Temat: Tomb Raider
View Single Post
stare 22.11.2005, 12:40   #19
Profesor Parker
 
Avatar Profesor Parker
 
Zarejestrowany: 16.10.2004
Wiek: 32
Płeć: Mężczyzna
Postów: 2,645
Reputacja: 10
Domyślnie

Cytat:
Napisał MaRiShKa
taod ale taod jest troszke za mroczny
Jak dla mnie, to klimacik ma OK, tylko wykonanie im nie wyszło. U mnie od czasu do czasu Lara nie ma jednej nogi, jak stanie w złym miejscu o___O". Ale naszczęście komputerek krzepki, więc przynajmniej w miare płynnie chodzi xD. A jak dla mnie najlepszą częścią tej gry są levele z 'Hall of Seasons' ^^. Tak mi cóś TR 4 przypominał xD.

Cytat:
Napisał MaRiShKa
5 tez mam zaliczoną....powierdzam, tak to najłtwiejsza czesca szczegolnie fajna jest irladnia gdzie lazimy larcią w młodoscirosja jest taka....zimna....a rzym??hmm....tajemniczyten wojowink pod koniec jest strasznie duzy i przerazajcy!!
Irlandia jest fajna. Ale nie ze względu na Lare, tylko... ten wygląd tej wyspy ;D. Wisielec i biegające, zmutowane świnki rlz xD! A rzym całkiem fajny, ale tylko pierwszy level : P. A ten wojownik to łatwy był, mnie tam nie ruszył. Za ta na tych trzech smoczych gadzinach dużo się nadenerwowałam ;D. Bo ciągle trzeba było skakać... arrrgh...

Cytat:
Napisał MaRiShKa
co do tr 3 to osobiscie lubie pobiegac od czasu do czxasu po domciu Larcii strzelac pisotolecikami w jej zluzacego ktory ciagle sie za nia wlecze i puszcza bąki...ahhh...urok tombika
Nie wiem, czy to w 3 czy 2, ale ja nie preferuje zamykanie służącego w chłodni ...
__________________
-Sorry, I'm late.
-That's okay, time doesn't exist.
Profesor Parker jest offline   Odpowiedź z Cytatem