Wróć   TheSims.PL - Forum > Dodatki z sieci > The Sims 2: Ooo... Muszę to mieć!
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 29.10.2005, 09:05   #1
Omen
Guest
 
Postów: n/a
Question Stare domy, wampiry itp itd

Pilnie poszukuje starych, spruchniałych domów. Najlepiej jakieś stare (ktore wyglądają jak zniszczone) deski, okna zabite deskami, okna z wyrwanymi okiennicami tzn. że zwisają na jednym haczyku (wiecie o co chodzi co nie?), starej równie zniszczone studnie, nagrobków (najlepiej takich kżyrzy albo gargulców), drabiny, trumny (ale nie takiej jak jest w nocnym życiu tylko takiej najlepiej opartej na skrzynkach), skrzynki drewniane, komody, świeczniki, długie zakręcane schody (zniszczone oczywiście), jakiejś starej zniszczonej łazienki, zniszczonej kuchni, starych (tych małych) schodów, pomniki upadłego anioła (takiego jak na tym zdjęciu, albo podobnego) http://www.nightwish.com/pics/once-usa.jpg , pajęczyn, starego kominka, starego dachu, jakieś tekstury trawy, ubrań dla wampirów (kobiet i mężczyzn), starych wiatraków, i ostatnie bardzo ważne: DZIAŁKI takiej że z jednej strony będzie ciemna trawa, itp, przechodzi się przez mostek i będzie normalne sim city, (wiecie o co chodzi?)
Proszę o szybką odpowiedź z góry dzięki!!
Ps:. Ten temat nie będzie zamknięty to jeśli ktoś coś znajdzie a inna osoba już o tym napisze to niech poprostu niezwraca na to uwagi bo ja tu będe często zaglądać i ja jak coś znajdę to też napisze)
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 29.10.2005, 15:42   #2
Harpsichord
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Wiesz, to...

...dziwne, ale jak w wyszukiwarce na www.modthesims2.com wpiszesz holiday to znajdzie ci pajęczyny (cobwebs) . Nie bardzo rozumiem oco chodzi z tym przechodzeniem...

Ostatnio edytowane przez Harpsichord : 29.10.2005 - 15:44
  Odpowiedź z Cytatem
stare 29.10.2005, 18:57   #3
Mechaniczna Pomarańcza
Guest
 
Postów: n/a
Smile Eeee średnowiecze

jakieś karczmy itp??? o to chodzi
http://www.modthesims2.com/showthread.php?t=99584- cziuchy , domy itp
  Odpowiedź z Cytatem
stare 30.10.2005, 07:00   #4
Omen
Guest
 
Postów: n/a
Grin danke danke

Dzięki wam bardzo!!!!! naprawde pomogliście mi bardzo Co do tej karczmy to fajnie dzięki bo nie wpadłam na to ale się przyda a co do modthesims to nie umiem korzystać z wyszukiwarki, bo ni znam angielskiego
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum

Podobne wątki
Temat Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
Domy...zainstalowane, ale nie działają... Thomas_PL The Sims 2: Problemy z grą 4 14.03.2005 20:38


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:58.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023