View Single Post
stare 19.01.2008, 19:53   #12
Anastazja
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie wampirza para z mojej gry

przedstawiam

tak mieszkają

ona

i on


Opowiem Wam troszkę o nich.
Amelia jest moją simką, którą grałam bardzo długo, raz nawet umarła. Ma platynową aspirację już do końca wieków. Jako wampirka jest nieśmiertelna. Jest starsza od Morfeusza. W przeciwieństwie do niego, jest tradycjonalistką. Lubi długie suknie, maski, biżuterię i przyjęcia. Takie jakie zostało wydane z okazji ich przeprowadzki.

U mnie wampiry to zamknięte towarzystwo. Simowa elita. Nieliczni zasłużyli. Ci co zostali przemienieni przyjaźnią się tylko z wybrańcami. Takimi jak oni, sobie podobnymi.

Lord Morfeusz nie jest tradycjonalistą, ale na bal założył odpowiedni strój. Jest synem wampira z przedmieścia należącego do Kwitnących Wzgórz. Jego matką jest wampirzyca-simoroślina Nancy, simka podwójnie przeklęta przez los. On sam w wampira został przemieniony już jako nastolatek. Morfeusz ukończył studia, na których założył wampirze bractwo Znak Skorpiona. To były takie czasy, kiedy prawie każdy student był wampirem. Obecnie uchował się tylko on, bo cała okolica przemieniła się w nicość.

Moje wampiry jedzą tylko czerwoną galaretkę.

Ten rudy Hrabia z dziwną twarzą, to majstersztyk Czarodzieja Tomka Wielka Stopa, doktora szalonego chirurga. ZOBACZ
I jak już wspomniałam moje wampiry przyjaźnią się tylko z innymi wampirami lub kandydatami na nich. To profilaktyczne działanie mające na celu ograniczenie rozprzestrzeniania się wampiryzmu.

Wampir nie ma odbicia w lustrze.

Ale jego nietoperz ma odbicie w lustrze.

A teraz zdjęcia już tylko do oglądania. Jakie jest życie wampira.






















Wampiry mogą jeździć na wakacje.
To nic specjalnego, ale przyda się komuś kto lubi się bawić takimi simami.
Mroczne Uroczysko
Miłej zabawy.

buzi
  Odpowiedź z Cytatem