Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims 2: Zdjęcia z gry > Archiwum [TS2]
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 25.08.2012, 19:19   #1
Martini1992
 
Zarejestrowany: 26.07.2012
Płeć: Kobieta
Postów: 6
Reputacja: 10
Domyślnie Mini kwatera- Dom Zuzanny

Spróbowałam zbudować mały domek dla jednego sima, z małym ogródkiem.
Dom zamieszkała Zuzanna młoda simka zaraz po studiach artystycznych

Parcela:2x2
Koszt : 76 575 $

Oto Zuzanna


A to domek


Front


Przedpokój




Salon z aneksem kuchennym







Sypialnia




Łazienka




Ogródek




Rzut


W sumie nie wiem w jakim stylu jest ten dom ;p pchałam do niego jak leci ;p
Martini1992 jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 25.08.2012, 20:11   #2
Cytryśnia
 
Avatar Cytryśnia
 
Zarejestrowany: 10.12.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 1,062
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: Mini kwatera- Dom Zuzanny

Hmmm... no to tak

1. Z przodu nawet ładnie ale nie sadze aby którykolwiek z moich simów zaraz po studiach było stać na taki dom przy wymiarach 2x2!
2. Przedpokój ładny, ale zamiast tych motyli lepsze byłoby jakieś czarno-białe zdjęcie
3. Salon ok, ale w tym aneksie kuchennym, to okno, masakra ale nie rzuca się tak jak ten smażony ser! Okropne!
4. W tej sypialni nic do siebie nie pasuje
5. W łazience okropne ściany i tam chyba nie ma toalety ! Chyba że jest to to coś przy umywalce tylko jak to spłukać?
6. Ogród ładny ale czegoś mi brakuje i wydaje mi się że lepiej byłoby gdyby ten tropikalny (?) parasol był wbity w stolik

ogółem 3/10
Cytryśnia jest offline  
stare 25.08.2012, 22:14   #3
Orzechowo
 
Avatar Orzechowo
 
Zarejestrowany: 06.11.2008
Płeć: Kobieta
Postów: 388
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Mini kwatera- Dom Zuzanny

Świeżo po studiach? Wydaje mi się, że nawet, gdyby dostawała stypendium po każdym egzaminie, nie byłoby jej stać na taki dom...
Dach jest zdecydowanie zbyt płaski. Okej, rozumiem, nowocześnie i w ogóle, ale bez przesady... Nie podoba mi się to ogromne okno z lewej strony i jednolite podłoże. W przedpokoju przydałby mi się jakiś akcent, bo jest trochę za mdło. Obrazek nad koszem nie pasuje mi, bynajmniej nie wepchnięty w kąt. Umiejscowienie kosza też mi nie pasuje do końca. Pomysł na salon podoba mi się, szczególnie z tym oknem. Tylko wywaliłabym ten czarno-biały obraz. Te roślinki na stoliku przy aneksie kuchennym... omygy. W kuchni nie podoba mi się praktycznie nic, ten zestaw jest zbyt udziwniony. Poza tym, wszędzie jest ślad czegoś 'realnego' - torebki, roślinki, a tu nic. Obraz sera też nie pasuje. Znów jest wepchnięty w kąt. Poza tym, chyba za dużo tych ogromnych obrazów w jednym pomieszczeniu... Sypialnia podoba mi się najbardziej. Zmieniłabym jedynie stolik i krzesło. Łazienka to mój koszmar. Nie podoba mi się odcień zieleni. I zestaw łazienkowy, który został użyty. Ogródek za domem też mi się podoba (albowiem maxisem wieje!).
Ogółem, gdyby parę rzeczy zmienić, byłoby ok.
Orzechowo jest offline  
stare 25.08.2012, 22:47   #4
Kenny McCormick
 
Avatar Kenny McCormick
 
Zarejestrowany: 14.08.2011
Skąd: Gdańsk
Wiek: 25
Płeć: Mężczyzna
Postów: 900
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: Mini kwatera- Dom Zuzanny

No, po studiach, ale rodzice kupili jej domek, prawda? :3 Albo znalazła prace w korporacji: motherlode, hm?

Powiedźmy, że bryła ujdzie... : /
Potem przedpokój... Drzwi? ohyda, tak jak te KAFLE <kafelki to to nie są...>. komody mogłaś dać obok siebie, żeby sie 'stykały'. jesli kładziesz 2 podobne komody, to zostaiasz miedzy nimi 20 cm? :3 Salon to klapa :/ Kuchnia jest straszna... :< boje sie tej kuchenki... rozumiem, że nei potrzebuje podłącznia do prądu gazu, po prostu kłądziesz ją jak tacke? No... może jest na baterie? Sypialnie.... eh... Tu chyba nie da sie przejść : / sztaluga blokuje przejście na 2 strone łóżka ŁAzienka jest chyba najbrzysza... nawet to, że kafelki są zielone, nie sprawiło że mi sie to... coś podoba...

2/1o

Zrób przerwę od stawiania na forum. Zbuduj coś fajnego, i wstaw, zaskocz nas
__________________
Kenny McCormick jest offline  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:01.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023