Temat: Gothic
View Single Post
stare 14.04.2006, 09:43   #19
Nirrti
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Elvis
Dzieks!
Ale moze wiecie jak sie dostac do gildii złodziejaszków??Bo próbowałem nawet iść z tym kolesiem na poczatku gry do jaskini i tam byli jacys zlodzieje ale mnie zabili....
czy ty nie mówisz czasem o bandytach a nie złodziejach? bo ten gosciu na początku to jest własnie bandyta i jak z nim pójdziesz to rzeczywiście cię zabiją
a gildia złodziei, to zupełnie cos innego... poczekaj, przypomnę sobie...
znajduje sie w khnorinis. przy wschodniej bramie jest targowisko. jeden z kupców(za cholerę nie przypomne sobie jego imienia) jak z nim pogadasz powie ci ze go okradli. wskaze złodzieja. podejdziesz do niego, pogadasz z nim i on zacznie wiać. :ekout: gonisz go i na koncu odbierasz mu kase i kablujesz Andre i oni go wsadzaja do pudła
potem idziesz do dzielnicy portowej do tawerny i tam barman ci powie, że ktos chce sie z toba spotkac. idziesz na umówione miejsce, a tam...surprise! płatny zabójca! zabijasz go i on ma klucz do kryjowki złodziei. dojdziesz do niej jak w dzielnicy portowej, pojdziesz w prawo, wskoczysz do wody i bedziesz płynąć wzdłuż brzegu. po jakims czasie po prawej beda takie drzwi. otwierasz je i jestes juz w kryjowce. pozniej sa czlowieki, gadasz z nimi i idziesz do szefa. szefem jest taka babka. gadasz z nią i wtedy mozesz byc zlodziejem.
tak to chyba bylo...tylko wiesz, ja dawno nie grałami moge sie mylic...
  Odpowiedź z Cytatem