Temat: Gothic
View Single Post
stare 12.04.2006, 18:21   #4
Osioł
 
Avatar Osioł
 
Zarejestrowany: 24.10.2004
Skąd: Legionowo
Wiek: 35
Płeć: Mężczyzna
Postów: 105
Reputacja: 11
Domyślnie

Grałem we wszystkie części gry, jedynke ukończyłem kilka razy, a dwójke tylko raz . Moze parę razy ją zaczynałe, ale pod koniec zawsze jakoś mi się niechciało dalej grać :]. Jedynka jak dla mnie jest o wiele lepsza podwzględem muzyki i klimatu...aach nigdy nie zapomnę swoją pierwszą przygodę z Gothicem 1 ^^. To były wakacje 2003r :] kurde...aż łeska w oku się kręci jak sobie przypomne tą muzyczkę i jak zwiedzałem bagno bractwa ;] (moja ulubiona gildia). Pamiętam jak dochodziłem już do końca gry, to cholernie bardzo chciałęm kontynować przygodę z bezimiennym bohaterem :]. Akurat miałem 100zł w kieszeni wtedy to po prosiłęm Tatusia, by ten kupił mi Gothica 2 jak będzie obok Empiku przechodził :>. I tak się stało, byłem podkoniec gry (nie wygrałem jeszcze), a już na biurku leżało wielkie pudło z napisem Gothic 2 :]. 31 lipca o 22:30 ukończyłem pierwszy raz jedynke i o tej rozpocząłem przygodę w Khorinis ;] (znaczy się poza terenami Górniczej Doliny).
Z dwójką także mam miłę wspomnienia, ale to nie to samo co z jedynką . No jeżeli chodzi o gildie w II części do moją ulubioną jest Straż miejska ^^. A najemników jakoś nie lubię , może są tam starzy znajomi z jedynki (Le, Lares, Wilk i jeszcze paru typków), ale Straż jest jakaś taka fajniejsza ^^ (no i prawdę mówiąc jeszcze nigdy nie próbowałem grać najemnikiami, ale magów testowałem ;]).

Nirrti, a w Noc Kruka grałaś? ;]. Dodatek ten jest bardzo świetny! Choć ma jeden bug przez, którego można już gry nie ukończyć (jedynie cheat może uratować :/).

Aha...jeszcze jedno! Ta gra powinna być obowiązkowa dla każdego fana rpg!
__________________

Arthas, my son
Osioł jest offline   Odpowiedź z Cytatem