Wróć   TheSims.PL - Forum > Pozostałe gry > Inne gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 21.02.2006, 18:13   #11
Jeanne
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ja nie wiem co zrobić, żeby odblokować "Zielarstwo" :/ Zdobyłam już 3 karty, wzrósł mi poziom umiejętności (z "wyszkolonego" na "umiejętny" bodajże), a zielarstwo jest dalej zablokowane :/ Wie ktoś o co chodzi??
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 21.02.2006, 18:29   #12
karolina
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

simek, jak jestes takim ekspertem to mam jeszcze jedno pytanie :)
zostala mi jedna tarcza do odblokowanie 3 zadania i w łazience prefektów jak zdobędę jeszcze jedną minitarczę to dostanę wlasnie tą 1 tarcze i mam takie pytanie: czy w lazience(nie tam gdzie rury, tylko tam gdzie wanna) są jakieś minikarty, bo strzelam we wszystko i nie ma :/ jest takie cos <lol> za barierkami, ale przez nie nie moge rzucic kociolkiem
mam nadzieje, ze rozumiesz cokolwiek z tego co napisalam :P
  Odpowiedź z Cytatem
stare 21.02.2006, 20:10   #13
simek
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał lp_rulez
Ja nie wiem co zrobić, żeby odblokować "Zielarstwo" :/ Zdobyłam już 3 karty, wzrósł mi poziom umiejętności (z "wyszkolonego" na "umiejętny" bodajże), a zielarstwo jest dalej zablokowane :/ Wie ktoś o co chodzi??
Po prostu musisz znaleźć określoną liczbę tarcz Na poziomie "Łazienka prefektów", pisze, ile tarcz zostało do odblokowania kolejnego poziomu. Jeśli tam nic nie pisze, to znaczy, że ani razu nie przeszłaś Łazienki prefektów. W tym wypadku musisz przynajmniej raz przejść cały ten poziom Miłego grania!
  Odpowiedź z Cytatem
stare 21.02.2006, 20:15   #14
simek
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał karolina
simek, jak jestes takim ekspertem to mam jeszcze jedno pytanie
zostala mi jedna tarcza do odblokowanie 3 zadania i w łazience prefektów jak zdobędę jeszcze jedną minitarczę to dostanę wlasnie tą 1 tarcze i mam takie pytanie: czy w lazience(nie tam gdzie rury, tylko tam gdzie wanna) są jakieś minikarty, bo strzelam we wszystko i nie ma :/ jest takie cos <lol> za barierkami, ale przez nie nie moge rzucic kociolkiem
mam nadzieje, ze rozumiesz cokolwiek z tego co napisalam
Przepraszam, minikarty? Może raczej minitarcze? Wiesz, niebardzo rozumiem o co ci chodzi... Jeśli chodzi tylko o pytanie czy są jakieś minitarcze tam gdzie wanna, to odpowiedź jest niestety negatywna Może żeby się nie męczyć z tą łazienką, to spróbujesz znaleźć jedną tarczę na innym poziomie? Bardzo dużo jest na zielarstwie oraz w zakazanym lesie Życzę miłej zabawy z tarczami !

P.S Jeżeli chcesz dokładnie się dowiedzieć o to co pytasz, to napisz trochę jaśniej?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 21.02.2006, 22:35   #15
karolina
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał simek
Przepraszam, minikarty:O? Może raczej minitarcze? Wiesz, niebardzo rozumiem o co ci chodzi... Jeśli chodzi tylko o pytanie czy są jakieś minitarcze tam gdzie wanna, to odpowiedź jest niestety negatywna :| Może żeby się nie męczyć z tą łazienką, to spróbujesz znaleźć jedną tarczę na innym poziomie? Bardzo dużo jest na zielarstwie oraz w zakazanym lesie ;) Życzę miłej zabawy z tarczami:) !

P.S Jeżeli chcesz dokładnie się dowiedzieć o to co pytasz, to napisz trochę jaśniej?
omg, pomyliłam się :P
dzięki za odpowiedz
  Odpowiedź z Cytatem
stare 22.02.2006, 06:45   #16
simek
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Nie ma za co! Jak masz jakieś pytania i problemy to zawsze możesz na mnie liczyć
  Odpowiedź z Cytatem
stare 22.02.2006, 07:10   #17
Sesca
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Jak grac we 3 osoby?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 22.02.2006, 08:08   #18
Jeanne
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał simek
Po prostu musisz znaleźć określoną liczbę tarcz Na poziomie "Łazienka prefektów", pisze, ile tarcz zostało do odblokowania kolejnego poziomu. Jeśli tam nic nie pisze, to znaczy, że ani razu nie przeszłaś Łazienki prefektów. W tym wypadku musisz przynajmniej raz przejść cały ten poziom Miłego grania!
Aha, więc o to chodzi :] Bo właśnie w tym był problem, że tam nic nie pisało i nie wiedzialam czemu mi nie odblokowało A co do tej łazienki prefektów - to tam jak się przejdzie przez te 1. rury, potem się idzie te krany poodwracać, to jak przejść przez następe rury?? Nie ma tam nigdzie kociołka i nie wiem co robić :/
  Odpowiedź z Cytatem
stare 22.02.2006, 16:50   #19
Aweria
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

W pierwszym zadaniujak daję strzałkę w dół to Harry leci do góry, a jak daje do góry to on leci w dół. Ze skręcaniem jest normalnie...Pomóżcie, bo nie mogę tego przejść!

P.S. Mam oryginał
  Odpowiedź z Cytatem
stare 22.02.2006, 16:54   #20
simek
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Sesca: Musisz mieć klawiaturę i dodatkowe 2 gamepady aby grać w trójkę

lp_rulez: Owszem, jest tylko trzeba trochę poszukać

Aweria: Niestety, tak już jest zrobione w grze i wszyscy tak mają
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:23.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023