Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 31.01.2005, 07:23   #51
OlaSims2
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ja zawsze używam imiona:Natasza,Monika,Ania,Ola,Olga,Kasandra,Miran da,Anabell,Alicia,Elizabeth,Kelly,Sandra,Sylwia,Da ria,Kamila,Samantha,Tiffany,Wendy,Julia........... .
Chłopakami to raczej nie gram ale podam kilka: John,David,Elton,Władimir,Sławek,Przemek,Benedykt, Ambroży..........
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 31.01.2005, 09:13   #52
Kargul
Guest
 
Postów: n/a
Idea kożystajcie z książek

Ja jak nie mam pomysłu wymyślam z książek lub seriali:
Beggins; Burski; Granger; Weesly
  Odpowiedź z Cytatem
stare 31.01.2005, 09:48   #53
tinka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kargul
Weesly
Weasley jak już coś...


Ja tam daję polskie imionka:
Żeńskie: Dorota, Julia, Dominika, Monika, Magda, Paulina, Kasia, Majka, Alicja, Agnieszka...
Męske: Maciej, Kuba, Michał, Wojtek, Tomek, Andrzej etc.

Więcej sobie nie przypomnę.

A nazwiska różne, zależy co mi akurat wpadnie do głowy, ale najczęściej składam je z sylab.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 31.01.2005, 14:14   #54
Kasia-Barbie
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Najlepiej wziąść kalendarz do ręki i (bez patrzena) dotknąć jakiegoś miejsca, można wtedy trafić na całkiem zwyczajne i pospolite np. Ola, Monika.... Marcin, Łukasz.... ale też znajdują się i takie jak: Kunegunda, Helga.... i wiele innych. Można też wzorować się na bohaterach ulubionych książek, filmów... np. Hermiona, Harry, Ron, Pippin, Frodo....... Jeszcze zabawniejsze jest potem staranie się, żeby Frodo był do siebie podobny, a Kunegunda nie odstraszała widokiem (wystarczy imię............)
  Odpowiedź z Cytatem
stare 31.01.2005, 14:40   #55
Sheep:)
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

A więc tak:
Dla kobiet: Miranda Estefani, Britany Smith, Megi Evanses, Vannesa Bobek, Marry Finelus, Kornelia Nagłowek, Samantha Fox

A dla mężczyzn: Arnold Benković, Armar Black, Syriusz White , Faris Clinton, Johny Dixon, Luxmus Daved, John Movey :thumb:

No to tyle. Pozdrowienia :mbounce:
  Odpowiedź z Cytatem
stare 31.01.2005, 16:02   #56
HoUse_BabY
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

hmm.. no to u mnie takina,Nina(chyba wuadomo skąd),Jina,Tina,Olivka,Olka,Pia,Ulka,Judyta itp itd. dalej nie pamiętam a dla fecetów..? hmm... raczej gram babkami ale jak coś to bartek,Tomek,John,James.. hmm... mam słabą pamięc
  Odpowiedź z Cytatem
stare 03.02.2005, 17:31   #57
SuperRose
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Witam
imiona dla kobiet: Sabrina, Mona, Paty, Jesica, Klara, Stella, Weronika, Róża(moje imie), Kathrin, Bianca, Dora, Mindy, Trinity, Dona, Monika.

imiona dla facetów: John, Maciek, Brian, Neo, Dominik, Iti (kosmita), Włodek, Stefan, Morfeusz, Karol.
Mam ich sporo, ale nie wszystkie pamiętam jak znajdę przypomnę sobie jeszcze jakieś ciekawe to wpiszę (edytuję).
Pozdrawiam
  Odpowiedź z Cytatem
stare 03.02.2005, 18:24   #58
moniczka12
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ja zazwyczaj daje takie: Monika, Róża, Sara, Kinga, Kamila, Karolina, Ania, Majka, Ola, Kejsi, Caty, Meg, Jennifer
A meskie: Maciek, Karol, Damian, Mateusz, Patryk, Łukasz, Tom, Matt, Brad, Mel itp
  Odpowiedź z Cytatem
stare 03.02.2005, 18:28   #59
moniczka12
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał *Mila*
hmm.. no to u mnie takina,Nina(chyba wuadomo skąd),Jina,Tina,Olivka,Olka,Pia,Ulka,Judyta itp itd. dalej nie pamiętam a dla fecetów..? hmm... raczej gram babkami ale jak coś to bartek,Tomek,John,James.. hmm... mam słabą pamięc
*Mila* mi tez znika liczba postów bym miala juz 60 postow a mam dopieor tyle, wiesz mi tam to nie przeszkadza, ale no co. ajlepiej wziąść kalendarz do ręki i (bez patrzena) dotknąć jakiegoś miejsca, można wtedy trafić na całkiem zwyczajne i pospolite np. Ola, Monika.... Marcin, Łukasz.... Ja tez tak robie czasmai tak jak Kasia-Barbie
  Odpowiedź z Cytatem
stare 03.02.2005, 18:48   #60
.::Vanillia::.
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ja swoich simów nazywam...spontanicznie.
Nie mam żadnych ulubionych imion, wpisuje zawsze te, które przyjdą mi do głowy
(oczywiście z pewnymi ograniczeniami, nie nazwałabym sima np. kunegunda)
Bardzo rzadko, prawie wogóle nie daję polskich imion(są głupie)
Oto te, którymi nazwałam ostatnio moich simków:
-David
-Lara
-Cedrik
-Anakin
Z nazwiskami jest tak samo:
-Potter
-Impreza
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:01.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023