to nie grałem
The FerG jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 28.08.2007, 16:09   #26
wuSs
 
Avatar wuSs
 
Zarejestrowany: 18.08.2007
Wiek: 31
Płeć: Kobieta
Postów: 1,258
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Silkroad Online

rany boskie, ze tez taki temat istnieje.

gra/la/m.

dagazblabla, ostatnio rzeczywiscie wprowadzili europe, czyli kilka nowych klas (tym razem wszystko podobne do innych gier europejskich, pokroju l2): ci od "mela" - warrior i rogue, casterzy czyli wizzard i warlock + bufferzy - bard i cleric. i nowy teren wraz z turcja.
ogolnie rozwinal sie na wielgachny plus. byl update jobow (duzo nowych opcji, wiecej zabawy + wiecej kasy!), siec stallowa i drobne poprawki.
no a na koniec nowy system party. 8 osob, auto share expisz szybciej od bota. mozna kupic u kogos tzw "taxi" (powerlevel tyle ze legalny..).
botow jest mniej niz bylo, co nie zmienia faktu, ze jest ich ciagle duzo + sa chyba juz kolejki na serwer, ktore przez pierwsze dwa tyg po wielkim updacie nie istnialy.

gra jest teraz o niebo ciekawsza (glownie przez buffy + latwosc nabijania pk >:}), postacie europejskie goruja nad chinskimi nie tylko w kwestii dmg ale i skillow pasywnych. moim zdaniem.

jak cos jeszcze to pytac. :]

jakby ktoś chciał screeny:

europa:
[img]http://i9.************/5zbdfky_th[/img] [img]http://i11.************/4tpkund_th[/img] [img]http://i6.************/53qkgw4_th[/img]


jobyyyy - 40sztuk w jednym slocie, czyli 4x wiecej niz dotychczas (oO chyba, ze tak danwo nie gralam, ze to zadna nowosc) + spawn thiefow 2*ilosc gwiazdek (chyba ze nie pelna gwiazdka to zdarza sie mniej)

[img]http://i2.************/52xbklk_th[/img]

wiecej >ladnych< nie robilam, chociaz moge sie pochwalic 20 miejscem w rankingu kiedys tam, lol.


o macie teraz prawdziwe realia gry -> [IMG]http://i27.************/2dbpk08_th.jpg[/IMG]

bwheheheh tak, bociki :)

Ostatnio edytowane przez wuSs : 22.05.2008 - 17:15
wuSs jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 09.04.2009, 20:07   #27
Raven
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Silkroad Online

<ożywia trupa bo wypowiada się dzisiejszy gracz>
boty i skuteczność ich likwidacji to największy mankament tej gry. Co wtorek są sprawdzane wszystkie serwery, Joymax banuje ok 20,000 kont za botowanie, żeby zaraz po zakończeniu inspekcji powstało nowych 40,000 botów. Na dzień dzisiejszy istnieje 37 serwerów, wszystkie są oznaczone crowded i dobrze jest zapomnieć, żeby dostać się chociażby na taki serwer jak Odin. Na Venus w ciągu dnia dostaniesz się może przy 45 próbie logowania, a po 1.00 w nocy za jakimś 20 <przy czym nad Venusem najmocniej ubolewam bo tam jest moja ulubiona postać>. Na najnowsze serwery wbijesz w nocy może za 5 razem. W ciągu dnia jest taka sama zabawa jak z serwerem Venus i innymi, które powstały w tym samym czasie co on.

Jednak, jeżeli uda nam się szczęśliwie wepchnąć na serwer i nie dostać disconnect po 10 minutach to jest kroczek do przodu jeśli chodzi o społeczność na serwerze to niestety jest plaga turków, którzy ani myślą znać nawet podstaw angielskiego (bo kretyński Joymax zrobił wersję językową turecką do wyboru), a netykieta to dla nich jakaś nieznana odmiana ticketa, który można wymienić u Event-NPC za jakiś scroll prawie wszyscy mają z przodu lub z tyłu nicka wpisanie TR ze znakiem "_", co drugi ma nick Ahmed i wszystkie jego odmiany, a gildia do której należy obowiązkowo nazywa się "TurkS PoweR" lub coś w tym rodzaju. Jeśli jesteś z nim w party dłużej niż 20 minut, to już chce cię dodać do przyjaciół. Spam to dla nich chyba najwygodniejsza komunikacja z graczami:
1. 1000K gold pliz
2. Free itanz pliz
3. RESSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS SSSSSSS50KKKKKKKKKKKKKKKKKK
4. No english, turkish pliz
5. Fri taxi? no? ur noob
Poza turkami można spotkać oczywiście bardzo wielu polaków. Ale jeśli chcesz zarobić kasę, lepiej się nie przyznawaj skąd pochodzisz. W sporej części będą od ciebie sępić zniżkę na taxa, lub wręcz taxa za darmo i z autoshare. A jak rodakowi nie dasz to dowiesz się którą jesteś częścią ludzkiego ciała chyba, że trafisz na gracza starszego niż początek gimnazjum.

Co mi daje największą frajdę? Event, o każdej, pełnej, parzystej godzinie. Pod warunkiem, że ludzie w party to są konkretni gracze (ubolewa nad tym jak wyglądał dzisiejszy event). W międzyczasie bawiłam się w złodzieja, ale dostaję dzisiaj od chłopaka smsa, żebyśmy spróbowali jako hunterzy. Teraz czekam tydzień, aż mi pozwolą dołączyć do gildii hunterów.

Czy Europa góruje nad Chinami? Osobiście uważam, że jedno i drugie ma swoje plusy i minusy. Co mi teraz przychodzi do głowy:
1. Delay przy potionach. Chińczycy mają jednosekundowy. Europejczycy mają czternastosekundowy a ilość regenerowanych punktów u jednych i drugich jest ta sama. Ale Europejczycy nie pójdą z torbami kupując potiony.
2. W Chinach jest zdecydowana przewaga jeśli chodzi o ilość botów i przepełnionych spotów.
3. W Jangan kupując cokolwiek u npca - płacisz jeszcze 20% podatek na Jangan Fortress
4. Ilość mastery w Chinach od razu dostajesz 300. W Europie dostajesz 4 i regularnie ci się zwiększa co lvl ale niewiele, więc Europejczyk z więcej niż 1 subclass to bolesne doświadczenie.
5. W Chinach możliwość noszenia ekwipunku jest zależna od lvla postaci. W Europie zależy od mastery lvl i to też jest bolesne.
6. Europejczykowi zdecydowanie trudniej się farmi <dla niezorientowanych - wyższy lvl postaci niż mastery lvl na rzecz zdobywania większej ilości skill pointów kosztem zadawanych obrażeń i w przypadku Europejczyków - założenia kolejnych elementów zbroi)

Byłoby tego zdecydowanie więcej ale tak na szybko kojarzyć to trochę mi trudno

na chwilę obecną dorobiłam się w Europie Warriora lvl 30 z wilkiem lvl 29 na serwerze Venus
http://img24.imageshack.us/img24/785...0522293484.jpg


PS: kiedy obraziłam się na serwer Venus przy 37 próbie logowania <lewy, dolny róg>:
http://img3.imageshack.us/img3/6263/fooly.jpg
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:40.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023