Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > Opowiadamy jak sobie gramy
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 07.08.2012, 17:13   #11
Megan
 
Avatar Megan
 
Zarejestrowany: 16.08.2011
Skąd: Califronia
Wiek: 26
Płeć: Kobieta
Postów: 250
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Rodzinka Marcos

uroczo się czyta, ślicznych masz simów. Czekam na dalsze losy.
Megan jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 14.08.2012, 19:04   #12
leetnia
 
Avatar leetnia
 
Zarejestrowany: 20.07.2010
Skąd: Białystok
Płeć: Kobieta
Postów: 30
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Rodzinka Marcos

Witam! Nie było mnie dość długo, ale nie z mojej winy. Nie mam już niestety rodzinki Marcos ale pozostało mi po niej duuuuuuuuuuzo zdjęć więc postaram się dziś i w ciągu kilku najbliższych dni nadrobić zaległości i wstawić kilka odcinków. Dziś trochę mało zdjęć, ale pojutrze będzie dłuuugi odcinek ;D

Szczęście młodych małżonków przepełniało caały dom, nawet łazienkę:


Adiele po woli zaczynała przywykać do swojej nowej roli jako Pani Marcos. Większą część dnia spędzała nadal w kuchni, ucząc się nowych przepisów i przygotowując wspaniałe uczty. Szczególną radość sprawiało jej gotowanie kolacji - jedyny posiłek jaki mogła zjeść z mężem, który niestety musiał wrócić do pracy..


-Hmmm... chyba będzie już gotowe. Mam nadzieję, że będzie smakowało Alano...


Adiele często wspominała swoją rodzinę, którą zostawiła na dalekiej Syberii. Czasem nawet pisała do nich listy (to tak daleka Syberia, że nie zainstalowano tam jeszcze telefonów ) w których zwierzała się swojej matce ze wszystkich swoich myśli. Opowiadała o swoim nowym życiu, o wielkiej willi, o mężu, do którego zaczynała coś czuć...

...a także o nowej roli, jaką przygotowało dla niej życie.


-Kochanie, mam dla Ciebie wspaniałą wiadomość...-Adiele nie musiała kończyć, Alano natychmiast odczytał wszystko z jej dziwnie błyszczących oczu.
-Skarbie, jestem najszczęśliwszym mężczyzną na świecie! Wciąż nie mogę uwierzyć, że nam się udało. Teraz nie mogę sobie nawet przypomieć, jak wyglądało moje życie przed podróżą do Rosji! Kocham Cię, Adiele... i Ciebie też kocham, mały brzdącu...- wyznał Alano patrząc w oczy swej ukochanej <3 hehe




To tyle na dziś dziękuję za wszystki komenatrze pod poprzednim postem, nie spodziewałam się, że będzie ich aż tyle. Jak już wcześniej wspomniałam pojutrze zrobię dłuższy post. Piszcie czy się podoba pozdrawiam )
leetnia jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 14.08.2012, 19:24   #13
Fallen
 
Avatar Fallen
 
Zarejestrowany: 27.02.2011
Skąd: Mystic Falls
Płeć: Kobieta
Postów: 1,500
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Rodzinka Marcos

Prześliczni simowie, dom i świetnie obrobione zdjęcia! Piszesz bardzo prosto i ciekawie, aż fajnie się czyta Szkoda, że druga część taka krótka, nie mogę więc doczekać się tej dłuższej ^^ Pisz dalej
__________________
Fallen jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 14.08.2012, 19:43   #14
eyvee
 
Avatar eyvee
 
Zarejestrowany: 16.02.2011
Skąd: Z Fantazjolandii
Wiek: 35
Płeć: Kobieta
Postów: 1,062
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Rodzinka Marcos

foch, czemu nie widzialam wczensiej tej rodzinki QQ! Kurcze rodzinka swietna <3, az szkoda pomyslec, ze tylko fotki po nich zostaly :/ czyz nie?
eyvee jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 14.08.2012, 22:02   #15
Stephenowa
 
Avatar Stephenowa
 
Zarejestrowany: 03.01.2011
Skąd: Castle Rock
Płeć: Kobieta
Postów: 568
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Rodzinka Marcos

Cytat:
Napisał Fallen Zobacz post
Prześliczni simowie, dom i świetnie obrobione zdjęcia! Piszesz bardzo prosto i ciekawie, aż fajnie się czyta Szkoda, że druga część taka krótka, nie mogę więc doczekać się tej dłuższej ^^ Pisz dalej
Tak, tak, tak.
__________________
Just you and I.
Stephenowa jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 14.08.2012, 22:10   #16
Megan
 
Avatar Megan
 
Zarejestrowany: 16.08.2011
Skąd: Califronia
Wiek: 26
Płeć: Kobieta
Postów: 250
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Rodzinka Marcos

Uuuu...wydaję mi się że Adiele (?) dowie się o tym że ten Alano musiał miec potomka, i żone...i będzie wojna!!! xD

@up -popieram
__________________
Megan jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 15.08.2012, 07:40   #17
easey
 
Avatar easey
 
Zarejestrowany: 18.03.2012
Skąd: jajecznica
Płeć: Kobieta
Postów: 968
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Rodzinka Marcos

Cytat:
Napisał Stephenowa Zobacz post
Tak, tak, tak.
Tak, tak, tak, tak!
easey jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 16.08.2012, 16:15   #18
leetnia
 
Avatar leetnia
 
Zarejestrowany: 20.07.2010
Skąd: Białystok
Płeć: Kobieta
Postów: 30
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Rodzinka Marcos

Hej wszystkim

Sielanka u Marcosów ciągle trwała. Alano od razu po pracy wracał pędem do domu, gdzie czekała na niego młoda żona a wraz z nią nienarodzony potomek.

Alano wprost nie mógł uwierzyć w to, co się dzieje. Chciał każdegodnia udowadniać swojej ukochanej, jak bardzo ją kocha..




Niestety wyniki badań Adiele nie wypadły najlepiej.. Jej ciąża była zagrożona.
Każde z naszych bohaterów umierało ze strachu o ich nienarodzone dziecko, ale nie dawało tego po sobie poznać, aby nie niepokoić tego drugiego...

Zgodnie z zaleceniami lekarza Adiele musiała dużo wypoczywać. Alano chciał być przy niej jak najczęściej, aby w razie czego szybko dotrzeć do lekarza.

Zatrudnili też pokojówkę - Adiele nie mogła się przemęczać sprzątając.

Najbardziej dziewczynie było żal ogrodu, który obumierał, gdy nikt się nim nie zajmował Niestety jej stan nie pozwalał na jakikolwiek wysiłek z jej strony. Oprócz ogólnego osłabienia, które wywoływały leki jakie przyjmowała najgorsze byłu nudności.. Ledwo mogła dobiec do toalety..
.
[to zdjęcie z początku ciązy, dlatego nie widać brzuszka ;p]

Złe samopoczucie towarzyszyło Adiele przez cały czas. Lekką osłodą były dla niej wieczory, gdy siadywała z mężęm w ogordzie i wybierali imiona dla dziecka. Nie chcieli znać płci, cieszyliby się tak samo i z chłopca i dziewczynki, chcieli tylko, żeby było zdrowe... żeby w ogóle było.

Pewnej nocy Adiele poczuła się dziwnie..
-O nie! ja chyba Mam skurcze! Aaaaaaa! Alano obudź się! Chyba się zaczęło!!

Alano oczywiście jak każdy facet spanikował.
-Coooo sieee dzieyejeeeeee? Aaa? - mruknął zaspany
-Alano mówię do Ciebie! obudź się! Ja rodzę Ty idioto!!!!! - krzykneła zdenerwowana i ledwo już żywa z bólu Adiele.
-Co? rodzisz? Przeciez to za wcześnie!!! Adiele kochanie, co mam robić?!?

-Przede wszystkim się opanuj i nie panikuj! Weź moją torbę i lecimy do samochodu!
-Ale gdzie jest Twoja tobra skarbie?

-TAM GDZIE ZAWSZE! ALANO ZAWIEŹ MNIE DO SZPITALA ALBO URODZĘ TO DZIECKO TUTAJ I TO TY ODBIERZESZ TEN PORÓD!
Ta aluzja chyba podziałała na Alano, bo znalazł torbę i pomógł Adiele zejść do samochodu. Jednak kierować... nie był w stanie heheh



Po kilkudziesięciu ciężkich godzinach porodu...udało się Adiele urodziła ślicznego chłopca...

Wydawał się on dla swych rodziców tak piękny i doskonały, że ci postanowili nazwać go Narcisio - jak Narcyz. Był bardzo podobny do swojego ojca, tak jak marzyła o tym Adiele.

Kołyskę dostali w prezencie od rodziców Alano, była ona bardzo stara, należała kiedyś do dziadka Alano, poźniej do jego ojca, pamiętała też dzieciństwo Alano - a teraz leżał w niej jego syn.

Alano zupełnie zapomniał o spadku, o którym kiedyś tak często myślał. Wszystkie warunki teraz zostały oficjalnie spełnione, jednak całe pieniądze razem z Adiele postanowili przekazać fundacji, która zajmuje się chorymi noworodkami - twierdzili, że mają tak dużo szczęścia, że muszą się nim podzielić z innymi.

Sami tymczasem zajmowali się Narcisio, który stał się małym dzieckiem:


Spokojny jako niemowle, teraz dawał popalić swoim rodzicom



Był grzeczny tylko gdy spał:

Wtedy też odrobiny snu mogli zaznać jego rodzice..

Jednak często robił im pobudki o różnych porach nocy

Zdarzały sie jednak chwile spokojnej zabawy Narcisio, wtedy jego rodzice relaksowali się w ogrodzie ;D





Trochę długie wyszło, ale jak się wciagnęłam, trudno było przestać.
Przepraszam za te koncowe zdjecia, troche duze wyszly, zmienilam strone do hostingowania, i dopiero teraz zauwazylam ale nie mam sily juz poprawiac ;/
Mam nadzieję, że się podobało i zachęcam do komentowania ;D
Pozdrawiam!
leetnia jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 16.08.2012, 16:55   #19
Megan
 
Avatar Megan
 
Zarejestrowany: 16.08.2011
Skąd: Califronia
Wiek: 26
Płeć: Kobieta
Postów: 250
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Rodzinka Marcos

Fajny odcinek, Narciso () Jest słodki <33, Adiele śliczna, a Alano piękny xD
__________________
Megan jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 17.08.2012, 11:02   #20
Stephenowa
 
Avatar Stephenowa
 
Zarejestrowany: 03.01.2011
Skąd: Castle Rock
Płeć: Kobieta
Postów: 568
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Rodzinka Marcos

Cytat:
Napisał Megan Zobacz post
Fajny odcinek, Narciso () Jest słodki <33, Adiele śliczna, a Alano piękny xD
Nic dodać nic ująć.
__________________
Just you and I.
Stephenowa jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:58.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023