Temat: Maskarada
View Single Post
stare 05.07.2013, 23:29   #4
Caesum
Administrator
 
Avatar Caesum
 
Zarejestrowany: 26.05.2005
Skąd: Warszawa
Wiek: 29
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,488
Reputacja: 81
Domyślnie Odp: Maskarada

Cytat:
Napisał Diana Zobacz post
Nowe Fotostory!
Bardzo fajnie się zapowiada, Lynette jest piękna <333333
Dopatrzyłam się kilku błędów interpunkcyjnych, ale nie będę Ci ich wytykać, bo ja wytykania nie lubię
Zdjęcia są cudowne. Czekam na następny odcinek
Ależ nie! Jak znajdziesz, to wytykaj. Może dzięki temu w końcu zapamiętam co i jak. I cieszę się, że ci się podoba!

Cytat:
Napisał Mroczny Pan Skromności Zobacz post
Boże, współczuję jej zębom xD
Nie no, akurat w tym przypadku wszystko jest chyba prawidłowo, co nie zmienia faktu, że dziwnie brzmi
Ouch, teraz widzę. xD No cóż, widać że w opisach jedzenia zawsze muszę się potknąć. Alice zrobiła coś podobnego.

Cytat:
Napisał Mroczny Pan Skromności Zobacz post
Po pierwsze: Jennifer jest cudna <3 Nie wiem, czy simkę robiła Livka, czy Larandil, ktokolwiek to był - gratuluję
Po drugie: zauważyłem, że często nie stawiasz przecinków, tam, gdzie być powinny. Nie przeszkadza mi to w czytaniu, ale uwagę zwróciłem
Po trzecie: cieszę się, że znów wróciłeś do "żywych" (choć może powinienem powiedzieć, że wręcz przeciwnie). Kiedy poprosiłeś o bana, trochę się przeraziłem, że nie zobaczę zakończenia Alice Waters. A tu nie dość, że zakończenie było, to jeszcze zacząłeś na blogu nowe opowiadanie Szkoda, że na czas FA byłeś zbanowany, ode mnie miałbyś głos w Fotostorytellerze
Po czwarte: nie wiem czy pięć, ale jeden komentarz będziesz miał zawsze
Po piąte: bardzo się cieszę, że nowe FS jest utrzymane w podobnych klimatach, co poprzednie. Uważam, że w takiej stylistyce świetnie sobie radzisz, także jestem pewien, że się nie zawiodę.
I po szóste: może trochę za wcześnie oceniać liczbowo, ale ode mnie masz póki co dychę
1. Jennifer jest dziełem Liv, podobnie jak postacie drugoplanowe. Lynette z kolei została stworzona przez Larandil.
2. Mój najgorszy problem to przecinki! W większości ich nie łapię, robię albo na czuja, albo z pomocą poradników, które właściwie opisują tylko konkretne przypadki. O dziwo czytanie książek jakoś niewiele pomaga w przejmowaniu zasad pisania(za to w przejmowaniu stylu, niestety tak).
3. Powiedzmy, że na czas bana przeszedłem ze stanu uśpienia na jednym forum w uśpienie na innym. W sumie dobrze mi to zrobiło, bo przynajmniej nauczyłem się jak działać na deviantartcie, gdzie zamieszczałem co poniektóre simsowe dzieła(link w sygnaturce). A Alice Waters oczywiście za wszelką cenę bym zakończył, jednakże ostatni odcinek nie byłby dodany, gdyby nie Bjork(za której pomocą zresztą znowu jestem na forum) więc wszyscy jej za to ładnie podziękujmy! W sumie z tego wszystkiego najbardziej mnie tylko zasmuciło to, że część moich czytelników jakoś się rozproszyła po forum/internecie i nie była w stanie skomentować ostatniego odcinka - a szkoda! Co do FA, to zauważyłem, że nawet "pośmietnie" zostałem nominowany przez niektórych użytkowników, a to już w pełni mi wystarcza.
4. Jeden pozytywny komentarz znacznie lepszy niż tysiące, lecz wszystkie negatywne. No i jeżeli podobne zdanie zobaczę u czterech innych osób - to mission accomplished!
5. Z początku miałem dwa pomysły na fs - jedno w latach 10tych XX wieku, drugie w latach 70tych, jednakże ostatecznie wybrałem to pierwsze właśnie ze względu na stylistykę. Poza tym te pomieszczenia wtedy - były cudowne. <3 No i mam odpowiednie dodatki. Niestety jednak - prawdopodobnie moje postacie nie będą zmieniać tak często ubrań jak to robiła Alice, bo zwyczajnie żadnych nie ma w internecie! Są to albo wiktoriańskie wielkie-tyłki sukienki, albo nawet wcześniejsze. To co jest to głównie ubrania z Titanica. Niewielka pociecha. :< No ale, co zrobić!
Caesum jest offline   Odpowiedź z Cytatem