Wróć   TheSims.PL - Forum > Dodatki z sieci > The Sims 2: Ooo... Muszę to mieć!
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 11.02.2005, 16:57   #11
Erin91
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Dzięki, dzięki i jeszcze raz dzięki! Mój komp strasznie wolno działa kiedy jadę na parcelę publiczną, więc teraz bedzie o wieeele szybciej Mam tylko nadzieję że bedzie mi działać, bo ostatnio jak ściągnęłam nagrody aspiracji i wypakowałam do Colletions to nie było ich w grze
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 11.02.2005, 17:11   #12
ebo
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Thx:)

Cytat:
Napisał *Mila*
po prostu żeby coś kupić trzeba oprócz np. szafki z ciuchami zakupić kase fiskalną.. pjawi się autoamtycznie sprzedawca i kupujemy mam nadzieję że pomogłam.. powodzenia w grze :*
Wow sama na to nie wpadłam (wiedziałam ze sie opłaca na forum zarejestrować ), próbowałam z przebieralnią, ale nie działało. Dzieki bardzo
  Odpowiedź z Cytatem
stare 11.02.2005, 18:05   #13
HoUse_BabY
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał ebo
Wow sama na to nie wpadłam (wiedziałam ze sie opłaca na forum zarejestrować ), próbowałam z przebieralnią, ale nie działało. Dzieki bardzo
nie ma za co... Sama na początku też nie wiedzialam jak tu coś kupić ale po kilkunastu minutach dostałam "olśnienia" Cieszę się to wszystkim pomogło... sam też z tego korzystam i jest bardzo zadowolona że moje simki mogą "godzinami gzebać w ciuchach" i że nie muszą się tłuc taksówką na parcele publiczne
  Odpowiedź z Cytatem
stare 12.02.2005, 15:32   #14
nossace
 
Avatar nossace
 
Zarejestrowany: 14.09.2003
Skąd: mars landing party
Płeć: Kobieta
Postów: 684
Reputacja: 10
Domyślnie

O przy kasie pojawia sie sprzedawca Kandydaci na mezów :mu: Juz sobie sciagnelam i cutik chodzi :*
__________________


last summer you asked me if i loved you enough to give up writing.

now i can finally call myself a poet.

nossace jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 12.02.2005, 15:37   #15
FaNtA
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

no okay...ściągnęłam, wpakowałam do Collections...rzuciłam okiem na read me ale..nie działa oczywiście sprawdzałam w kolekcjach i ni grzyba, nie ma :\ co mam zrobic?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 12.02.2005, 17:52   #16
HoUse_BabY
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał FaNtA
no okay...ściągnęłam, wpakowałam do Collections...rzuciłam okiem na read me ale..nie działa oczywiście sprawdzałam w kolekcjach i ni grzyba, nie ma :\ co mam zrobic?
Ja też na początku nie miałam tego w collections ale teraz mam i nie wiem jak to zrobiłam może pojawiło mi się dlatego że weszlam do simsow kliknęłam na opcje w której dodaje się jakiś katalog wyszlam z simsów usunęłam to co ściągnełam i wrzucialam do collections i ściągnełam jeszcze raz i ponownie tam wypakowałam... mam nadzieje że wyraźnie napisałam :shifty: popróbuja jeszcze raz może coś wyjdzie...

3mam za ciebie kciuki :*
  Odpowiedź z Cytatem
stare 13.02.2005, 12:48   #17
Emma
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ja wypakowałam do Downloads i działa mam to w kolekcjach.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 13.02.2005, 12:57   #18
simmanka
Guest
 
Postów: n/a
Post

Intresuje mnie coś odwrotnego chciałabym zrobić hotel i potrzebuje łóżek na parcele publiczną. Czy z tym ktoś mi pomoże.

A tak poza tym to słyszałam że można mieć skuter lub samochód w TS2 skąd je wziąść.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 13.02.2005, 13:18   #19
foxglove
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał simmanka
Intresuje mnie coś odwrotnego chciałabym zrobić hotel i potrzebuje łóżek na parcele publiczną. Czy z tym ktoś mi pomoże.

A tak poza tym to słyszałam że można mieć skuter lub samochód w TS2 skąd je wziąść.
Łóżka - http://www.modthesims2.com/showthrea...community+beds
Skuter- http://forums.modthesims2.com/showthread.php?t=43225
Pojazdy - http://forums.modthesims2.com/showth...highlight=cars
  Odpowiedź z Cytatem
stare 13.02.2005, 15:16   #20
FaNtA
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

mmh...i w Downloads, i w Collection...no i nie ma ;( najwyraźniej czeka mnie jeżdżenie na parcele..
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum

Podobne wątki
Temat Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
~>THE SIMS FOTOSTORY<~ Justa The Sims Fotostory 233 15.08.2004 02:32


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:13.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023