Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims Fotostory
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 13.03.2005, 14:09   #1
Sesca
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Pożegnanie z 'Anastazją'

To już trzecia osoba wypominała mi błędy ortograficzne, których nie robię. Mam tego dosyć...
Od kiedy napisałam pierwszy odcinek 'Podwójnego Życia', wiedziałam, że tworzenie FS, to coś, co chcę robić. Odcinki starałam się dawać systematycznie - ażeby nie kazać wam długo czekać. Pisaliście same pochwały, a średnia ocen nie przekraczała 3.0. Lałam na to, bo wiedziałam, że to po prostu zazdrość niektórych userów... W 'Anastazji' chciałam uniknąć jakichkolwiek błędzików, nawet literówek. Po napisaniu 1 odcinka kupiłam Microsoft Office'a. Nie był to malutki wydatek, ale cóż - chciałam zabłysnąć, zrobić coś porządnego, zlikwidować każdy jeden błędzik. Ale gdy po napisaniu 3 odcinka, użytkowniczka <<<Charcia>>> napisała mi, że było o wiele więcej BŁĘDÓW coś we mnie pękło. Kupiłam Office'a, starałam się jak mogłam, żeby połączyć szkołę (2 klasa liceum - nawet nie wyobrażacie sobie, ile miałam materiału przed 2 półroczem :\), dogodzić WAM, nie sobie. Nie doceniliście. Po kolei sypały się uwagi, że ot, robię błędy, nie staram się, moje FS jest do niczego itepe...
Gdy ktoś wypomina mi błędy ortograficzne, trafia w mój słaby punkt. Nie robię ich w ogóle, ale gdy słyszę taką uwagę, wpadam w furię, mam ochotę zabić każdego kogo napotkam, jestem bliska płaczu.
Nie będę więcej zawracała wam głowy moim cieniutkim, dziecinnym fotostory, po prostu zachęcę was do czytania tak umoralniającego i watościowego fs, jakim jest 'DZIECI NOCY'.

Lubię pisać, robić zdjęcia w TS2 i na pewno, kiedyś jeszcze zobaczycie tutaj moją twórczość. W przeciwnym wypadku - trudno. Chyba nikt płakał nie będzie.
Na pożegnanie 'Anastazji', wkleję wam zdjęcia z przedostatniego odcinka.



Skoro mój tekst do zdjęć jest tak marny, mam nadzieję, że chociaż brzydkie foty was usatysfakcjonują.
Pragnę jeszcze pozdrowić i podziękować osobom, które w jakikolwiek sposób przyczyniły się do powstawania tego fotostory.
Sesca

PS - proszę o zamknięcie tematu.
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:59.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023