Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims 2: Zdjęcia z gry > Archiwum [TS2]
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 05.05.2012, 01:24   #1
kubuss
 
Avatar kubuss
 
Zarejestrowany: 07.12.2007
Skąd: Leszno
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,788
Reputacja: 10
Domyślnie "sadə şeylər" by kubuss

sadə şeylər


Spis pomieszczeń: wiatrołap, przedpokój, aneks kuchenny+jadalnia+salon, toaleta, 2x łazienka, 2x sypialnia, hall, gabinet.
Parcela: 30x30
Koszt: 216 257 $
Otoczenie: Jaskinia Pokrzyku

Bryła





















Wiatrołap





Przedpokój



Aneks kuchenny/Kuchnia







Jadalnia









Salon







Toaleta



Hall









Gabinet





Sypialnia #1







Łazienka #1





Sypialnia #2









Łazienka #2







Ogród





















Rzuty





վերջ
kubuss jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 05.05.2012, 10:28   #2
FresH
 
Avatar FresH
 
Zarejestrowany: 02.05.2012
Płeć: Mężczyzna
Postów: 248
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: "sadə şeylər" by kubuss

Bryła całkiem fajna, w szczególności podoba mi się to pomieszczenie na dachu, nie wiem jak to profesjonalnie nazwać, ale ładnie to wygląda. Zaś w tym wszystkim przeszkadzają mi okna - za dużo ich. Jeżeli chodzi o wnętrze to całkiem przyzwoicie zaprojektowane. Może zacznę od tego co mnie najbardziej zaintrygowało. Tym miejscem jest hol, podoba mi się w nim wszystko! Z chęcią bym w nim wypoczął, spił poranną kawę i obejrzał dobry film. Fajnie połączyłeś ze sobą dodatki, a tapeta na ścianach jest po prostu genialna.
Sypialnia nastolatka(?) też jest w porządku, ma zarówno żywą i radosną tapetę jak w holu, ale ta meblościanka jakoś mi się nie podoba. Myślę, że bardziej pasowałby jasny kolor drewna, ale to tylko moje wyobrażenie.
W sypialni rodziców jak dla mnie jest za dużo pomarańczowego.
Jeżeli chodzi o kuchnię to wg mnie mogłeś dobrać lepsze kafelki, no i meble też nie robią szału, ale to już kwestia gustu, ja po prostu takich nie lubię. Jadalnia prezentuje się okej, nie mam żadnych zastrzeżeń. Fajnie połączyłaś ze sobą kolory.
Salon jak dla mnie jest za pusty, a dywan to już kompletnie do niczego nie pasuje ;/. Drewniane żaluzje też mi nie bardzo współgrają i z całym wnętrzem jak i z oknami. Wymieniłbym też ten stolik na którym stoi telewizor na ciemniejszy, coś w deseń tego, który jest w jadalni. Łazienka nr 2 prezentuje się średnio, jakoś nic mi w niej nie pasuje. xD Ale za to łazienka nr 1 wygląda już całkiem spoczko, chociaż wniósłbym do niej trochę życia.
A tak, zapomniałem wspomnieć jeszcze o ogrodzie. Muszę powiedzieć, że zrobił on na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Najbardziej podobają mi się te doniczki na tych stoliczkach, świetne są! : D Wywaliłbym tylko te oświetlenie zewnętrzne, nie lubię tych światełek. XD

Ogólnie dom oceniam na 7/10.
FresH jest offline  
stare 05.05.2012, 10:38   #3
Yuki
 
Avatar Yuki
 
Zarejestrowany: 19.07.2011
Skąd: z Afganistanu
Płeć: Kobieta
Postów: 696
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: "sadə şeylər" by kubuss

Jej, jak pastelowo.
Może najpierw dam ocenę, a potem będę wyjaśniać dlaczego tak, a nie inaczej.
Wstępnie dam 8/10.
Jeden punkt poleciał za ogród. Dom jest zrobiony bardzo starannie, z przyłożeniem się do każdego szczególika, a ogród, zrobiony jakby na szybko. Albo bez większych starań. Ot tak, posadzone kilka krzaczków, potem trochę drzewek, a na koniec meble ogrodowe. Nic specjalnego.
Ale bryła za to jest fenomenalna, dlatego odwraca uwagę od niezbyt pięknego i pustawego ogrodu.
Drugi punkt poleciał za niebieską łazienkę oraz sypialnie nr 2. Kolorystycznie nie pasuje do reszty domu, bo całość utrzymana jest w pastelowych kolorach. No chyba, że stoi za tym jakiś konkretny powód, ale mnie go dane nie było poznać. Poza tym sypialnia wydaje się pusta i niezbyt dobrze zagospodarowana. Z jednej strony łóżko, z drugiej cała reszta, łącznie z przyczepionym do zasłony biurkiem, na którym stoi telewizor. No nie powala.
NATOMIAST cała reszta domu jest urocza. Nie mam żadnych zarzutów co do reszty, a najbardziej podoba mi się łazienka nr 2. Fajny pomysł z toaletą, osobiście mam taką w domu, ale nie wpadłam na pomysł, żeby zbudować ją również simom.
Do tego dochodzi genialna kolorystyka - zauroczyłeś mnie hallem i jadalnią. Zdecydowanie na plus idzie również ta fioletowa ściana na trzecim zdjęciu w jadalni.
W sumie to przemyślałam i w tym domu jest zdecydowanie więcej plusów niż minusów, choć ogród nadal mi się nie podoba. Dlatego zmienię swoją ocenę.
A niech będzie: 9/10.
__________________
[IMG]http://i44.************/1z2jbzq.jpg[/IMG]

Yuki jest offline  
stare 05.05.2012, 11:41   #4
Mroczny Pan Skromności
 
Avatar Mroczny Pan Skromności
 
Zarejestrowany: 01.04.2010
Płeć: Kobieta
Postów: 2,846
Reputacja: 14
Domyślnie Odp: "sadə şeylər" by kubuss

Ja, jako niedoświadczony, nieznający się laik, uważam, że dom jest po prostu genialny
Bryła jest świetna, to, że ogród nie wygląda fajnie w ogóle nie jest ważne. Wewnątrz wszystko mi się podoba. Najbardziej do gustu przypadły mi sypialnie.
Moja ocenka: 10/10.
Mroczny Pan Skromności jest offline  
stare 05.05.2012, 12:35   #5
kubuss
 
Avatar kubuss
 
Zarejestrowany: 07.12.2007
Skąd: Leszno
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,788
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: "sadə şeylər" by kubuss

Dziękuję wszystkim za oceny

AHOJ.
kubuss jest offline  
stare 06.05.2012, 10:43   #6
haughton
 
Avatar haughton
 
Zarejestrowany: 15.09.2007
Skąd: Kraków
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,102
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: "sadə şeylər" by kubuss

Nie jestem na bieżąco więc moja opinia może nie będzie oparta na obiektywnych podstawach, ale zdecydowałem się pospamować, ponieważ obejrzałem sobie Twoje najnowsze prace i kilka rzeczy mi się nasunęło.
Po pierwsze - gratuluję - widać, że Twoje hobby przez ostatnie lata nie tylko nie zniknęło, ale i rozwinęło się. Masz swój styl budowania i urządzania simowych budowli, który można rozpoznać z daleka. O ile mnie pamięć nie myli pisałem kiedyś, że Twoje domy są zawsze do siebie podobne - i to się nie zmieniło, ale z drugiej strony widać, że ten Twój styl jest coraz bardziej doszlifowany i projekty tworzysz coraz lepsze.

Po drugie - to, co się akurat nie zmieniło to otoczenie Twoich budowli. Ogród jak zwykle - trochę chaotyczny i ubogi, ale tu akurat nie razi aż tak bardzo, ponieważ bryła domu jest ciekawa i przyciąga oko. Co prawda zakratowane okna uważam za niewypał, zwłaszcza okna w kuchni (jedzenie z lodówki uciekało czy ki pierun? ) - ale cóż, nie można mieć wszystkiego.
We wnętrzach królują pastele z dodatkami żywszych kolorów, co również bardzo mi się spodobało, bo dzięki temu są przytulne i ciekawe. Wyjątkiem jest tylko dobór barw w łazience nr. 1 - jak dla mnie za ciemno i zbyt grobowo. Najbardziej podobają mi się sypialnie i hall na górze (chociaż od ścian można dostać oczopląsu -za dużo tych wzorków tam). Widzę też, że kombinujesz dużo z wstawkami przełamującymi standardowe pomieszczenia - bardzo dobry pomysł ze stołem barowym w kuchni i tym łukowatym wejściem - strasznie się mi to spodobało.
Podsumowując - przyjemny i kolorowy projekt, dokładnie w Twoim specyficznym stylu - a raczej w nowej jego odsłonie.
Pozdrawiam
haughton jest offline  
stare 07.05.2012, 22:06   #7
kubuss
 
Avatar kubuss
 
Zarejestrowany: 07.12.2007
Skąd: Leszno
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,788
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: "sadə şeylər" by kubuss

Dzięki haughton za opinię Nom staram się jak mogę i w chwili wolnego czasu przy przypływie weny staram się coś tworzyć Dzięki, dzięki.
kubuss jest offline  
stare 08.05.2012, 17:25   #8
Malin
 
Avatar Malin
 
Zarejestrowany: 09.12.2008
Skąd: moje własne Idaho
Płeć: Kobieta
Postów: 1,035
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: "sadə şeylər" by kubuss

Imponujący. Bryła ładnie się prezentuje, przez co dom sprawia wrażenie takiego hmm... "wyniosłego", potężnego, górującego nad innymi. Poza tym stoi w bardzo ładnej okolicy.
W wiatrołapie urzekła mnie tapeta, jest przepiękna i pasuje do wnętrza.
Kuchnia bardzo przestronna i w miłej kolorystyce, aczkolwiek wymieniłabym płytki, bo męczy mnie patrzenie na tę mozaikę, zbyt dużo jej, a powinna służyć raczej dekoracyjnie. Brakuje mi trochę firanek w oknach, aby nadać wrażenie przytulności. Poza tym, jest w porządku. Ładne szafki.
Nie wiem, co wisi w oknach w jadalni, ale to jest świetne i strasznie mi się podoba. Dobrze dobrałeś kolory krzeseł do ścian, lubię zestawienie fiolet - żółty. Ten fioletowy element również na ścianie wprowadza fajne urozmaicenie, dzięki temu w pomieszczeniu nie jest tak monotonnie.
W salonie ten dywan jakby zupełnie z innej bajki, niby kolorystycznie nie wiadomo, co tu robi, ale szczerze mówiąc, nie wygląda to źle. Ciekawy ma kształt ten dywan.
Zakochałam się w schodach na górę, te światła są świetne.
W hallu znów przepiękne tapety, ale średnio podoba mi się to połączenie. Osobiście wolałabym jedną z nich, bo obie są takie bogate i przyciągają wzrok, ale razem to już trochę za dużo i tworzy się chaos, nie wiadomo, na którą patrzeć najpierw. Miły kącik tam stworzyłeś, bardzo mi przypadł do gustu.
Łazienka #1 ma nieładne płytki, zupełnie mi się nie podobają takie ciemne ściany w tym pomieszczeniu. Ale za to #2... poezja! Jest genialna, wspaniała.
Sypialnie również bardzo mi się podobają.
Ogród może nie jest jakiś imponujący i obfitujący w zieleń, ale dzięki basenowi nie ma wrażenia pustki.

Podoba mi się ten dom. Jest naprawdę ciekawy.
10/10
Malin jest offline  
stare 18.07.2013, 15:08   #9
Seraf
 
Avatar Seraf
 
Zarejestrowany: 17.07.2013
Płeć: Mężczyzna
Postów: 20
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: "sadə şeylər" by kubuss

Ja przepraszam że odgrzebuję stary temat ale z własnego doświadczenia wiem że nowa opinia zawsze cieszy nie ważne do jak starej pracy

Podoba mi się bryła, nie jest przekombinowana ale też nie jest to taki standardowy domek. Wydaje mi się że można by zaznaczyć jakoś szczyt od frontu bo teraz zlewa się z dachem.
Szacunek za garaż zrobiony w ten sposób, mnie nigdy nie chciało się bawić w podłączanie ściany do fundamentów, pamiętam że było z tym wiele roboty.
Tył domku wypada przyjemnie, podoba mi się. Może dodałbym tylko bluszcz na ścianie garażu.
Ogródek jak ogródek, jest dobrze chociaż 4 gatunki drzew na tak małej posesji to sporo Ale klombiki kwiatowe pod wykuszem bardzo mi się podobają.

Kuchnia jest fajna, mozaika na ścianie to dobry wybór - łatwiej się to myje niż malowaną ścianę a co za tym idzie jest praktyczniejsze. Za to strasznie niepraktyczny wydaje mi się te łuczek do kuchni, może i fajnie wygląda ale jakoś nie mogę się przekonać do niego.

Jadalnia ładna i schludna, ale... nie widzę kominka więc to drewno czysto ozdobne? Salon/kącik telewizyjny też fajny chociaż w tym momencie widać że ciężko byłoby tu przyjąć gości, brak stolika do kawy.

Łazienka, tu zdecydowanie coś mi nie pasuje z tym kwiatkiem i wieszakiem na ręczniki. Ale po za tym dobrze.

Górny hall - kolejny telewizor, widać że mieszkańcy lubią oglądać TV

Gabinet - kącik do czytania własnie awansował na moje ulubione miejsce w domu, choć ubolewam że nie ma tam naturalnego światła.

Sypialnia 1 - przyznaję że te paseczki na tapecie to zdecydowanie nie mój styl. Ale dobrze komponują się z resztą wystroju w tym pomieszczeniu więc ok.

Łazienka 1 - Tutaj do tej zielonej ściany dodałbym jakiś jasny (biały?) akcent bo w tej chwili strasznie przytłacza.

Sypialnia 2 - Ogólnie pokój mi się podoba...ale w części z łóżkiem czegoś mi brakuje...

Łazienka 2 - Świetnie, tyle do powiedzenia. Te wielkie kafle na podłodze mogłyby pójść spokojnie za marmur

Na koniec dodam tyle że bardzo fajnie wychodzi Ci łączenie wzorzystych tapet z malowanymi, gładkimi powierzchniami.

Czyli ogólnie - naprawdę dobrze
Seraf jest offline  
 

Tagi
kubuss, sadə şeylər


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:55.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023