View Single Post
stare 05.01.2012, 20:53   #5
kovalenko14
 
Zarejestrowany: 24.04.2010
Skąd: Bydgoszcz
Wiek: 28
Płeć: Mężczyzna
Postów: 134
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Makeover Home Edition

Cytat:
Napisał Brutus Zobacz post
To jest dom zbudowany kompletnie od nowa, więc po co się bawić w "Makeover"?

Ale skoro to już jest dom państwa Nowaków, to skąd w sypialni nagrody za sławę? Nie wiem czy jestem dobrze poinformowany, ale za udział w tym programie chyba nie dostaje się platynowej płyty ani Simmy?

Pokój do grania w szachy i czytania - łatwiej byłoby powiedzieć po prostu "przedpokój".

ogólnie domek oceniam na 8/10. Jest lepszy niż twoje poprzednie moderny, chyba wziąłeś się za siebie.
To miło mi słyszeć ,takie fajne komplementy na temat tego projektu..
Powiem tyle ,że bawienie się w Makeover jest fajne ten projekt jest stworzony troszeczkę ze starej bryły reszta oczywiście nowa . Natomiast nagrody sławy są tam dlatego ,że grałem wcześniej tą rodziną .. i to są nagrody Jana Nowaka ... a platynowe płyty są dlatego ,że jest on jak dla mnie najlepszym muzykiem ;D (w moich simsach) pięć gwiazdek i to nie jakimś lustrem czy Bóg wie jakim obrazem zyskał te 5 gwiazdek wszystko naturalnie Można po części powiedzieć ,że wziąłem się za siebie chciałem się postarać ponieważ wygłaszam oficjalnie ,że to był mój ostatni projekt domu z The Sims (1) mnie się spodobała bardzo bryła jeszcze takiej do tej pory nie zrobiłem.
kovalenko14 jest offline