Wróć   TheSims.PL - Forum > Pozostałe gry > Inne gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Previous Post   Next Post Next
stare 30.10.2013, 21:07   #33
rawrvera
 
Avatar rawrvera
 
Zarejestrowany: 06.10.2013
Skąd: St Claire
Wiek: 28
Płeć: Kobieta
Postów: 192
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Gta v

Zawsze darzyłam sympatią serię GTA, która towarzyszyła mi prawie przez całe moje 17-letnie życie (mam dużo kuzynów, którzy z przyjemnością mnie w to wszystko wprowadzili ). Jednak szczerze i z całego serca mówię, że to właśnie "Piątka" mnie zdobyła! Nie mogę się doczekać, kiedy wyjdzie na PC!
Dziś miałam okazję pograć na konsoli. Pokracznie mi szło, bo z kontrolerem się nie lubimy (), ale jakoś dałam radę. Przeszłam misję napadu na sklep jubilerski i to po prostu było *****iste! Po tym mogę stwierdzić, że to Mike zajmniej miejsce mojej ulubionej postaci (tak jak F "pracownika miesiąca" ). Jego rodzinka jest świetna. Amanda jednak mnie trochę irytuje, ale fajnie się z nią gra w tenisa - łatwo ją ogrywam.
Nie mogę zapomnieć o Chopie, kochany z niego zwierz. Raz się przełączyłam i akurat Franklin się nim zajmował, to było urocze. A to co najbardziej lubię u F., to jego specjalna umiejętność. Nie znoszę przez to, kiedy prowadzi Mike, bo się od niej nadzwyczajnej w świecie uzależniłam. Szkoda trochę, że Franklin ma taką wkurzającą ciotkę i jeszcze bardziej wkurzającego kumpla. Lamar i jego "Nigaa" strasznie mnie denerwuje, ale z drugiej strony jest z nim zabawnie.
Jeszcze trochę i mój kuzyn dojdzie w grze do momentu poznania Trevora. Słyszałam, że w zabawny sposób opowiada swoja historię, to musi być interesujące. Z chęcią nim pogram i "odwalę" coś niesamowicie szalonego. Już nie mogę się doczekać.
__________________
rawrvera jest offline   Odpowiedź z Cytatem
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 3 (0 użytkownik(ów) i 3 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:13.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023