View Single Post
stare 09.05.2016, 17:12   #2
Nina14!
Archeolog Renesansu
 
Avatar Nina14!
 
Zarejestrowany: 18.05.2015
Skąd: ✬Niebycie✬
Wiek: 22
Płeć: Kobieta
Postów: 180
Reputacja: 14
Domyślnie Odp: Seria The Sims - przesyt?

Cytat:
Napisał Collina Zobacz post
Przydałoby się jej porządne oficjalne odnowienie, ale raczej nie możemy teraz już na to liczyć.
A szkoda, bo gdyby ją zoptymalizowano chętnie bym wróciła do gry

Dorzucając swoje trzy grosze, wydaje mi się, że Czwórkowa odsłona serii jest skierowana bardziej do młodszych świeżaków zaczynających swoją przygodę z TS - w końcu oni niezupełnie znają poprzednie części gry i nie wiedzą czego brakuje...przynajmniej tak to wygląda z mojego punktu widzenia. Przykładem może być moja koleżanka, co prawda o wiele młodsza, ale miała styczność z TS3 i po kilku dniach po graniu w TS4 wydała werdykt, że "to nie to czego się spodziewała" i odłożyła grę na półkę. W sumie racja, bo poza rozwinięciem CASa i trybu budowania tryb życia i wszelkie szanse na taką naprawdę dłuższą grę skopali...chyba że ktoś koniecznie chce wypełniać Osiągnięcia i posiadanie stu pokoleń
A może to kwestia tego, że Czwórka nie ma już "tego czegoś" co było w poprzedniczkach, co przyciągało do gry? Bo szczerze powiedziawszy to moja gra w tej części skończyła się praktycznie na zdobyciu krowokwiata i aktualnie wchodzę tylko po to, by co jakiś czas coś sobie zbudować..no bo tam naprawdę nie ma dla mnie co robić.
Chociaż zobaczymy czy coś zmienią kolejne dodatki. Byle by nie skopali Pór Roku ani Zwierzaków (o ile kiedykolwiek miałyby się pojawić), bo w nich widzę szansę na jakąkolwiek poprawę :p
Nina14! jest offline   Odpowiedź z Cytatem