Wróć   TheSims.PL - Forum > Pozostałe gry > Inne gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 15.06.2009, 12:48   #11
Iminashi
 
Avatar Iminashi
 
Zarejestrowany: 29.04.2007
Płeć: Kobieta
Postów: 1,045
Reputacja: 13
Domyślnie Odp: heroes

kocham trójkę, ma swój klimat.
kiedyś dostałam całą sagę i nie odchodziłam od komputera nawet na minutę ;d
__________________
누난 너무 예뻐 ( ´ ▽ ` )ノ
Iminashi jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 17.06.2009, 10:53   #12
Master of Disaster
 
Avatar Master of Disaster
 
Zarejestrowany: 08.01.2006
Skąd: Dziwnowo
Wiek: 18
Płeć: Kobieta
Postów: 1,322
Reputacja: 26
Domyślnie Odp: heroes

Miss C. - jeśli lubisz Heroes III, zalecam ci ściągnięcie dodatku In The Wake Of Gods (WOG) - musisz tylko mieć dodatki Armageddon's Blade i Shadow Of Death. Na stronie http://www.wog.acidcave.net/download.php znajdziesz pliki instalacyjne, spolszczenie, instrukcję i sporo przydatnych rad. Naprawdę polecam, ilość zmian jest ogromna! Poza tym, po zainstalowaniu tego dodatku nadal możesz grać w Shadow of Death - odpalasz po prostu grę z innej ikony.

PS. Nie chcę, żeby ten post był odebrany jako kryptoreklama - uważam tylko, że WOG to świetny dodatek i naprawdę warto się nim zainteresować, a dla fanów HOMM III - pozycja obowiązkowa
Master of Disaster jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 17.06.2009, 11:19   #13
Lawend
 
Avatar Lawend
 
Zarejestrowany: 16.12.2008
Płeć: Kobieta
Postów: 1,272
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: heroes

gram w to czasem, koleżanka mnie zaraziła.
fajne nawet. ; )
__________________
[img]http://i53.************/zluiao.png[/img]
Lawend jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 28.06.2009, 13:09   #14
Iminashi
 
Avatar Iminashi
 
Zarejestrowany: 29.04.2007
Płeć: Kobieta
Postów: 1,045
Reputacja: 13
Domyślnie Odp: heroes

Cytat:
Napisał Katherine Zobacz post
Miss C. - jeśli lubisz Heroes III, zalecam ci ściągnięcie dodatku In The Wake Of Gods (WOG) - musisz tylko mieć dodatki Armageddon's Blade i Shadow Of Death. Na stronie http://www.wog.acidcave.net/download.php znajdziesz pliki instalacyjne, spolszczenie, instrukcję i sporo przydatnych rad. Naprawdę polecam, ilość zmian jest ogromna! Poza tym, po zainstalowaniu tego dodatku nadal możesz grać w Shadow of Death - odpalasz po prostu grę z innej ikony.

PS. Nie chcę, żeby ten post był odebrany jako kryptoreklama - uważam tylko, że WOG to świetny dodatek i naprawdę warto się nim zainteresować, a dla fanów HOMM III - pozycja obowiązkowa
dzięki, to jest cudne ; )
szczególnie ucieszyłam się z nowych kompanii.
__________________
누난 너무 예뻐 ( ´ ▽ ` )ノ
Iminashi jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 28.06.2009, 22:55   #15
Osioł
 
Avatar Osioł
 
Zarejestrowany: 24.10.2004
Skąd: Legionowo
Wiek: 35
Płeć: Mężczyzna
Postów: 105
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: heroes

Heroes of Might and Magic - tak jakby jedna z tych gier, które miałem okazje pograć w dzieciństwie u znajomych (nie mając jeszcze wtedy własnego PC, bo się miało Comodore, a potem Amige). Jestem pewien, że często mnie kantowali i wykorzystywali moją naiwność, żeby jak najszybciej wygryźć dzieciaka z gry i samemu szybciej pograć. A prócz tego, gra miała sporo braków i nie wiedzieć czemu nacja ludzi była najgorsza.

Heroes of Might and Magic II - lepsza graficznie, piękna muzycznie, więcej zamków i wszystko lepiej ogarnięte niż w poprzedniej części. Chociaż ludzie nadal byli najgorszą nacją, to jakoś uwielbiałem nimi grać.

Heroes of Might and Magic III - gra ideał! Mówię poważnie i nie żartuję, gra jest wspaniała. Trójeczka ma już swoje lata, a ona w ogóle się nie zestarzała (graficznie, dźwiękowo...zresztą 2D ma właśnie swoje zalety), w dodatku nadal w nie gram. Jeszcze ten autoedytor map...właśnie dzięki niemu gra mi się nie nudzi, bo za każdym razem rozrywka wygląda zupełnie inaczej. I tak...tutaj w końcu ludzie stali się najlepszą nacją...ale nie wiedzieć czemu najbardziej polubiłem jaszczuroczłeków...a potem ten zamek, w którym są jednorożce...nigdy nazw nie jestem w stanie spamiętać ;p.

Heroes of Might and Magic IV - tragiczny spadek formy, to już nie to co trójka...ale miała swoje zalety jak chodzące jednostki bez bohatera czy w końcu dopracowanie pewnych szczegółów (jak np. zamek stał w krainie posypanym śniegiem, to w zamku też był śnieg...a nie jak w trójce, stoi śnieżny zamek w magmowej ziemi, a w królestwie nadal biały puch leży ;p). No i muzyka była naprawdę świetna (sporo kawałków w Black & White 2 można usłyszeć). Ale da się grać.

Heroes of Might and Magic V - totalne dno! Naprawdę nie wiem jak może komuś się podobać ta część i jeszcze bezczelnie porównywać ją do świętej trójki. Kał, syf, straszny grzyb! Przyjaciel zakręcił mnie na piątkę, grałem trochę u niego i jakoś tak...zapragnąłem tej gry. Tytuł został zakupiony...i po 6 godzinach miałem dość na oglądanie tego czegoś i wywaliłem z dysku. Kolejny dowód, że robienie tytułów w 3D, które przedtem były 2D jest cholernie złym pomysłem. A co mnie się konkretnie nie podoba? Kamera, durne animacje jednostek, długi loading (nawet jak ma się mocnego kompa), brak podglądu na statsy bohatera kiedy mamy wybór odnośnie podnoszenia jego umiejętności, nie klimatyczna grafika, muzyka beznadziejna, długość wykonywania tur komputera i na sam koniec...odpycha i nie wciąga. Dla mnie ta część w ogóle nie jest grywalna.
__________________

Arthas, my son
Osioł jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 30.06.2009, 07:57   #16
ZuuZaa
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: heroes

Cytat:
Napisał Osioł Zobacz post
ale nie wiedzieć czemu najbardziej polubiłem jaszczuroczłeków...a potem ten zamek, w którym są jednorożce...nigdy nazw nie jestem w stanie spamiętać ;p. .
ja tam najbardziej lubie inferno i nekropolis, a moimi uluibonymi jednostkami są lisze, czarni rycerze i ifryty ;p
  Odpowiedź z Cytatem
stare 30.06.2009, 13:04   #17
Iminashi
 
Avatar Iminashi
 
Zarejestrowany: 29.04.2007
Płeć: Kobieta
Postów: 1,045
Reputacja: 13
Domyślnie Odp: heroes

ja często gram bastionem, inferno, lochami i zamkiem, moje ulubione :}
uwielbiam czarodziejskie smoki, beholdery, arcydiabły, archanioły, złote smoki i meduzy królewskie.
zawsze kupuję meduzy, niezależnie od zamku.
__________________
누난 너무 예뻐 ( ´ ▽ ` )ノ
Iminashi jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 01.07.2009, 20:14   #18
Ametyzd
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: heroes

Zgadzam się że trójka najlepsza, reszty nie znam x>
A beholdery daj spokój zawsze jak gram to mi zabijają moich :< I złe oka i harpie, nie cierpię ich.
Za to uwielbiam diabliki, wiem że są słabe i w ogóle, ale takie przesłodziaśne, jak podskakują <3
W ogóle muszę się rozejrzeć czy ja to mam, bo ostatnio udawało mi się grać tylko jak przyjeżdżałam do dziadków, to wychodzi raz na rok/pół roku i grać mogę z parę dni xd Łatwiej i szybciej idzie gra Disciples II.
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:07.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023