View Single Post
stare 04.05.2016, 11:38   #1
tut
 
Avatar tut
 
Zarejestrowany: 14.04.2015
Skąd: Włocławek
Płeć: Kobieta
Postów: 158
Reputacja: 15
Domyślnie Odp: Pytania i odpowiedzi oraz problemy z grą

Cytat:
Napisał Liv Zobacz post
Nie. Stół masz jeden - to jest mesh. Jego opcje kolorystyczne to recolory.

Jak usuniesz mesh, to dana rzecz zniknie z katalogu, a recolory będą Ci zalegać w Downloads i nie będą działać. Jak usuniesz recolor, to... po prostu będziesz miała jedną opcję kolorystyczną do wyboru mniej.

Chociażby potrawy, netowe kierunki studiów czy kariery zawodowe. O modach już nie wspomnę.

Właśnie tak!
Matko Bosko, Liv oczywiście jesteś niezastąpiona



Edit. Jeszcze jedna sprawa: Jak mam stół z recolorami, to niezależnie jaki recolor wybiorę - tak czy siak usuwa się całość z katalogu. To znaczy, że usuwa się stół z recolorami, czy sam mesh, a recolorów nie mam jak usunąć? Bo nie znalazłam żadnej opcji usunięcia wybranego recoloru, więc jak to zrobić?

Edit 2: Już ogarnęłam. Trzeba postawić na parceli dany przedmiot, wejść w opcje projektowania i tam po kolei pousuwać recolory i wtedy normalnie w katalogu orginał.

Jeszcze raz dziękuję


Edit 3 ....
Czyszczę dzisiaj pół dnia ten mój folder ... na razie ogarnęłam tryb kupowania, został mi jeszcze tryb budowania i CAS, ale nie o tym...
No więc pousuwałam to co nie chciałam po kolei w katalogach w trybie kupowania i mam problem: pojawiły mi się braki w meshach u rzeczy, których wcale nie ruszałam. Nie będę szukać tych meshy po stronach w necie, bo cholera wie, gdzie je znalazłam, ale w jakimś programie może żeby łatwo usunąć te rzeczy, które w grze migają mi na niebiesko (chyba wiecie o co mi chodzi?), bo rozumiem, że jest to brak mesha? Mam Delphy Download Organiser i Clean Installer, ale tam mi nic nie pokazuje...
__________________
Jagodowo
Jagodowo na blogspot

Ostatnio edytowane przez tut : 04.05.2016 - 22:00
tut jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.