View Single Post
stare 05.04.2015, 13:39   #4
Shattered
 
Avatar Shattered
 
Zarejestrowany: 10.06.2012
Wiek: 29
Płeć: Kobieta
Postów: 519
Reputacja: 22
Domyślnie Odp: Wrażenia, opinie

Biznes to bezkonkurencyjnie najgorsza część dodatku! Kompletnie nie wiem komu może to się podobać
Jestem po prostu wzburzona! Gdybym miała jak, to bym zaleciała do EA i pooblewała ich smołą, a następnie wywaliła na nich worki z pierzem...

Chcesz prowadzić ksiągarnię? Zapomnij o tym co było w dwójce, że sprzedając zaznaczałeś półkę z książkami. Z czasem książek na półce było mniej, aż wreszcie półka była pusta do uzupełnienia..
Tutaj tego nie ma..
Doszedł nowy regał, którego nie można przeznaczyć na sprzedaż.. Nic. Nie można dodać książek, nic


Jedynie to możemy przeznaczyć na sprzedaż


Ale co? Gdy klient kupi, książek na półce nie robi się mniej, tylko znika cały regał


Tak samo z tym stojakiem na gazety.. Gazet nie robi się mniej, tylko znika cały stojak

Nie ma wieszaków na ubrania.. Wielka mi rewolucja, że możemy dowolnie edytować manekiny.. Co im szkodziło dodać wieszaki z ubraniami... Prowadzenie sklepu odzieżowego to również coś okropnego.....

Spożywczy, tu już jest coś.. Tutaj mamy chodziarki do których możemy wkładać warzywa, owoce, ryby. Najpierw są puste i z większą ilością zwiększa się ich zawartość. Również są półki na które można coś ułożyć. Tutaj niestety nie ma animacji zmniejszania się ilości produktów na półce. Jedynie znika to co dodaliśmy na półkę


Można jedynie na tych półkach w wolne miejsca coś wsadzić i tak przeznaczyć na sprzedaż..


O niemożności obsługiwania przez kasę fiskalną już nie wspomnę.. Oglądając zdjęcia graczy gdzie 10 simów stoi, rozwalonych w każdym zakątku sklepu, twarzą do ściany albo w jeszcze dziwniejszych
pozycjach, aż chce mi się wyć. Wyć, bo naprawdę liczyłam, że ten dodatek ulepszy dwójkowy biznes..

Półki. Pewnie w obozach koncentracyjnych były lepsze... Te z dodatku tak wyglądają, że totalnie nie wiem do czego one pasują... Dosłownie żadna półka mi się nie podoba..


Ponadto padliśmy ofiarami kłamstwa, które pokazywali na zwiastunach..
Tam w szpitalu simowie czekali w poczekalni.. A tutaj? Wszyscy stoją pod ladą.... Ponadto, jesteśmy na wysokim stopniu kariery medycznej, a i tak musimy łazić i odbierać pacjentów na kozetkę.. Bo nikt tego nie robi...
Denerwuje mnie, że pacjenci zamiast leżeć na tych łóżkach sobie siedzą.. Siedzą sobie jakby byli w kinie soft2

Albo na zwiastunie w piekarni siedzieli klienci i sobie jedli.. A w grze? Siadają jedynie gdy ich obsługujemy.. A to jest również monotonne, trzeba z 10 interakcji wykonać, aby sprzedać pietruszkę I tak jak w podstawie, najpierw siedzi, potem wstanie, znów usiądzie...


Z każdym dniem odkrywam wady tego dodatku..
__________________
Shattered jest offline   Odpowiedź z Cytatem