Temat: Tomb Raider
View Single Post
stare 07.09.2005, 19:30   #12
Sensiqúe
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

No aż mnie kusi, żeby opierdzielić TR : >
Miałam do czynienia z pierwszą częścią, czy drugą, już nie pamiętam i powiem, że to kit i syf... Zapoznałam się dogłebniej (nawet bardzo) z trzecią częścią, którą uważam za pomyłkę pod względem grafiki. Nie, nie porównuję TR 3 do gier ztego roku, bo własnie z3 miałam do czynienia jakoś po jej ujawnieniu się. I wtedy stwierdziłam ostatecznie, że TR, to jak dla mnie syfek rynku gier. No ale, postanowiłam pokusić sie o choć niewielką rozgrywkę w szóstą część. Cena owego egzemplarza powaliła mnnie te parę miesięcy temu (ponad 120 zeta). No właściwie, liczyłam na dobrą grę, innowacje i wręcz fenomen (wniosek wysunięty po screenach i jakiś tam zapowiedziach). A co otrzymałam? No..syf. Owszem, grafika znacznie lepsza niż w 3, ale rozgrywka... Co tu dużo pisać, jak już wcześniej wspomniałam: syf. Zresztą, wystarczy przeczytać jeden z najlepszych ( a może i właściwie jedyny najlepszy) magazyn Cd-Action, w którym to pojechano po TR Angel of the darkness jak leci.

Wiem, że ma być 7 część. Mnie osobiście te sześć poprzednich napawa w stosunku do 7, dużym dystansem. Jeśli zagram w siódmą część, to przez przypadek, bo znajomi mieć będą, albo z totalnych nudów i.. może pewnego obowiązku, bo "jak wszyscy, to wszyscy".
Aczkolwiek spodziewam się, że dalsza kontunuacja serii Tomb Raider, to przegięcie. W końcu ile można biegać cycatą anorektyczką, po mniej lub bardziej doskonałych terenach i lokacjach? Ja myślę, że nawey jeśli siódma odsłona odniesie sukcesm to powinni na niej zakończyć.
Takie moje zdanie, myślta o nim co chceta : P
  Odpowiedź z Cytatem