Wróć   TheSims.PL - Forum > Pozostałe gry > Inne gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 23.02.2006, 09:00   #21
Jeanne
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał simek
lp_rulez: Owszem, jest tylko trzeba trochę poszukać
No nie mogę go znależć Szukam i szukam i stoję wciąz w tym samym miejscu Simek, powiedz mi gdzie jest ten kociolek, proszę!
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 23.02.2006, 17:47   #22
simek
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał lp_rulez
No nie mogę go znależć Szukam i szukam i stoję wciąz w tym samym miejscu Simek, powiedz mi gdzie jest ten kociolek, proszę!
Nie mogę ci powiedzieć gdzie jest "dosłownie"... Wytłumacz dokładnie w którym miejscu się znajdujesz,a powiem ci Jeśli chodzi ci o te tam gdzie są 2 krany i jedna tarcza w takim czymś i jak się je odwróci i zabierze tarczę to są erklingi, to kociołek jest w prawym dolnym rogu i po prostu go trzeba zrzucić na dół na rury

Ostatnio edytowane przez simek : 23.02.2006 - 17:51
  Odpowiedź z Cytatem
stare 23.02.2006, 18:19   #23
karolina
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

kolejny problem :P
jestem w labiryncie w miejscy gdzie musze uwolnic Cedrika z tych gałęzi i muszę pokonać takie dwa "potwory" (sorry, nie wiem jak to sie nazywa), które rozrzucają lawę (?). Czy jest na nie jakiś sposób, bo niestety za pomocą czarów nie umiem ich pokonać :( ?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 23.02.2006, 18:58   #24
simek
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał karolina
kolejny problem
jestem w labiryncie w miejscy gdzie musze uwolnic Cedrika z tych gałęzi i muszę pokonać takie dwa "potwory" (sorry, nie wiem jak to sie nazywa), które rozrzucają lawę (?). Czy jest na nie jakiś sposób, bo niestety za pomocą czarów nie umiem ich pokonać ?
Podejdź do żywopłotu. Stój tam, dopóki sklątka nie podejdzie do ciebie. Gdy zacznie się rozpędzać w twoją stronę, szybko ucieknij tak, żeby nie walnęła w ciebie tylko w żywopłot. Będzie przez chwilę oszołomiona. Wtedy zacznij strzelać urokiem Inflatus w to miejsce, z którego leje tą lawą. Tak naprawdę to miejsce to jej tyłek. Pamiętaj by strzelać w to miejsce! Gdy będziesz rzucać Inflatus w inne miejsce, urok będzie się odbijał i nie pokonasz jej. To samo zrób z drugą sklątką. Do dzieła
  Odpowiedź z Cytatem
stare 24.02.2006, 13:11   #25
cameleon
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

ja jeszcze nie miałem okazji w to zagrać ;] może zechciałby ktoś mi pożyczyć i wysłać pocztą? xD
  Odpowiedź z Cytatem
stare 24.02.2006, 16:09   #26
simek
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał cameleon
ja jeszcze nie miałem okazji w to zagrać ;] może zechciałby ktoś mi pożyczyć i wysłać pocztą? xD
A nie możesz sobie kupić oryginalnej gry?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 24.02.2006, 16:28   #27
cameleon
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał simek
A nie możesz sobie kupić oryginalnej gry?
no chyba kpisz sobie ze mnie xD szkoda mi kasy
  Odpowiedź z Cytatem
stare 24.02.2006, 18:18   #28
simek
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał cameleon
no chyba kpisz sobie ze mnie xD szkoda mi kasy
Jak szkoda ci kasy, to są małe szanse, że ktoś ci pożyczy... Prawdę mówiąc w ogóle nie ma szans :con: ...
  Odpowiedź z Cytatem
stare 24.02.2006, 19:19   #29
cameleon
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał simek
Jak szkoda ci kasy, to są małe szanse, że ktoś ci pożyczy... Prawdę mówiąc w ogóle nie ma szans :con: ...
Po pierwsze simek, to oczywiste że nikt by nie wysłał orginalnej gry nieznajomej osobie.
A po drugie to był żart bo dobrze o tym wiedziałem. A ty się burzysz jakby niewiadomo co...
  Odpowiedź z Cytatem
stare 24.02.2006, 19:56   #30
simek
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał cameleon
Po pierwsze simek, to oczywiste że nikt by nie wysłał orginalnej gry nieznajomej osobie.
A po drugie to był żart bo dobrze o tym wiedziałem. A ty się burzysz jakby niewiadomo co...
Ależ cameleon ja się wcale nie burzę! Tylko mówię że nikt by ci nie przysłał
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:25.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023