View Single Post
stare 21.02.2008, 16:48   #19
Yin Yang
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Opis wszystkich celów wakacyjnych

Cytat:
Napisał agnieszka130187
Witam moze to juz bylo ale nie moge znalezc jaknauczyc sie tych cwiczen Tai Chi ??? Pierwszy raz nauczyl mnie stary medrzec teraz pojechalam innym simsem i medrzec nauzyc tylko legendy i zniknal wracam tam ale go nie ma a gdy odwiedzam parcele publiczne nikt nie cwiczy Tai Chi bardzo prosze o odpowiedz zostal mi tylko 1 dzien i wtedy powrot do domu.
Ja myślę, że potrzebne jest drzewo bonsai (takie duże
). Ja się tego nauczyłam na terenie takiego hotelu Dymiący smok i (nie wiem czy u ciebie będzie tak samo) był tam taki facet w kimono co się azywał Mikołaj cośtam A jak nie wyjdzie to spróbuj pójść do tego chińczyka a jak nie masz mapy to jedź do domu, wpisz kod boolProp TestingCheatsEnabled true i z shiftem kliknij na swojego sima i poszukaj opcji make my sim contact (czy jakoś tak) to będziesz znała wszystkich z otoczenia i jak tam mieszka sim z mapą to go zaproś a jak przyjdzie to też kliknij na niego z shiftem i wybierz Make selectable i automatycznie przejdzie do rodziny. Możesz już jechać na wakacje ale jak nie chcesz tego sima niechcący skasować( zostanie usunięty z poprzedniej rodziny) to wybierz opcję wręcz podarek i niech da ci tą mapę. Jak już to zrobi to kliknij na niego z shiftem i wybierz Make unselectable.

Ale się rozpisałam Uff... xD
  Odpowiedź z Cytatem