Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims Fotostory
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Zobacz wyniki ankiety: Jak oceniasz moje fs??
super 78 47.56%
fajne 49 29.88%
może być 22 13.41%
kiepskie 9 5.49%
porażka 6 3.66%
Głosujących: 164. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 12.03.2006, 19:50   #1
Toxic
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ten odcinek najmniej mi się podobał, wszytko każą jej robić, a mogła by powiedzieć "nie" i nic nie robić A do tego ona na tym obozie jest za darmo, bo pomyliła autobusy ( organizatorzy nie pozwolili by jej jechać za darmo, tylko odwieźli by ją do domu) A, i dlaczego ten autobus zatrzymywał się na przystankach bo nie rozumie?
Dodatkowo w tym odcinku dymki są niepoukładane, i nie wiedziałem gdzie zaczynać czytanie
Narazie nie oceniam, poczekam na kolejny odcinek
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 13.03.2006, 08:22   #2
Mgiełka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Toxic
Ten odcinek najmniej mi się podobał, wszytko każą jej robić, a mogła by powiedzieć "nie" i nic nie robić A do tego ona na tym obozie jest za darmo, bo pomyliła autobusy ( organizatorzy nie pozwolili by jej jechać za darmo, tylko odwieźli by ją do domu) A, i dlaczego ten autobus zatrzymywał się na przystankach bo nie rozumie?
Dodatkowo w tym odcinku dymki są niepoukładane, i nie wiedziałem gdzie zaczynać czytanie
Narazie nie oceniam, poczekam na kolejny odcinek
To ona pomyliła autobusy? Mi się wydaje, że rodzice ją celowo tam dali, żeby czegoś sie nauczyła No ale nie wiem, może się mylę. A co do tego odcinka podoba mi się. Tylko żeczywiście ten trener trochę przeginał. I powinna być zamiana, że raz ona spi na trawie, a raz kto inny . No ale to ty wybierasz co się stanie. Czekam na kolejny odcinek.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 18.06.2006, 13:14   #3
madzia222
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Uwielbiam komiksy i ten też mi się podoba. Według mnie zdjęcia nie są złe, tylko warto popracować jeszcze nad interpunkcją. Fabuła jest taka "bajkowa", ale miło się czyta. Daję ocenę 8/10.

Ogromnie zachęcam wszystkich do czytania mojego FS - "Kręte ścieżki życia - nie jakaś tam telenowela..." Komentujcie! undefined
  Odpowiedź z Cytatem
stare 01.07.2006, 21:06   #4
Martysia
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

No suuuuuuuuuuuuuuuuper!!!! Czekam na kolejny odcinek!!! Pozdro!!!
  Odpowiedź z Cytatem
stare 02.07.2006, 16:27   #5
*Lucy*
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Zawalisty! od razu mi się spodobał, ale dopiero teraz zaczęłam czytać! Dawaj szybko 6 odcinek!!! Pamiętam jak ja byłam na takim obozie! było super

PS ja niedługo dam nowe fs, tylko narazie mam małe problemy z simami, i niemoge zrobić zdjęć.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 12.03.2006, 19:36   #6
Apostołka
 
Avatar Apostołka
 
Zarejestrowany: 09.11.2005
Płeć: Kobieta
Postów: 257
Reputacja: 13
Domyślnie

Witam ponownie! Postanowilam zamiescic 4 odcinek. Ale niestety... sama uwazam ze jest nieco niedopracowany. Ale z pewnych powodow nie bede mogla grac i inaczej ten (juz gotowy) odcinek pojawilby sie w maju :con: W sumie to nic w nim sie nie dzieje, to takie wprowadzenie do akcji na obozie, ale sami ocenicie. Mam nadzieje ze niezbyt negatywnie No i zrobilam plakacik i sie nim pochwale






































































Mam nadzieje ze nie bylo tragicznie??
__________________
I'm always amazed how we're so self destructive
Apostołka jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 12.03.2006, 19:56   #7
Isi
 
Avatar Isi
 
Zarejestrowany: 03.10.2004
Wiek: 37
Płeć: Kobieta
Postów: 1,636
Reputacja: 10
Domyślnie

Od początku...
Plakacik jest bardzo ładny, tylko wybrałaś czcionkę bez polskich znaków... i wyszło to, co wyszło.
Fotki mi się podobają, uchwyciłaś Simów w ciekawychpozach, a jeśli chodzi o treść, to niestety widać, że robiłaś na szybko- poprzedni odcinek znacznie bardziej mi się podobał. Ale nie jest tragicznie, bez przesasdy.
Kiedy obozowicze wrócili z treningu, nie wiedziałam, w jakiej kolejności czytać dymki. Zdarzało się, że tam, gdzie dawałaś wykrzykniki, powinien być pyatjnik, np. "Ja- rozpuszczona!". Ona się dziwiła, że ją tak nazywają, więc powinno być "Ja- rozpuszczona?!".
No i jeszcze z tym facetem trochę neinaturalne wydało mi się, że tak do wszystkiego zmuszał Florę. Lekkie przegięcie.
Ocenię ostatecznie po kolejnym odcinku, skoro ma się później ukazać, a to dopiero wprowadzenie do życia w obozie. Czekam więc na dalszą akcją.

Pozdrawiam
Isi jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 13.03.2006, 19:08   #8
1234567890
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Hej!!
Ja tam się nie znam na komiksach i zawsze to podkreślam Koniks jest wporządku Pomijając oczywiście fakt, że Flora jest słaba jak Tygellinus :] Nie no mi się oczywiście ta postac nie podoba, ale może coś z niej zrobi ten trener :] (trener jest morowy ) Trener najlepszy, a Flora słaba i niech dalej śpi na tej trawie
Pozdrosek i badź twarda
  Odpowiedź z Cytatem
stare 16.04.2006, 11:38   #9
filipw3
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Swietny komiks!podoba mi sie fabula i wsyzstkie watki!Cyekam na kolejnz odcinek!
  Odpowiedź z Cytatem
stare 08.05.2006, 16:45   #10
Monitkowa
 
Avatar Monitkowa
 
Zarejestrowany: 03.02.2006
Skąd: Gdańsk
Wiek: 32
Płeć: Kobieta
Postów: 3,155
Reputacja: 15
Domyślnie

Wysune go troche na przód.... ....nie moge sie doczekać kolejnego odc.
__________________
[img]http://i48.************/358osn7.png[/img]
http://ask.fm/Mitheska
Monitkowa jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 2 (0 użytkownik(ów) i 2 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:17.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023