Wróć   TheSims.PL - Forum > Dodatki z sieci > The Sims 2: Ooo... Muszę to mieć!
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 04.12.2005, 12:08   #41
kartofelq
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Dominika300
Ale mam jeszcze jedno pytanko. Jak ściągnąć te domy? Na pewno było już takie pytanie, ale nie mogłam znaleźć.
Które "te"? Na modthesims, trzeba zjechać trochę w dół i kliknąć na napis w okienku "Download". Na innych stronach podobie, szukaj napisu "Download". Gdy już ściągniesz i wypakujesz domy wrzuć je do Moje dokumenty>EA Games>The Sims 2>Downloads.

Co do domów to dużo jest ich właśnie na modthesims2.com - wystarczy w wyszukiwarce wpisać house.

Ostatnio edytowane przez kartofelq : 04.12.2005 - 12:10
 

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 04.12.2005, 16:03   #42
Dominika300
Guest
 
Postów: n/a
Sad

Cytat:
Które "te"? Na modthesims, trzeba zjechać trochę w dół i kliknąć na napis w okienku "Download". Na innych stronach podobie, szukaj napisu "Download". Gdy już ściągniesz i wypakujesz domy wrzuć je do Moje dokumenty>EA Games>The Sims 2>Downloads.
Dzięki Weronika. Ale jeżeli ja nie mam takiego katalogu?? To co mam zrobić??

I jeszcze coś. To wogóle nie jest do tego tematu, ale potrzebna mi szybka pomoc. Jak wgrywa się dodatki do TS2?? Bo ja mam NS i NŻ ale nie mogę tego wgarć. Dochodzę tylko do " włóż 4 płyte ...." i jak wkładam to wyinstalowuje się. Samo. Poradzcie mi coś bo zwariuję. Plisssssss ;( :nugged:

P.S.
A i przypomniało mi się. Ja na tym forum jestem dopiero od 2 dni i jeszcze się w tym nie łapię. Jak robicie te obrazki przy swoich wiadomościach?? :blush:

Ostatnio edytowane przez Dominika300 : 04.12.2005 - 16:28
 
stare 04.12.2005, 18:01   #43
Ona:)
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Musisz ściągnąć jakiś obiekt, a potem przenieś go do The SIMS i jak to przeniesiesz powinien pojawić Ci sie download. I wtedy bedziesz mogła wgrywać reszte. Ale przenieś to do tego ogólnego the sims nie do music czy coś takiego. Ja też tak miałam zrobiłam tak i sie pojawił ten katalog.

__________________

 
stare 22.12.2005, 15:34   #44
Koniczynka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie dom

poszukuje przytulnej rezydencji - pietrowej czy dwu, z kwiatami i o eee duzej przestrzeni spodobala mi sie ta pierwsza rezydencja z tej strony: http://www.xmsims.com/ ale ona ma jednak za duzo przestrzeni prosze o cos w umiarem i w takim stylu jak wlasnie ta pierwsza rezydencja, 4 (tylko bez jeziora bo mi nie dziala ) i 5 tylko o wiekszej wielkosci dziekuje za pomoc :*
ps. mam jedynie zwykle the sims2
 
stare 23.12.2005, 17:49   #45
saya
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Przejrzyj dział Domy The Sims 2 i może znajdziesz coś, co Ci się spodoba. Jeżeli przy danym domku nie będzie linka do ściągnięcia, napisz do autora PMa, a może zamieści dom na jakimś serwerze, albo Ci go prześle.[/N]
 
stare 23.12.2005, 18:49   #46
kartofelq
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Skorzystaj z wyszukiwarki. Wystarczy wpisać "domy".
Polecam też www.modthesims2.com/download.php - wyszukiwarka oraz "Lots & Housing".
 
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum

Podobne wątki
Temat Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
Dom w Abrakadabrowie endeo The Sims 1: Uwagi na temat gry 14 15.12.2004 13:06
Wasz dom marzeń. Lori The Sims 1: Zdjęcia z gry 273 15.08.2004 02:28
gwiazda i dom sim-laska The Sims 1: Rozszerzenia 5 18.09.2003 19:17


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:44.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023