Wróć   TheSims.PL - Forum > Pozostałe gry > Inne gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 28.12.2004, 12:33   #11
▫Molly▫
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Wrms3D. Spoko gra, ale nie przewyzsza simsów. Kiedy w nia grałam szybko znudziły mi się kolejne bitwy i coraz częściej sięgałam po płyty z innymi grami. Jeśli jestś nudziażem to spodoba ci się ta gra.
-------------------------------------------------------------------------------------------
L . O . V . E . ** L . O . V . E . ** L . O . V . E . ** L . O . V . E . ** L . O . V . E . ** L . O . V . E . ** L . O . V . E . **
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 28.12.2004, 16:23   #12
milirodeo
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

ta gra bardzo mi siępodoba
  Odpowiedź z Cytatem
stare 29.12.2004, 21:56   #13
Osioł
 
Avatar Osioł
 
Zarejestrowany: 24.10.2004
Skąd: Legionowo
Wiek: 35
Płeć: Mężczyzna
Postów: 105
Reputacja: 11
Domyślnie

Cytat:
Napisał Nina2
Jeśli jestś nudziażem to spodoba ci się ta gra.
Hmm...wiesz większość gier się nudzi i o Sims moge powiedzieć to samo. Gra się nudzi po czasie. A wormsy mam dopiero 5 dni i jak narazie, wciąż coś mi mówi bym włożył CD i przeszedł kolejną misję w grze :>. Mam nadzieje, że można zdobyć wygrać tam za misję Betonowego Osła, bo ta broń jest super! (chodzi mi o to czy bede mógł ją ustawić, żeby mieć odrazu ją przy sobie i na dodatek nieskończenie ).
__________________

Arthas, my son
Osioł jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 30.12.2004, 07:33   #14
Fayy
Guest
 
Postów: n/a
Question

A jak myślicie Worms 3D jest warte zakupu bo tak się zastanawiam...
  Odpowiedź z Cytatem
stare 30.12.2004, 09:01   #15
Osioł
 
Avatar Osioł
 
Zarejestrowany: 24.10.2004
Skąd: Legionowo
Wiek: 35
Płeć: Mężczyzna
Postów: 105
Reputacja: 11
Domyślnie

Ja uważam, że jest wart! Skoro mnie tak wciąga, to Ciebie także może wciągnąć .
__________________

Arthas, my son
Osioł jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 30.12.2004, 10:58   #16
Worms
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

[QUOTE=Osioł]To jest fajna gierka! Wciąga bardzo i się ciesze, że jest w 3D . Początki są w niej najtrudnijesze, bo sterowanie i ta latająca kamera są trochę nie wygodne, ale to kwestia przyzwyczajenia. Moją Mafią (hehe....team mój zwie się Mafia Osła ) doszedłem do misji "Lodówka" i za cholerę nie mogę jej przejść . Może ktoś mi doradzić? Bo buduje tam most do lodówki i, albo wpadne do wody, albo ten brudas mnie zestrzeli .

Wracając do gry to mam dwie ulubione bronie jak narazie . Pierwszą to....Betonowy Osioł . Jak go miałem w starszych wersjach worms to nazywałem go Świętym Osłem . Bo jaj zrzuca się go to słuchać śpiew "Aleluja". A drugą jest strzelba . Już nie raz mój worm Osioł został najlebszym snajperem w rundzie


Hej! Ja też mam problemy z przejściem 5 misji (tej z lodówką). Daj znać jeśli już wiesz jak poradzić sobie z tą misją. Apropos Worms 3D: są świetne!!!
  Odpowiedź z Cytatem
stare 30.12.2004, 12:49   #17
Osioł
 
Avatar Osioł
 
Zarejestrowany: 24.10.2004
Skąd: Legionowo
Wiek: 35
Płeć: Mężczyzna
Postów: 105
Reputacja: 11
Domyślnie

Ta wreście udało mi się Lodówke przejść. Ja zrobiłem tak, że kampowałem się za przeszkodami, by mnie nie trafił Uzi lub granatem, a potem przy wysepce gdzie można znaleść to kładziemy właśnie ten most tak bysmy mogli przejść na wyspe z lodówką. Oczywiście podest powiększamy (Enter`em). No a reszta powinna łatwo pójść, wystarczy kablem przejśc do wyłącznika, no oczywiście jak czasu zabraknie to zamrażamy się.
__________________

Arthas, my son
Osioł jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 31.12.2004, 08:55   #18
Worms
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Dzięki Osioł! Wiesz, że nie wiedziałem jak zwiększyć podest pomimo tego,że Worms 3D mam tyle samo dni co ty (przynajmniej się czegoś przez to nauczyłem)!!!
  Odpowiedź z Cytatem
stare 01.04.2006, 16:09   #19
marcinek6000
Guest
 
Postów: n/a
Question

Jestem już dosć daleko w Wormsach 3D ale mam misje gdzie trzeba podłączć monitor za pomocą min nie wiem jak wycelować miną żeby położyć ją dokładnie w tym miejscu co trzeba. Może mi ktoś poradzić?
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 04:36.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023