Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims 3: Zdjęcia z gry > Simy [TS3]
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 02.11.2013, 09:54   #81
Love
 
Avatar Love
 
Zarejestrowany: 26.04.2013
Płeć: Mężczyzna
Postów: 150
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Simy od Muff

Jakie wrażenia? Okropne. Po prostu simka jest okropna. Być może moja krytyka może być 'niekonstruktywna', ale "WHO CARES?!?".

Rozumiem robić oryginalnych simów, którzy mają wyglądać brzydko, lecz nie FATALNIE. Nawet brzydotę trzeba pokazać z pięknej strony(nieskromnie polecam mój temat z moimi Simami :*)

Oczy - te soczewki są okropne. Jak na nie patrzę wydaje mi się, że zostały zbyt mocno potraktowane 'ostrością' w jakimś programie edytorskim. A białka.. zbyt białe :/ Usta - zbyt wąskie, zbyt wysoko, brzydka szminka. Fuu...

Nosek jest 'niby' ładny, ale jak na taką podbródkę za mały. Teraz do brody... Najgorsza broda ever. Czemu ludzie robią takie brody Simom? Przecież to tylko nadaję danej postaci wyraz tępoty i kiczu.

Paznokcie - okropne.. Kojarzą mi się tylko z jakimiś postaciami z różnych filmów/komiksów o tematyce fantasy gdzie zabijają nimi ludzi.

Fryzura - niewyszukowana, kiczowata(IMO).

Sukienka brzydka, pozy banalne i również kiczowate. Na ostatnim zdjęciu wygląda jakby tyle miała w barach ile ja wzrostu(a przypomne, mam 191cm ).

Ogólnie cała ta nasza lejdi jest dosyć...(albo nawet trochę bardzo) kiczowata. Nigdy nie oceniam Simów, no ale tu chyba postawię ocenę: 0/10. Miłego dnia! ))
__________________
jo już nie wiem nic

mój tumblr / / moj ig
Love jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 02.11.2013, 10:26   #82
Hebe
 
Avatar Hebe
 
Zarejestrowany: 18.06.2012
Skąd: z planety Ziemia
Płeć: Kobieta
Postów: 1,200
Reputacja: 39
Domyślnie Odp: Simy od Muff

Niestety zgadzam się z Lovem. Simka 50% maxis, 25% plastik, 25% spaczone wyobrażenia piękna. O ile fryzura, ubrania, kształt twarzy i brwi nie są najgorsze, to reszta to... lekka masakra. Oczy: okropnie, nierealistyczne soczewki, brak powiek. Twarz ogólnie za wysoko, szczególnie usta i nos. Skin jest "sprasowany". Aha, i te paznokcie nadają się najwyżej dla wiedźm, ale nie dla normalnych simów.

A teraz komunikat dla Muff i ogólnie wszystkich twórców simów:

MAŁY NOS NIE ZAWSZE RÓWNA SIĘ ŁADNY

DUŻE OCZY TAK SAMO

GŁADZIUTKI, BŁYSZCZĄCY SKIN NIE JEST REALISTYCZNY

KAŻDA OSOBA NIE JEST IDEALNA, TO SAMO SIĘ TYCZY SIMÓW, JAK CHCECIE ROBIĆ REALISTYCZNYCH SIMÓW, TO MUSICIE O TYM PAMIĘTAĆ.
__________________
Hebe jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 02.11.2013, 10:33   #83
Volturia
 
Avatar Volturia
 
Zarejestrowany: 29.10.2008
Skąd: Trójmiasto
Płeć: Kobieta
Postów: 953
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Simy od Muff

Love mimo ze okrutna to słuszna krytyka - ostatnia simka nie wygląda najlepiej, aaale znalazłabym spora ilość wczesniej ktora wyglada gorzej.
Leanne jest całkiem niezła, przyznac musze ze Vanessa jest prześliczna, bardzo mi sie spodobała, co prawda tylko ona, zachowała trójkątny kształt twarzy ale nie do przesady - rysy twarzy wyglądają szczupło, ale zdrowo. Ona jest świetna
Natomiast cała reszta wg mnie, co uwazam za najwiekszy problem, procz trójkątnych twarzy.. bardzo trójkątnych, to fakt, że większość simek niewiele się od siebie różni.
za Vanesse dyszka na pewno!
za całą resztę -ogółem najwiecej 5/10
__________________
Well well well...
Volturia jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 02.11.2013, 10:33   #84
Kestrel
 
Avatar Kestrel
 
Zarejestrowany: 09.09.2011
Skąd: Big City
Wiek: 35
Płeć: Kobieta
Postów: 369
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Simy od Muff

Również zgadzam się z Love i jego stwierdzeniem, że celowo brzydkich, "innych" simów też trzeba umieć zrobić i pokazać...
Jej twarz jest okropna. Podbródek to jakieś nieporozumienie. Wyraz twarzy jest dziwaczny. Stylizacja nieładna, tęczówki nieładne. Nie podoba mi się.
Kestrel jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 02.11.2013, 11:24   #85
Privilege
 
Avatar Privilege
 
Zarejestrowany: 18.08.2013
Skąd: Gdynia
Wiek: 27
Płeć: Kobieta
Postów: 224
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Simy od Muff

Moim zdaniem masz śliczne simki. Są normalne. Nie tak jak większość tu wypacykowane seks bomby. Za oknem są normalni ludzie. Ładni, brzydcy, inni. Oby tak dalej bo te simki są najbardziej człowiecze. Dla mnie na plus.
__________________
'I haven't been this bored since I believed in Jesus'
~Georgina Sparks
Privilege jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 17.11.2013, 11:18   #86
xheyanna
 
Avatar xheyanna
 
Zarejestrowany: 23.07.2013
Skąd: podkarpacie
Wiek: 27
Płeć: Kobieta
Postów: 241
Reputacja: 17
Domyślnie Odp: Simy od Muff

Szczerze mówiąc średnio mi się podoba
Średnio podoba mi się ta fryzura i sposób w jaki włosy układają się na ciele. Poza tym strasznie wąski nos, wąskie, cieniutkie usta o dziwnym kształcie, brak policzków przez co trochę za bardo uwydatniona kość policzkowa, w podbródku też coś mi nie gra, nie wiem czy za bardzo wysunięty, czy może zbyt masywny czy coś. Kreska na oku moim zdaniem jest za długa, a brwi nie bardzo mi do niej pasują, a jak już mogłyby mieć nieco inny kolor
Podsumowując Eva moim zdaniem za bardzo nie wyszła, ale czekam na kolejne Muff
__________________
xheyanna jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 30.11.2013, 11:30   #87
undecathriene
 
Avatar undecathriene
 
Zarejestrowany: 14.04.2011
Płeć: Mężczyzna
Postów: 122
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Simy od Muff

Szczerze, to jest fatalna trochę kojarzy mi się z zasuszonym szkieletem.
Po pierwsze, dlaczego robisz takie małe nosy, małe nie zawsze ładne i zgodzę się tu z przedmówcami dodam jeszcze że takie malutkie spiczaste pyrtki kojarzą mi się z jakimiś gryzoniami albo świniami ale niestety nie z ludźmi. No i ten długaśny podbródek oraz te trójkątne twarze, ja u ludzi nie widziałem takowych nigdy.
Skin też jest kiepski, co widać w okolicy oczu, brakuje spojówek i załamania fałdy górnej powieki, i nie powiesz mi że ona ma syndrom opadającej powieki nieruchomej bo wtedy nie byłoby widać kreski eyelinerem, w dodatku ten mini nosek powoduje że oczy wyglądają na zbyt szeroko rozstawione, jest kompletnie nieproporcjonalny.
undecathriene jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 08.12.2013, 20:10   #88
Desire
 
Avatar Desire
 
Zarejestrowany: 25.12.2009
Skąd: woj. łódzkie
Płeć: Kobieta
Postów: 268
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Simy od Muff

Simka jest taka średnia. Ma totalnie zwalony nos. Jest za mały.
Usta i oczy są całkiem ładne. Twarz ma ładny kształt. Fryzura fajnie dobrana, ubranie też.
Desire jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:27.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023