Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 1 > The Sims 1: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 24.03.2004, 10:21   #131
Alicja Z.
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

No weic tak ciąg dlaszy historii na temat dzieci simki:
Barman sie nad dziecmi znęcał, nie dawał im jeść, nie czyscił ubran, nie posyła do szkoły. W końcu dzieci zaczeły popada w nieodpowiednie towarzystwo... starszy syn simki maił najgorzej gdyz baran nie chciał go nawet do domu wpuścic i krzyczał : Nie ja jestem twoim ojcem!!Idz stąd gówniażu!!!!!!!!!! W końcu dziecko nie wytrzymało i ......................(CDN)
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 27.03.2004, 16:21   #132
likagirl
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Fajne są te wasze opowiastki.A teraz ja zapraszam na moją.

"Takie jest życie" odc 1

Niedawno do Simcity przeprowadziła się Sara Blyte (czyt. Blajt).Sara wcześniej mieszkała z rodzicami ale w koncu ma 18 lat a rodzice ją rozpieszczali.Sara więc postanowiła się wyprowadzić , w końcu nikt z jej znajomych nie mieszka z rodzicami.Sara właśnie stała przed blokiem w Simcity gdzie kupiła mieszkanie gdy usłyszała głos Kasi-SARA!-Oczywiście Sara się odwróciła i ujrzała swoją przyjaciółkę-CZEŚĆ KASIA, NIEWIEDZIAŁAM ŻE PRZYJDZIESZ.ZMIENIŁAŚ PLANY?-odpowiedziała.
-PRZECIEŻ NIE MOGŁAM POZWOLIĆ ŻEBYŚ SAMA PRZEKROCZYŁA PRÓG NASZEGO NOWEGO MIESZKANIA, HAHA-i zaczeła się śmiać.Tak więc Sara i Kasia weszły do środka.Nie było tam windy a blok miał tylko 5 pięter.Musiały iść po schodach aż na 5 piętro,a po drodze napotkały dziwną kobiete a właściwie staruszkę.Nazywała się ona Stefania Burczyńska, mieszkała na 3 piętrze.Ubrana była w czarna chustę na glowie,czerwoną spódnicę,biały zszarzały sweter i miała długi sterczący nos który zakrywały jej długie siwe włosy.Sara dobrze się jej przyjrzała.Już były na 4 piętrze gdy ktoś położył ręke na ramieniu Sary -AAAAA!-krzykneła Sara i ........

CDN
  Odpowiedź z Cytatem
stare 28.03.2004, 15:22   #133
likagirl
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Kontynujcie opowiadanka
Zwłaszcza podoba mi się od Sapera_x ,pospiesz sie z kolejnym odcinkiem
  Odpowiedź z Cytatem
stare 28.03.2004, 17:24   #134
Czajniczek
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Alicja napisz please jeszcze choć jeden odcinek. W twoją się najbardziej wciągnęłam.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 28.03.2004, 19:33   #135
psiulka
 
Avatar psiulka
 
Zarejestrowany: 14.11.2003
Skąd: Rzeszów
Wiek: 31
Płeć: Kobieta
Postów: 199
Reputacja: 10
Domyślnie

Cytat:
Originally posted by Polly@Mar 28 2004, 06:24 PM
Alicja napisz please jeszcze choć jeden odcinek. W twoją się najbardziej wciągnęłam.
Ja też na nie czekam
psiulka jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 29.03.2004, 10:02   #136
likagirl
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Originally posted by likagirl@Mar 27 2004, 06:21 PM

"Takie jest życie" odc 1

Niedawno do Simcity przeprowadziła się Sara Blyte (czyt. Blajt).Sara wcześniej mieszkała z rodzicami ale w koncu ma 18 lat a rodzice ją rozpieszczali.Sara więc postanowiła się wyprowadzić , w końcu nikt z jej znajomych nie mieszka z rodzicami.Sara właśnie stała przed blokiem w Simcity gdzie kupiła mieszkanie gdy usłyszała głos Kasi-SARA!-Oczywiście Sara się odwróciła i ujrzała swoją przyjaciółkę-CZEŚĆ KASIA, NIEWIEDZIAŁAM ŻE PRZYJDZIESZ.ZMIENIŁAŚ PLANY?-odpowiedziała.
-PRZECIEŻ NIE MOGŁAM POZWOLIĆ ŻEBYŚ SAMA PRZEKROCZYŁA PRÓG NASZEGO NOWEGO MIESZKANIA, HAHA-i zaczeła się śmiać.Tak więc Sara i Kasia weszły do środka.Nie było tam windy a blok miał tylko 5 pięter.Musiały iść po schodach aż na 5 piętro,a po drodze napotkały dziwną kobiete a właściwie staruszkę.Nazywała się ona Stefania Burczyńska, mieszkała na 3 piętrze.Ubrana była w czarna chustę na glowie,czerwoną spódnicę,biały zszarzały sweter i miała długi sterczący nos który zakrywały jej długie siwe włosy.Sara dobrze się jej  przyjrzała.Już były na 4 piętrze gdy ktoś położył ręke na ramieniu Sary -AAAAA!-krzykneła Sara i ........

CDN
odcinek 2
......i odwróciła się szarpiąc za rękaw Kasię.Obie zobaczyły przystojnego męrzczyzne, ciemnie krótkie włosy,szare oczy,wysoki.
-Dzieńdobry, nazywam się Marek Wans. Przepraszam jesli panią przestraszyłem
-Dzieńdobry, nie...nic...-nie umiała zabardzo się wysłowić-nic nie szkodzi
-A pan tu mieszka?-zapytała się Kasia
-Tak, na 4 piętrze-odpowiedział-a ja was tu nigdy nie widziałem
-To dlatego że my się dzisiaj wprowadzamy, chyba nie będziemy panu przeszkadzać-powiedziala Sara
-Oczywiście ze nie, ale przejdźmy sobie na ty
-O przepraszamy bardzo, nie przedstawiłyśmy się-Powiedziała Sara za obydwie-ja nazywam się Sara Blyte a to moja przyjaciółka Katarzyna Tasmon
-Ale proszę do mnie mówić Kasia-wtrąciła się
-No dobrze ale ja muszę już iść-Powiedział Marek i szybko zszedł ze schodów a na koniec pomachał im ręką
-Do zobaczenia-powiedziały razem dziewczyny i mu odmachały
Właśnie weszły na 5 pietro, już stały na przeciw drzwi do nowego mieszkania ale wtedy okazało się.........

CDN
  Odpowiedź z Cytatem
stare 30.03.2004, 13:14   #137
Saper_X
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Świetna historia likagirl!
A ja kontynuuję swoją, sorry, że tak długo:

W poprzednim odcinku:
Po Melisę i Michaela przyjeżdża pan Hatson.
W drodze do studia filmowego Melisa jest bardzo zdenerwowana,
zaś Michael wprost przeciwnie.

"Prwadziwa Sztuka Kreatywności"

- Już się zbliżamy do studia. – powiedział pan Hatson.
- Świetnie. – odpowiedział Michael.
Melisa nadal milczała, kompletnie nie wiedziała co powinna zrobić.
Wkrótce potem dojechali do studia.
- Jesteśmy na miejscu – powiedział kierowca. Następnie wyszedł i otworzył drzwi tak, aby Melisa i Michael mogli wyjść.
Melisa strasznie się bała. Michael poprowadził ją do studia.
- Witam pana Panie Marton! – powiedział uprzejmie jeden z członków ekipy kręcącej serial.
- Witam również Młodą Damę.
- Dzień dobry... – odrzekła Melisa chwiejnym głosem, nadal była roztrzęsiona.
Po chwili cała ekipa przywitała się z Michaelem, więc przyszła pora na przedstawienie Melisy.
- Przedstawiam Wam moją utalentowaną siostrę Melisę, która od dzisiaj będzie grać główną rolę w naszym filmie – Sztuka Kreatywności! – powiedział głośno chłopak. Melisa zarumieniła się, w końcu nie miała pojęcia, że zagra główną rolę.
Wszyscy zaczęli bić brawo. Michael zaprowadził Melisę do jej pokoju i podał jej scenariusz, aby mogła się z nim jak najszybciej zapoznać.
Dziewczyna miała grać Amelię Norells – córkę biznesmena Johna Norellsa, który ginie w tajemniczych okolicznościach. Amelia przejmuje po nim cały jego dorobek, łącznie z jego firmą handlową. Jej głównym wrogiem staje się doradca Johna -Wiliam Buff który sam chce zgarnąć firmę. Dobrze wie, że jak Melisa zginie to firma będzie należeć do niego. Niestety, syn Wiliama – David zakochuje się w Amelii, a ona w nim.
Po przeczytaniu całej fabuły popatrzyła na Michaela, a on wyszedł i zostawił ją samą. Czyżby? O nie, chłopak stanął za drzwiami (schował się) wraz z resztą ekipy. Melisa zaczęła czytać poszczególne kwestie, aby „sprawdzić się w tej branży”. Cała ekipa była zachwycona jej głosem i akcentem.

Co będzie dalej i co takiego czeka Melisę?
Tego dowiecie się w kolejnym odcinku Prawdziwej Sztuki Kreatywności!

I jak? Podoba sie Wam?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 30.03.2004, 14:02   #138
Alicja Z.
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

już już pisze..
a wieć dziecko simki (konkretnie chłopak ) nie wytrzymał i targną sie w łazieńce.... Znaleziono go tak krwawiacego a barmanowi odebrano prawa rodzicielke.. chłopiec pojechł do specjalnej szkoły......(CDN)
  Odpowiedź z Cytatem
stare 30.03.2004, 14:32   #139
psiulka
 
Avatar psiulka
 
Zarejestrowany: 14.11.2003
Skąd: Rzeszów
Wiek: 31
Płeć: Kobieta
Postów: 199
Reputacja: 10
Domyślnie

Super.Skąd Ty to wszystko bierzesz??
psiulka jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 30.03.2004, 15:42   #140
Alicja Z.
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

heheh z głowy.. jakos tak lubie opisywac ludzkie życie (a raczej simowe) poprostu dostaje natchnienie i już.....
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 7 (0 użytkownik(ów) i 7 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:33.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023