Wróć   TheSims.PL - Forum > Pozostałe gry > Inne gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Zobacz wyniki ankiety: Jakim grasz/łes chowańcem?
Tygrys 16 50.00%
Z któryś małp 3 9.38%
Koń 2 6.25%
Zebra 4 12.50%
Lew 3 9.38%
Zółw 0 0%
Niedzwiedź brunatny/Polarny 0 0%
Lampart 4 12.50%
Nosorożec 0 0%
Wilk 5 15.63%
Ankieta wielokrotnego wyboru Głosujących: 32. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 21.02.2005, 08:31   #11
Korinthiana
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Osioł
Yyy....B&W2 jeszcze nie ma. A topic z takim tytułem napisałem, żeby na przyszłośc było można pisac wrażenia z gry. A tak możemy podyskutować o tym co będzie w grze.
Hmm. A ja o B&W2 slyszalam jakies trzy lata temu. Moja kolezanka mowi ze ma. Juz wkoncu nie wiem!
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 21.02.2005, 09:06   #12
Osioł
 
Avatar Osioł
 
Zarejestrowany: 24.10.2004
Skąd: Legionowo
Wiek: 35
Płeć: Mężczyzna
Postów: 105
Reputacja: 11
Domyślnie

Cytat:
Napisał Błękitna Gwiazda
A te zwierzaki czy jak im tam mogą się rozmnażać??? Bo widziałam fotkę dużego i małego. I czy umierają??
Nie mogą się rozmnażać. Tylko w dodatku jest niby taka obcja, że chowaniec dostaje jajko, z którego wykluwa się mały kurczaczek. Naturalnie chowaniec sam go wychowywuje bez naszej pomocy. Umierać nie umierają, żyją nieszkończenie długo.


Cytat:
Napisał A A A
Hmm. A ja o B&W2 slyszalam jakies trzy lata temu. Moja kolezanka mowi ze ma. Juz wkoncu nie wiem!
A pokazywała Ci? Nie? Widzisz. Nie martw się, też mam takich znajomych, że na cholerę uszukują. Pamiętam jak w lutym 2003 przez premierą Vice City, to taki jeden mój kolega gadał, że ma, ale nie gra bo nie chce mu się . B&W2 jest jeszcze robiony pełną parą i jak słyszałem, to nawet chowańca tygrysa jeszcze nie zrobili, a mają zrobic.
__________________

Arthas, my son
Osioł jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 21.02.2005, 11:15   #13
Adi
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

A jka sie zaczyna od nowa gre yo trzeba przechodzic ten samouczek?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 21.02.2005, 15:21   #14
Osioł
 
Avatar Osioł
 
Zarejestrowany: 24.10.2004
Skąd: Legionowo
Wiek: 35
Płeć: Mężczyzna
Postów: 105
Reputacja: 11
Domyślnie

Aaaach, co to tej fory co podałaś, to jest koniec dodatku. W dodatku chodzi właśnie, o to, że rózne chowańce walczą o rękę Ewy. Jedynej kobiety chowaniec i właśnie jak się wygra grę dwojga zakochanych odchodzą na zawsze zostawiając nam dzieciaka. Czyli tego samego chowańca co mieliśmy, tyle tylko, że nic nie umie :/. Dla mnie kiepawy pomysł.

Adi, jeżeli masz oryginał, to tak. Można ominąć trening i odrazu wybrać chowańca i przejść do II wyspy. No podwarunkiem, że masz Oryginał i zainstalowany patch. 1.10. (najnowszy 1.20).
__________________

Arthas, my son
Osioł jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 24.02.2005, 10:50   #15
trawka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

ja gralam w b&w 1 i znudzila mi sie kiedy doszlam do czwartej wyspy. nie pamietam ile moj chowaniec mial latek.
pamietam jak kiedys sie wkurzylam i zaczelam bic mojego chowanca jak pozniej zobaczylam co zrobilam to az plakac mi sie zachcialo hehehe biedaczek caly w siniakach byl
b&w 2 juz wyszlo czy nie?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 24.02.2005, 18:31   #16
Korinthiana
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

ja slyszalam od kogos ze promiera byla juz 17 stycznie. Nie wiem ile z tego prawdy. W kozdym razie wiem ze mozna to sciagnac z neta.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 24.02.2005, 19:50   #17
Osioł
 
Avatar Osioł
 
Zarejestrowany: 24.10.2004
Skąd: Legionowo
Wiek: 35
Płeć: Mężczyzna
Postów: 105
Reputacja: 11
Domyślnie

B&W2 niema jeszcze w sprzedaży! Nie było jeszcze premiery! A data premiery jest wciąż nie wiadoma. Co do ściągnięcia, to nieźle, chyba tylko wesje bete, bo nad chowańcem tygrysem jeszcze pracują....co tam w ogóle jeszcze pracują nad grą!

Bicie chowańca...hmm....czasem tworze sobie drugiego i bije od tak sobie tego zwierza, pobiłem go, popłakał się, a to mnie rozcieczyło! Nie będziesz płakac!! Pobiłem go znów, ten na mnie warkną z ściekłością, to znów go pobiłem, bo nie będzie mi tu pyskować . A tu znowu płacze i tak nieskończenie, aż oczka zaczęły mu warjować ^^. Albo, ablo na drugiej wyspie, lubię czasem bić fajnie chowańca Khazara :]. Stoi on obok domku, a ja go podcinan, chyba wiadomo co się stało z domkiem potem :]. Karmie go dziecmi i w ogóle staram się zdemolować jego wiochę, za pomocą jego chowańca :] i co lebsze nic na mnie nie idzie, że, to ja robie . Ale bić za mocno tego jego zwierza nie można, bo rani nie jego, a mego chowańca zebre ! :[
__________________

Arthas, my son
Osioł jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 26.02.2005, 15:59   #18
Lillian
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Leoparda można mieć chyba tylko grając w necie...albo...ściągnąć sobie z neta. Co do odbierania wiosek Lethysowi można zrobić ot tak:
1.Rozwiązać zagadkę drzew (coś jak w TS:Abrakadabra zagadka nagrobków tyle że trudniejsza o wiele) dostaniesz dozownik cudu ptaków. Uczyń go na włościach Lethysa tam, gdzie siedzi najwięcej ludzi. Dostaniesz około 100 jednostek wiary.
2.Zabierz im żywność i drewno. Potem poczaruj na spichlerzu (cudy drewna i jedzenia) albo oddaj im to, co zabrałaś.
3.Nie ma to jak cud lasu . Szkoda, że stałych modłów wymaga.
A co do chowańca jeszcze, to polecam zebrę. Jest sweet xd.


A...jeszcze sobie trochę pogadam o tej grze .
Nienawidzę 3 wyspy! A że akurat gram sobie od nowa, muszę ją jakoś przeboleć ;d. Jest tylko jedna rzecz którą lubię w trzeciej wyspie : gdy zaraz po uwolnieniu mojego zwierzaczka przychodzi do moich wiosek chowaniec Lethysa...Tak mu zad kopię za to wszystko co zrobił mojej Wykopce/Kopaczowi ;d. Faanie wygląda gdy ten kretyn się pali... xd.




i jeszcze coś x>. Jak mieć nosorożca w B&W?? Jak przeglądam teraz "chowańce gdzie i jak" to nie widzę nosorożca.....

Chyba da się mieć krokodyla za chowańca w Creature Isle... bo to podobno jakiś boss tych wszystkich innych jest.
Znacie może sposób by zdobyć w jakieś 5-10 minut około 2 tysiące jednostek wiary??

Ostatnio edytowane przez Lillian : 26.02.2005 - 16:11
  Odpowiedź z Cytatem
stare 26.02.2005, 17:18   #19
Korinthiana
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

A ja wszedzie tej gry szukalam i nic! To straszne. Mialam ta gre ale mi w CDromie wybuchla! :1smutny: To jest poprostu straszne! Pytalam sie w kazdym sklepie komputerowym o B&W ale wszedzie mowia - nie ma! - to juz sie dobijajace robi!
  Odpowiedź z Cytatem
stare 27.02.2005, 14:40   #20
Osioł
 
Avatar Osioł
 
Zarejestrowany: 24.10.2004
Skąd: Legionowo
Wiek: 35
Płeć: Mężczyzna
Postów: 105
Reputacja: 11
Domyślnie

Cytat:
Napisał Błękitna Gwiazda
Ps.Jak mieć leoparda za chowańca
Nom jak Ania mówiła trzeba go ściągnąć więc masz tu link http://bw.gry-online.pl/wyw.php?ID=download. Potem na pierwszej lub czwartej wyspie znajdujesz mały domek na odludziu ze srebnym zwojem, uaktywanisz go, i możesz wybrać sobie nowe chowańce.


Cytat:
Napisał Błękitna Gwiazda
Wczoraj kupiłam tę grę. Jest super. Mam tygryska. Jestem na drugiej wyspie i ie wiem jak odebrać wioski Lethysowi.
Znam lebszy sposób . Rozbuduj swoją wiochę do wielkości takiego nowego Yorku, bo dzięki temu będziesz miała władze nad całą wyspą. Weź jakiś kamień (obojętnie jaki) i postaw go w swojej wiosce, wieśniacy zaczną się do niego modlić, a po czasie nad głazem będzie twoje logo. Ustaw ten błogosłwiony kamień w wiosce Lethysa i wiara podrośnie gdzieś około 100, potem porzucał lekko tym kamieniem (ale uważaj na domy i ludzi jak jesteś dobra), potem ustaw znów głaz swoijej wiosce i pnownie położ go do wiochy wroga, a i możesz potworzyć uczniów misjonarzy u wiosce Lethysa.


Cytat:
Napisał AinA 29
A co do chowańca jeszcze, to polecam zebrę. Jest sweet xd.
Ach...mój piękny chowaniec także jest zebrą . Jest miły i uprzejmy bardzo, zna się na cudach nawet (uczę go już robić cud ptaków), jest bardzo spasiony ^_^ i bardzo słaby podczas walki. Hehe....,ale jak walczy może szybko nabrać siły, nauczyłem go cudu wzacniania .


Cytat:
Napisał AinA 29
Nienawidzę 3 wyspy!
Mi się nawet podoba . Nie muszę się chcoiaż raz zajmować tym głąbem . Mogę zająć się wiochą i inny ważnymi sprawami, a co lebsze chowaniec ciągle rośnie :].


Cytat:
Napisał AinA 29
i jeszcze coś x>. Jak mieć nosorożca w B&W?? Jak przeglądam teraz "chowańce gdzie i jak" to nie widzę nosorożca.....
W poctawowej wersji niestety, bez odpowiedniego programu uczciwie go nie zdobędziesz. O ile słyszałem, to tylko w dodatku możesz go zdobyć uczciwie, a tak ściągnij programik KONG, który umożliwi Ci wybranie nosorożca (a co najciekawsze nawet ogra można wsiąść ). Ja programu tylko używam by sprawdzić ile mój zwierzak urósł, a tak nie bawię się nim .


Cytat:
Napisał AinA 29
Znacie może sposób by zdobyć w jakieś 5-10 minut około 2 tysiące jednostek wiary??
Porzucaj kamieniami (tylko nie rozwalaj nimi domu), drzewami, pouleczaj lud, dawaj im jedzenie, drewna za pomocą cudu, rób deszcze, itp itp. Co jakiś czas zmieniaj cudy, bo wieśniaką się nudzi jak cud się powtarza.


Cytat:
Napisał A A A
A ja wszedzie tej gry szukalam i nic! To straszne. Mialam ta gre ale mi w CDromie wybuchla! :1smutny: To jest poprostu straszne! Pytalam sie w kazdym sklepie komputerowym o B&W ale wszedzie mowia - nie ma! - to juz sie dobijajace robi!
Look here http://www.planetagier.com.pl/x_C_Sz.html ja tutaj grę zamawiałem kiedy jeszcze 50 zł była warta :].

A jeszcze jedno! Kto by chciał zagrać przez sieć w B&W? :] Ale niena wojny, tylko tak dla zabawy, by nasze zwierzaczki mogły się spotkać . Co wy nato, kto nato idzie? :]
__________________

Arthas, my son
Osioł jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:55.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023