Temat: Asylum
View Single Post
stare 27.10.2015, 19:18   #7
Yuki
 
Avatar Yuki
 
Zarejestrowany: 19.07.2011
Skąd: z Afganistanu
Płeć: Kobieta
Postów: 696
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Asylum

Rzeczywiście wyśrodkowany tekst nie jest łatwy do czytania, w następnej części radzę to zmienić, bo nie jestem pierwszą osobą, której to przeszkadza. No, może nie tyle co przeszkadza, co po prostu utrudnia czytanie i wczucie się w tekst. To jeśli chodzi o pierwszą uwagę. Nie wiem czy tylko ja mam takie wrażenie, ale tekst jest napisany bardzo opisowo; akcja dzieje się bardzo szybko i niepotrzebnie zmieniasz punkt widzenia bohaterów. W pewnym momencie nie wiadomo było czy to nadal opis świata z perspektywy lekarza, czy tajemniczej dziewczyny. Postaraj się urozmaicić tekst o więcej opisów, dorzuć jakies zachowania, gesty, mimikę, reakcje... To powoduje, że tekst czyta się płynnie, zupełnie jakby oglądało się fragment filmu. Nie masz natomiast problemów od strony technicznej za co należy Ci się ogromny plus.

Nie zrozum mnie tylko źle. Napisałam trochę negatywnych uwag ze względy na to, że tekst ma potencjał. I to duży. Widzę, że się starasz, ale nie posiadasz jeszcze "tego" warsztatu. Ale wszystko da się wypracować. Nie pisałabym takiego komentarza, gdybym uważała, że to fs jest źle napisane, oj nie. Zdecydowanie umiesz pisać, ale da się to zrobić jeszcze lepiej. Jeśli byłabyś ciekawa moich trochę bardziej dogłębnych przemyśleń na temat tekstu, to śmiało pisz. Nie gryzę

A teraz może trochę o zdjęciach, bo to one przeważnie przyciągają tych pierwszych czytelników. Moim zdaniem są boskie. Już wcześniej ktoś wspomniał, że mają swój specyficzny klimat. Mogę się pod tym podpisać nogami i rękoma. Wielkie brawa, bo zachwyciłaś mnie zdjęciami.
__________________
[IMG]http://i44.************/1z2jbzq.jpg[/IMG]

Yuki jest offline   Odpowiedź z Cytatem