View Single Post
stare 27.12.2010, 21:56   #5
piostrze
 
Zarejestrowany: 06.06.2010
Płeć: Mężczyzna
Postów: 52
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: domek rodziny Korke by piostrze

Oliwia1397 -dziękuję za miły, chociaż nieobiektywny komentarz

kovalenko14 -a gram w jedynkę, mam taki sprzęt, że nic innego mi nie pójdzie ;p, a że brak kasy na lpeszy, czy też nawet na dwójkę lub trójkę powoduje, że jeszcze trochę pogram, wiem że sypialnia rodziców do luftu wyszła, ale to i tak najlepsza ze wszystkich próbowanych wersji ;p, mój błąd przy budowie.. miałem wątpliwości co do łazienki, dzięki za dobrą ocenę i za całą ocenę wszystkiego

.mirror -niby czemu masz taki wstręt do Maxisa?? niby co Ci nie pasuje w maxisowskich ścianach i podłogach i niby czemu mebli maxisa nie miesza się z dodatkami z neta, no sorry, maxis też ma fajne rzeczy, wada jest taka, że jest ich mało, ale czpianie się, jakby jakiegoś najgorszego koszmaru do przegięcie, zrobiłaś/eś jakieś lepsze? piesek może wycięty z painta ;p, nie przeze mnie, ściągnięty z neta, mi tam pasje;p, może dom jest do niczego, ale stwierdzenie, że wszystko to jedno wielkie g. to też już przesada.. co do pampersów i beczek, których się czepiasz to są twoimi ukochanymy netowskimi dodatkami, ale i tak się będzie Maxisa czepiać ;/
piostrze jest offline