Temat: Miasto
View Single Post
stare 30.12.2016, 20:06   #4
Say
 
Avatar Say
 
Zarejestrowany: 26.09.2014
Skąd: Lublin
Płeć: Kobieta
Postów: 59
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: Miasto

Tut, no yy Miasto to Miasto To jest nazwa Żadna z nazw mi się nie podobała wiec zostało po prostu miasto xD Chciałam zacząć od sióstr podrywaczek ale zajechało mi Miłowem wiec stwierdziłam że trzeba zacząć od początku co, jak i gdzie xD
Odcinek drugi wrzucę jutro z rana albo przed południem Siedzę i obrabiam zdjęcia xD
Postaram się wrzucać tak co dwa dni

Diana, czas pokaże :>

A teraz czas na część drugą
__________________________________________________ ____________________


U rodziny Jarosz sielanka trwa od świtu aż po zmierzch.
W tym czasie brzuszek Izy zwiększył nieco swoja objętość co zapowiadało bliskie rozwiązanie i przywitanie na świecie dzieciątka.
Przyszli rodzice wiedzieli że powitają chłopca, ten fakt bardzo ale to bardzo cieszył Michała.


Izabela dbała o wygląd, lubiła sie przeglądać w lustrze.
Dbaj o siebie dbaj póki młody w brzuchu siedzi bo jak się urodzi to się przestaniesz wysypiać xD






Kiedy Michał pracował, Iza nadrabiała gazetkowe zaległości. Musiała wiedzieć co się dzieje, na co zwrócić uwagę i gdzie się pokazać by zyskać szacunek jeszcze małej społeczności Miasta.
Kobieta dbała o wizerunek swój i męża. Owszem wiedziała że niedługo stanie się żoną burmistrza ale do wyborów jeszcze trochę a do tego czasu trzeba było zbudować mocny fundament zaufania i szacunku.








Ciężarne grzeszki.






Jeszcze Ci mało?
A potem narzekaj że jesteś gruba, no i zwal że to po ciąży Ci zostało.














Takie tam ploteczki z sąsiadką Jolką.





- I rozumiesz on do mnie mówi: Jolka! Tak będziemy żyli! O tak! Cały świat przed nami!




Wzorowy mąż i przyszły ojciec.








- Och! Kochanie już się nie mogę doczekać naszego synka na świecie!
- Ja też skarbie, ja też...


Schabowy dla mężusia.






- Niedługo będzie organizowana aukcja charytatywna, przekażemy twoje medale z zawodów pływackich. Zgadzasz się prawda?
- Jak sobie życzysz kochanie!




Perfekcyjna pani domu <3 + #wzorowemałżeństwo






I tak im mijają dni...

Pierwszy plan był taki żeby zamieścić w drugim odcinku już poród ale stwierdziłam że jeszcze pokaże nudne codzienności a dopiero w trzecim przedstawie wam małego Jarosza
Także cierpliwości ^^
__________________
Moj Simblr!
http://a-deliciously-things.tumblr.com/

Ostatnio edytowane przez Say : 31.12.2016 - 11:56
Say jest offline   Odpowiedź z Cytatem