View Single Post
stare 29.12.2015, 19:49   #6
Shattered
 
Avatar Shattered
 
Zarejestrowany: 10.06.2012
Wiek: 29
Płeć: Kobieta
Postów: 519
Reputacja: 22
Domyślnie Odp: Rodzina Sheperd

Część 3
__________________________________

Ku lekkiej uciesze Meredith, Tamara zdecydowała się wyjechać.. Lekkiej, ponieważ rodzeństwo bardzo przeżyło wyjazd swojej siostry przyrodniej, szczególnie Alison. Simki na szczęście wciąż mogły ze sobą korespondować





Alison ostatnio zwierzyła się jej, że podoba się jej chłopak z klasy - Sebastian.
Spotkaliśmy się ostatnio w parku, przypadkiem. Jednak sam zaproponował rozmowę. Twierdził, że chciałby bliżej mnie poznać.. Tak więc siedzieliśmy tam, gadaliśmy. Jednak wyczułam z jego tonu, że był znudzony..




Właściwie gdy teraz o tym myślę, to cały czas ja coś mówiłam, a on prawie się nie odzywał. Ale mniejsza o to, nie będę zabiegała o jego względy.. Skoro mu się nie podobam taka jaka jestem, to niech spada do kanału





__

Meredith ostatnio zaczęły męczyć smutne myśli.. Wszystko przez zbliżające się urodziny..
Gdy jesteś dzieckiem chcesz być dorosły.. A gdy jesteś już dorosły, chcesz znów być dzieckiem.. Czyż to nie ironia?




Jednak mimo tego, że jej życie zbliża się do końca, była szczęśliwa, ponieważ udało jej się założyć rodzinę. Udało jej się zdobyć szczyt kariery medycznej, tak jak zawsze marzyła.. Meredith określała się więc jako zwyciężczynię.. Żałowała jednak, że nie udało jej osiągnąć jednego - długotrwałej przyjazni.. To z Summer znała się od początku swojego życia w Willow Creek i myślała, że to przyjazń na długie lata, jednak teraz wie że było to tylko złudzeniem.. Może Summer po prostu była zazdrosna, zazdrosna gdyż sama nie doczekała się męża, ani dzieci..



_

Nadszedł czas urodzin









Goścmi na przyjęciu byli jedynie sąsiędzi, którzy niedawno się wprowadzili..

Marcus podczas przyjęcia znów dostał SMSa od swojej tajemniczej wielbicielki



Marzę o tym, abyśmy leżeli razem teraz w wannie. Chciałabym dotykać Cię, widzieć Twój uśmiech gdy na mnie patrzysz
xo.xo Twoja na zawsze



_

Alonso kilka dni po urodzinach przeszedł na emeryturę, aby skupić się na prowadzeniu sklepu










Natolatkowie również pomagają w sklepie






Meredith natomiast wciąż ratuje życia simów

__________________
Shattered jest offline   Odpowiedź z Cytatem