Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 1 > The Sims 1: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 13.03.2004, 15:44   #111
Czajniczek
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Alu Z. to 15 minut za długo trwa! Proszę napisz!
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 14.03.2004, 07:53   #112
dona
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Dona, przyznam, że zapowiada się ciekawie ta twoja kolejna telenowela.
Jedna mała sugestia: Pisze się rock'owa, bo jest rock, a nie roc...
Heh... Nagle wszyscy piszą o zabójczyniach... 
SORRY !!! za błąd ale,ja nie umiem pisac tak poprawnie bo szybko pisze i nie zwracam uwagi na kropi przecinki itp.
"NOC SZATANSKIEJ GWIAZDY"
Pomyslała i stwierdziła ze zrobi impreze na ,którą ją zaprosi.To był doskonały plan i znów była usmiechnięta i dumna z w ogóle siebie.
Wiec zaprosiła swoich przyjaciół czyli samych jej kochanków i gwiazdy itp. ,wiec jej siostra pojechała sobie kupic jakis struj na impreza a ta tym czasem kazała wysprzątac swoją komurkę gdzie trzymała tam swoje ojczula.wszyscy byli ładnie udrani i tyle i nagle zjawiła sie CHRISTINA AGUILERA ,Kasalia była zachwycona tą obecnoscią i postanowiła dla niej zaspiewac.Christina była po wrazeniem.Kasalia zeszła ze sceny i przeprosiła Christine, ze musi isc do toalety.A nie poszła do toalety tylko.............. . (......).
KONIEC od.2.

podoba wam sie ????.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 14.03.2004, 11:34   #113
sora
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

[SIZE=14][COLOR=blue]Odcinek pierwszy[SIZE=1]
Michał był biedakiem. Zarabiał na sprzedawaniu małych pocztówek. Mieszkał sam. Kiedyś poszedł na piechotę do centrum. Nie miał przyjaciół, ale zapoznał się z Ewą. Rozmawiali, i wtedysię w sobie zakochali. Gdy się całowali wszedł do baru mąż Ewy, był bokserem. Chodził na siłownię i gdy to wszystko zauważył, wyrzucił Ewę z domu. Lecz Michał nie wiedział, że ona go ne kocha, tylko lubi.Wtedy, gdy była w barze, podszedł do niej Adam, był to przystojny i młody mężczyzna. Zaprosił ją do siebiei długo rozmawiali, tym razem oni we dwoje się w sobie zakochali. Ewa zadzwoniła i zaprosiła Michała do Adama. Gdy tam był, pomyślał że to jakaś impreza, ale tak nie było. Zobaczył ich w pięknych strojach, a kiedy usłyszał słowa ,,Ogłaszam was mężem i żoną" ze złością wyszedł. Po pewnym czasie Adam zmarł na raka, a Ewa została sama............
  Odpowiedź z Cytatem
stare 14.03.2004, 12:06   #114
Alicja Z.
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

no wiec tak moje simka wczesnym rankiem wyjechała do sadu zostawiładzieci siostrze.Małego chłopczyka ( z małżeństwa) i malutka dziewcznynke (z barmanem).Po kilku minutach zadzwonił telefon do siostry simki....
Simk zgineła w wypadku samochodowym....................KONIEC
(jeśli chcecie wiedziec jak potoczą sie losy dzieci, z kim zostaną zmówcie kolejne odcinki musi je chceć najmniej 3 osoby.)
  Odpowiedź z Cytatem
stare 14.03.2004, 12:52   #115
Nai
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ja tam BARDZO chcęsię dowiedzieć co tam będzie dalej z tymi dziećmi twojej simki
  Odpowiedź z Cytatem
stare 14.03.2004, 14:56   #116
Saper_X
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Tak Alu, kontynuuj tą historię.
Sora i Dona, Wy też piszcie dalej.

Ciekawe kidy ja napiszę CD?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 14.03.2004, 15:01   #117
MaRtAaA
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ala pisz pisz fajnie wymyslasz... pisarka w przyszłości zostaniesz
  Odpowiedź z Cytatem
stare 14.03.2004, 16:22   #118
sora
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Naprawdę Saper X? Ok. To zaczynamy. Odcinek drugi.
Ewa była sama, bo Adam wyjechał na wycieczkę w klubie, a potem zadzwonił telefon i Maria powiedziała że Adam nie żyje. Była taka smutna, że nie chodziła do pracy i ją wyrzucono. Aż zaczęła karierę modelki. Poszła do Michała. Chciała przeprosić, ale on jej nie wpuścił. Później poszła po radę do przyjaciółki, a wtedy zobaczyła Marię i Adama w łóżku. Poleciała do nowego domu. Później pomyślała: Michał był taki fajny, kocham go, może wezmę z nim ślub? Poszła, a on tym razem ją wpuścił. Wzięli ślub i mieli 2 córki i synka. Ewa miała wiele fanów, wśród nich przystojny blondyn. Ewa znowu się zakochała, a potem pomyślała: Michała poślubiłam bo nie miałam męża, a on mnie kocha i ja go. Wzięła córki. Nie stety, nikt nie chciał synka, i wzięli go do domu dziecka. Michał znowu był biednym samotnym mężczyzną....................
  Odpowiedź z Cytatem
stare 14.03.2004, 17:28   #119
psiulka
 
Avatar psiulka
 
Zarejestrowany: 14.11.2003
Skąd: Rzeszów
Wiek: 31
Płeć: Kobieta
Postów: 199
Reputacja: 10
Domyślnie

Cytat:
Originally posted by Alicja Z.@Mar 14 2004, 02:06 PM
no wiec tak moje simka wczesnym rankiem wyjechała do sadu zostawiładzieci siostrze.Małego chłopczyka ( z małżeństwa) i malutka dziewcznynke (z barmanem).Po kilku minutach zadzwonił telefon do siostry simki....
Simk zgineła w wypadku samochodowym....................KONIEC
(jeśli chcecie wiedziec jak potoczą sie losy dzieci, z kim zostaną zmówcie kolejne odcinki musi je chceć najmniej 3 osoby.)
Trzy osoby już się zgodziły.Ja jestem czwarta
psiulka jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 15.03.2004, 12:08   #120
Saper_X
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

No to teraz ja się pytam czy mam pisać dalej?
Muszą być przynajmniej 3 osoby chętne do czytania!

Prawdziwa Sztuka Kreatywności - POWTÓRKA:

Cytat:
ODCINEK 1:
Pewna dziewczyna o imieniu Melisa Marton mieszkała w małym domu ze swoim bratem Michaelem. Oboje nie znali swoich rodziców, wychowywali się w domu dziecka.
Michael poszedł na studia aktorskie i okazało się, że chłopak ma prawdziwy talent. Melisa chcąc pomóc mu awansować ćwiczyła razem z nim poszczególne sceny. Czasem nawet szyła dla niego kostiumy. Ona również miała talent aktorski, ale nikt tego nie zauważał, ponieważ dziewczyna była bardzo nieśmiała. Chłopak grał jedną z głównych ról w filmie „Sztuka Kreatywności” opowiadającym o modelkach, aktorach i biznesmenach.
Zaledwie po nakręceniu 84 odcinków, reżyser zrezygnował z dalszego kręcenia, a ponieważ film był bardzo popularny, zaczęto szukać kogoś kto byłby zdolny go zastąpić. Wybór padł właśnie na Michaela. I tak zaczyna się cała historia.

ODCINEK 2:
Kilka dni później Michael wrócił z pracy i powiedział do Melisy:
- Cieszę się z tej nowej posady i dziękuję Ci za wszystko co dla mnie zrobiłaś.
- Nie przesadzaj. Przecież wiesz, że zawsze chętnie Ci pomogę – Odparła Melisa.
- Mam dla Ciebie niespodziankę. – Powiedział Michael. Melisa nie odpowiedziała.
- Chciałbym, żebyś zagrała w filmie, który reżyseruję.
- Rety! Chyba nie mówisz poważnie! Przecież ja się nie nadaję. – Odpowiedziała zaskoczona Melisa.
- Ależ oczywiście, że się nadajesz. To właśnie dzięki Tobie jestem kim jestem.
Teraz przyszła pora na rozpoczęcie twojej kariery. Tylko nie mów że NIE.
- Przecież wiesz, że ja nigdy bym Ci nie odmówiła.
- Nasz samochód przyjeżdża jutro o godzinie 8:00, więc musimy wcześnie wstać.
Z przyjemnością zapoznam Cię z ekipą. Na pewno ich polubisz, oni Ciebie też.
Zrobiło się późno. Melisa i Michael poszli spać nie jedząc nawet kolacji. Dziewczyna była tak przejęta, że nie mogła spać, zaś jej brat spał jak suseł. Wkrótce zadzwonił budzik, wstali dokładnie o godzinie 6:00. Chłopak był wypoczęty, Melisa zmęczona i nadal niepewna...

ODCINEK 3:
Melisa szybko przygotowała śniadanie – kanapki z masłem orzechowym.
W końcu położyła je na stole. Jej brat od razu wziął się za jedzenie. Melisa jednak nie jadła. Wtedy Michael zapytał:
- Melisa, dlaczego nie jesz śniadania?
- Jakoś nie jestem głodna... – odpowiedziała dziewczyna. Była bardzo przejęta swoją "karierą", bała się, że inni pracownicy jej nie zaakceptują.
- Jak to nie jesteś głodna, to twoje ulubione kanapki!? – ponownie zapytał Michael.
W końcu Melisa wzięła kanapkę do ust i poszła do kuchni zrobić herbatę.
Właśnie podawała ją do stolika kiedy nagle rozległ się dźwięk klaksonu samochodowego. Oboje szybko wypili herbatę i pobiegli do samochodu.
- Witam panie Marton. Widzę, że zabrał pan kogoś ze sobą. Witam panią. – uprzejmie powiedział kierowca.
- Dzień dobry panie Hatson. – odpowiedział Michael. Melisa nic nie powiedziała.
W końcu ruszyli. Melisa była rozdygotana, zupełnie nie wiedziała jak ma się zachować. Miała nadzieję, że Michael jej wszystko wytłumaczy, podczas gdy on siedział sobie spokojnie.
Właściwie to nigdy nie przepadałem za telenowelami,
ale te tutaj są wyjątkowe! Sora pisz dalej. Heh... Ja mam na imię Michał. :lol:
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:29.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023