Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Problemy z grą
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 22.10.2005, 17:08   #1
magdish
Guest
 
Postów: n/a
Post Pomóżcie, już nie wiem co robić ;/

Cześć
Wiem, że już na ten temat było na forum, ale nie znalazłam odpowiedzi która pasowałaby do mojego przypadku. Otóż, zainstalowałam sobie po formatowaniu ponownie The Sims 2 (nie mam Na studiach, ani Nocnego życia). I mam taki problem:
1) Głowy simsów nie wyświetlają mi się w kwadracikach, ani przy tworzeniu rodziny ani w trybie życia.
2) Nie mam postaci głownej sima gdy jestem w menu jego osoby
3) Nie wyświetlają mi się postacie, gdy ładuje mi się rodzina (jest nazwa rodziny ale postacie się nie wyswietlają)
4) Kiedy tworzę rodzinę nie wyświetlają mi się ściągnięte ubrania, fryzury aczkolwiek gdy kilknę na któreś z pustych okienek z gwiazdką na simie pojawia się pobrane ubranko czy fryzura. Natomiast ikonki z pobranymi kosmetykami i kolorem tęczówki są normalnie widoczne.
5) Czynności jakie ma wykonać sim nie wyświetlają się w kwadracikach u góry.

Dodam że gra chodzi normalnie w rodzinach maxisowych, np w Miłowie, w gotowych rodzinkach mam postacie w kwadracikach itp.

Przed formatowaniem gra chodziła normalnie, wszystko super pięknie;/ Dodam, że próbowałam wszystkich znanych mi sposobów na poprawienie tego błędu: Wyrzuciłam wszystkie dodatki z Downloads (mimo, że przed formatem z tymi samymi dodatkami nie miałam żadnych problemów), dwa razy odinstalowałam i ponownie zainstalowałam grę, sciągnęłam nawet jakieś sterowniki do karty graficznej ;/ I nadal nic.
Obowiam się, że to także nie wina wersji gry bo pożyczyłam The Sims 2 od koleżanki, u której te simy działają normalnie nawet z dodatkami;/

Pomóżcie
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 22.10.2005, 17:42   #2
Lea
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Moim zdaniem to wina sterownikow. Proponowalabym zainstalowanie starszych a nie nowszych
  Odpowiedź z Cytatem
stare 22.10.2005, 17:42   #3
martencja
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

wg mnie, to ty masz pirata
  Odpowiedź z Cytatem
stare 22.10.2005, 18:58   #4
thomek-rex
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał magdish
Cześć
Wiem, że już na ten temat było na forum, ale nie znalazłam odpowiedzi która pasowałaby do mojego przypadku. Otóż, zainstalowałam sobie po formatowaniu ponownie The Sims 2 (nie mam Na studiach, ani Nocnego życia). I mam taki problem:
1) Głowy simsów nie wyświetlają mi się w kwadracikach, ani przy tworzeniu rodziny ani w trybie życia.
2) Nie mam postaci głownej sima gdy jestem w menu jego osoby
3) Nie wyświetlają mi się postacie, gdy ładuje mi się rodzina (jest nazwa rodziny ale postacie się nie wyswietlają)
4) Kiedy tworzę rodzinę nie wyświetlają mi się ściągnięte ubrania, fryzury aczkolwiek gdy kilknę na któreś z pustych okienek z gwiazdką na simie pojawia się pobrane ubranko czy fryzura. Natomiast ikonki z pobranymi kosmetykami i kolorem tęczówki są normalnie widoczne.
5) Czynności jakie ma wykonać sim nie wyświetlają się w kwadracikach u góry.

Dodam że gra chodzi normalnie w rodzinach maxisowych, np w Miłowie, w gotowych rodzinkach mam postacie w kwadracikach itp.

Przed formatowaniem gra chodziła normalnie, wszystko super pięknie;/ Dodam, że próbowałam wszystkich znanych mi sposobów na poprawienie tego błędu: Wyrzuciłam wszystkie dodatki z Downloads (mimo, że przed formatem z tymi samymi dodatkami nie miałam żadnych problemów), dwa razy odinstalowałam i ponownie zainstalowałam grę, sciągnęłam nawet jakieś sterowniki do karty graficznej ;/ I nadal nic.
Obowiam się, że to także nie wina wersji gry bo pożyczyłam The Sims 2 od koleżanki, u której te simy działają normalnie nawet z dodatkami;/

Pomóżcie
pewnie zainstalowałas nie te sterowniki co maja być (tzn nie do tej karty) bo mniałem to samo weś płytke ze sterownikami do karty graficznej i zainstaluj odpowiednie będzie napewno ok
  Odpowiedź z Cytatem
stare 22.10.2005, 19:02   #5
Chocolatté
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Może to być pirat, wina sterowników, lub dodatków.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 22.10.2005, 21:10   #6
szabatka2
Guest
 
Postów: n/a
Wink

zainstalowalas cos z neta???
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum

Podobne wątki
Temat Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
Miłość z przymusu... Nesy The Sims Fotostory 12 26.10.2005 14:27


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:16.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023