Wróć   TheSims.PL - Forum > Dodatki z sieci > The Sims 2: Ooo... Muszę to mieć!
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 25.08.2005, 16:48   #11
patrysiaz1992
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Snake Eye
Nie trzeba
Jezeli siezarejestrujesz - bedziesz mogła ogladac foty pobieranych obiektów.niach niach niach muciaciacicacia
Jak wchodzę na tą stronę to jest tabela i pisze: This server is usable by MTS2 staff members only. To attempt a login click here. Jestem zalogowana i z resztą nie znam angola. Pomoże ktoś? Może to z resztą problemy z serwerem, spróbuję potem wejść...

Ostatnio edytowane przez patrysiaz1992 : 25.08.2005 - 16:51
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 25.08.2005, 17:07   #12
Ellien
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Nie ma za co Znalazłam ten link na stronie z sukniami ślubnymi

Cytat:
Napisał patrysiaz1992
Jak wchodzę na tą stronę to jest tabela i pisze: This server is usable by MTS2 staff members only. To attempt a login click here. Jestem zalogowana i z resztą nie znam angola. Pomoże ktoś? Może to z resztą problemy z serwerem, spróbuję potem wejść...
Całe modthesims2.com nie działa :\ Z tego co zrozumiałam narazie strona jest dostępna tylko dla adminów :wacko: Mam nadzieję że niedługo wróci wszystko do normy...
EDIT: Co dziwne, strona http://www.modthesims2.com mi nie działa, a http://modthesims2.com działa Dziwne

Ostatnio edytowane przez Ellien : 25.08.2005 - 17:11
  Odpowiedź z Cytatem
stare 25.08.2005, 17:41   #13
Kladź
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

z tego co zrozumiałam to że jest kompatybilny.....bez słownika to wiesz
  Odpowiedź z Cytatem
stare 25.08.2005, 17:49   #14
patrysiaz1992
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Dobra, w każdym razie modthesims juz działa... pobrałam i zaraz looknę czy to działa . Jak co to dam znać
EDIT: hack działa bezproblemowo! Koffam was ludzie

Dałam dla eksperymentu tą parkę no i... biorą ślub w ubrankach wizytowych
:ty:
A i jeszcze jedno... please, zajrzyjcie TU!!!!!!

Ostatnio edytowane przez patrysiaz1992 : 25.08.2005 - 18:05
  Odpowiedź z Cytatem
stare 25.08.2005, 20:21   #15
patrysiaz1992
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Emma Levis
No, nareszcie koniec z tą jedną głupią suknią ślubną! Cale szczeście że hack działa Zaraz wypróbuje go na moich simach
patrysiaz1992 - gdybym nie zobaczyła twojego tematu, nie zaczęłabym poszukiwań takiego hacka Tak więc tobie też thx i za przetestowanie
Spoko . Widzę, że nie tylko mnie denerwowały te przestarzałe kreacje ślubne... i dobrze, że założyłam ten temat... Hacki zawsze testuję, bo jeszcze na żadnym się nie sparzyłam (jesli wiecie o co mi chodzi). Wszystkie działały zawsze śpiewająco.
Pozdróffki :*
  Odpowiedź z Cytatem
stare 07.10.2005, 16:55   #16
diepka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

sory, ale na tej stronce chyba zniknął link do tego hacka...nie ma go tam...b. proszę o pomoc
może ja jestem na podziw ślepa ;(

Ostatnio edytowane przez diepka : 07.10.2005 - 16:57 Powód: :D
  Odpowiedź z Cytatem
stare 07.10.2005, 17:11   #17
patrysiaz1992
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie :|

Tak... to dość dziwne, ale adres tego hacka zniknął ze stronki!. Ufff, jakie szczęście, że porobiłam kopie zapasowe przed reinstalem... Diepka, jeśli chcesz, to mogę spróbować władować ten haczek na konto i może coś da radę zdziałać bez modthesims2?
EDIT: Diepka, spróbuj pobrać ten hack stąd: >klik< i od razu please, powiedz, czy stronka działa, bo wiem jak to bywa z interią

Ostatnio edytowane przez patrysiaz1992 : 07.10.2005 - 17:17
  Odpowiedź z Cytatem
stare 07.10.2005, 17:29   #18
diepka
Guest
 
Postów: n/a
ThumbsUp

Cytat:
Napisał patrysiaz1992
Tak... to dość dziwne, ale adres tego hacka zniknął ze stronki!. Ufff, jakie szczęście, że porobiłam kopie zapasowe przed reinstalem... Diepka, jeśli chcesz, to mogę spróbować władować ten haczek na konto i może coś da radę zdziałać bez modthesims2?
EDIT: Diepka, spróbuj pobrać ten hack stąd: >klik< i od razu please, powiedz, czy stronka działa, bo wiem jak to bywa z interią

thx...wielkie dzięki. działa. dziękuje za pomoc :*
  Odpowiedź z Cytatem
stare 12.12.2005, 19:20   #19
martencja
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Yeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!

dzieki, dzięki, dzięki - i jeszcze raz dzięki!!! nareszcie ktoś pomyślał, żeby wrzucic to na swój serwerek... życie mi uratowałaś!!!!!!!! I LOVE YOU
:thx: :ty: :thumb:
  Odpowiedź z Cytatem
stare 13.12.2005, 14:15   #20
patrysiaz1992
Guest
 
Postów: n/a
Excl

Hehe, jakie wyznania. W końcu serwerek jest po to, by go używać. A skoro modthesims2 szwankuje dość często postanowiłam władować na swoje konto. Cóż, ostatnio i tak przez ten hack miewam problemy, daltego go wywaliłam...
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 3 (0 użytkownik(ów) i 3 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:06.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023