View Single Post
stare 28.08.2007, 09:22   #122
Kasiunia14lat
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Helena Wiktoria

Właśnie dowiedziałam się, że jest kolejny odcinek, bardzo dobrze. Tylko ja też mam wrażenie, że był jakiś taki krótki, ale wszystko rozumiem, i patrzę na to z przymróżeniem oka, w końcu masz Panno N, także swoje życie, tym bardziej, że już koniec wakacji. Co do odcinka, to jak zwykle przed jego przeczytaniem zerknęłam na ogólnie, na zdjęcia, na format tekstu itp. I na jendym ze zdjęć, zanim jeszcze przeczytałam odcinek, wydawało mi się, że jest Anna, nie wiem być może ta fryzura to sprawiła. Jednak jak się później okazało była to kucharka, troszkę się zawiodłam, liczyłam na niespodziewany powrót pierwszej miłości. Jak zwykle czytało się lekko i przyjemnie, wszystko dopracowane, przemyślane. I jak zwykle nie mam uwag, czekam na kolejny odcinek. Aha i jeszcze jedno, wakacje się kończą zostało ich tak niewiele, czas aby łapać je całymi garściami, dlatego Panno N, nie śpiesz się, ważne abyś wróciła, w końcu coś na co długo się czeka lepiej smakuje Już nie mogę się doczekać kolejnego odcinka, kiedy to znów będę delektować się smakiem "Heleny Wiktorii".

Pozdrawiam
Kasia
  Odpowiedź z Cytatem