View Single Post
stare 29.11.2015, 20:31   #4
Shattered
 
Avatar Shattered
 
Zarejestrowany: 10.06.2012
Wiek: 29
Płeć: Kobieta
Postów: 519
Reputacja: 22
Domyślnie Odp: Rodzina Sheperd

Część 2

Miłość nie wystarcza gdy droga staje się trudna .. Czym są wypowiedziane słowa: Kocham Cię? Przysiegą? Przyrzeczeniem? Z jedną chwilą te słowa mogą okazać się tylko słowami.. A może zawsze były tylko słowami?

Dzień w którym Meredith dowiedziała się o nieślubnym dziecku Alonso, był jednym z najgorszych dni w jej życiu.
Zawsze już będzie pamiętać ten poranek. Wstała wcześnie rano, wzięła prysznic, przygotowała śniadanie, aby kilka minut pózniej przeżyć szok

- Nazywam się Tamara. Szukam swojego ojca

_________________

Upojna noc,


którą Alonso spędził z nieznajomą mu simką każdego dnia nie dawała mu spokoju.. Każdej nocy przed zaśnięciem ogarniał go strach.. Strach przed dniem, który nastąpił..

_________

Meredith nie chciała aby dzieci cierpiały.. Rodzina wybrała się więc na kilka dni do Granitowych Kaskad..

- Gdyby bardziej interesowała cię rodzina niż praca, nie doszłoby do tego!
- Więc to moja wina? Ty łachudro! Powinnam cię była udusić we śnie






Dzieci wyczuły atmosferę, która panowała między ich rodzicami..




Alison znała podobną historię z opowiadań przyjaciółki z klasy
- Mówię ci, napewno się rozstaną, Ty zostaniesz z tatą, a ja z mamą






_________

Jednak Meredith postanowiła postawić dzieci wyżej. Zdecydowała się wybaczyć Alonso. Czas powoli uleczył jej rany.. Polubiła nawet Tamarę, która teraz od czasu do czasu odwiedza swojego ojca.

Niestety Summer nie mogła tego zaakceptować..
- Wybierasz jego. A więc koniec, nigdy się nie znałyśmy. Znałam inną Meredith, nie taką idiotkę jak ty.

_____

Nadszedł czas urodzin blizniaków












Na przyjęciu pojawiła się Tamara

- I słuchajcie okazuje się, że on kocha się w jej bracie. Czaicie. Cała klasa była w takim szoku


- Ty, no ale jak to było?
- No poprostu mu to powiedział. Powiedział w szatni, a usłyszał to John i wszystkim rozpowiedział.



- A dajcie spokój, komedia. U mnie to wszyscy tym żyją. Ten biedak teraz nie przychodzi do szkoły i podobno zmieniać ma w ogóle.
- Wg mnie każdy powinien kochać kogo chce. Nigdy nie zrozumiem dlaczego mamy żyć wg czegoś co napisali tysiące lat temu, gdy ludzie inaczej żyli..




Cała trójka ma ze sobą bardzo dobry kontakt. Z jednej strony Meredith jest z tego zadowolona, ale z drugiej Tamara wciąż przypomina jej o bólu tego feralnego poranka..

_____

Simka nigdy nie przestała kochać swojego męża. Ostatnio ich związek nieco odżył










_________

- A wez, kretynka i tyle. Jak można nie wiedzieć kiedy było powstanie..




- Ty, Marcus.. Pamiętasz bitwę pod Little Heaven?




_____


Wydaje się, że rodzina wyszła na prostą, po wielu zakrętach i przeciwnościach



__________________
Shattered jest offline   Odpowiedź z Cytatem